dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 27
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 534
  1. #201

    Domyślnie

    Witam Państwa serdecznie

    Chciałbym poinformować, iż zmieniliśmy układ naszych serwisów internetowych.

    Naszą domeną główną stała się strona www.kominki.fm

    Ze strony www.kominki.fm można dostać się do następujących naszych serwisów internetowych:
    - www.kominkiikominy.pl - dla tych, którzy chcą zamówić kompletny kominek z montażem, zakupić wkład kominkowy, piecyk wolnostojący oraz komin,
    - www.kominkiwodne24.pl - dla tych, którzy poszukują kominka z płaszzem wodnym,
    - www.archikom24.pl - dla aranżatorów i architektów wnętrz (program partnerski),
    - www.komhurt.pl - dla firm kominkowych, budowlanych oraz techniki grzewczej,
    - www.kamineundschornsteine.de - dla Niemców.

    Wkrótce zaoferujemy Państwu portal internetowy dotyczący tzw. "ciepłych kominków", czyli z masą akumulacyjną.

    Serdecznie zapraszam i jestem otwarty na wszelkie uwagi.

    Pozdrawiam.

    Daniel Hrehorecki

  2. #202
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mymysteryy
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    101

    Domyślnie

    Ja także należę do zadowolonych klientów firmy Pana Daniela Hrehoreckiego. Jesienią zeszłego roku zgłosiłam się do firmy kominyikominki z prośbą o ofertę. Spotkałam się z BARDZO miłą obsługą. Przedstawiono mi ofertę cenową wraz z wieloma wizualizacjami obudowy. Zależało mi na szybkim montażu (bo nie mieliśmy wtedy innego ogrzewania). Bez problemu udało się uzgodnić szybki termin montażu.
    Po całej zimie palenia stwierdzam, że wkład sprawuje się wyśmienicie (Spartherm Varia Ah).

    Na razie nie ma jeszcze obudowy, więc póki co wygląda to tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010214.jpg
Wyświetleń:	286
Rozmiar:	58,0 KB
ID:	16191  

  3. #203

    Domyślnie

    a czy ktoś korzystał teraz z usług tej firmy. Bo widzę, że po wielkiej burzy wielka cisza.
    krzysiula

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiula1 Zobacz post
    a czy ktoś korzystał teraz z usług tej firmy. Bo widzę, że po wielkiej burzy wielka cisza.
    Ja korzystałem i jestem zadowolony. Poleciłem też koleżance z pracy i ona też zadowolona. Montaże mieliśmy na początku lata

  5. #205

    Domyślnie

    Less a mogę prosić o zdjęcie?
    krzysiula

  6. #206
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzysu

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja również chciałem podzielić się opinią na temat firmy Kominy i Kominki.

    Jakość obsługi przerosła nasze oczekiwania. Firma jest bardzo elastyczna i spełniła nasze wszystkie prośby w fazie projektowania. Po dość długim grymaszeniu z naszej strony ustaliliśmy projekt, który najbardziej nam się podobał. Kontakt i komunikacja z firmą przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń. Na uwagę zasługuje szybkość wykonania. Od akceptacji projektu z naszej strony upłynął tylko tydzień, a kominek już stał w salonie. Jakość wykonania również spełniła nasze oczekiwania. Możemy Państwa zapewnić, że firma jest nastawiona na potrzeby klienta, a współpraca z nią to czysta przyjemność.

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiula1 Zobacz post
    Less a mogę prosić o zdjęcie?
    Nie mam, ale się zrobi. Nic zresztą skomplikowanego tylko wkład duży 75x57 Austroflamm

  8. #208

    Domyślnie

    Ja jednak rezygnuję. Znalazłam fajną firmę, z polecenia. Gościu doradził, przedstawił swoje opcje i na gotowo z kamieniem wyszło taniej. No z wkładem o1000 zł droższym.
    A takie super wypowiedzi jakoś mnie zniechęciły krzysu


    No i nie robią na regipsach i wełnie od 5 lat.
    Zobaczymy jaki efekt.
    krzysiula

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    peruperu

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja radzę zlecenie budowy kominka profesjonalistom , a do takich zalicza się własnie firma CENTRUM KOMINA Pana Hrehoreckiego
    Jestesmy z mężem bardzo zadowoleni . Kamien docięty i ulozony bardzo starannie , ciety z jednej plyty wiec nie ma żadnych róznic w pojedyczyć czesciach frontu i bokow. Jesli ktos jest zainteresowany to w 100% polecam kontakt do własciciela to :
    Pan Daniel Hrehorecki 503 033 999 .
    Maja wyrozumiałych, świetnych parcowników , mimo że nie było łatwo ze mną bo jestem bardzo wymagającym klientem wszystko zrobili IDEALNIE i naprawde w expresie.
    Prawde powiedziawszy jest to jeden z nielicznych wykonawców z jakim mielismy okazje wspolpracowac przy budowie domu, ( a było ich" kilku"
    pozdrawiam Hanna z Warszawy

  10. #210
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Ja muszę też pochwalić po raz kolejny firmę a w szczególności Pana Daniela,za pomoc w załatwieniu reklamacji szyby kominkowej .Po dwóch miesiącach użytkowania kominka z wkładem Lechma exclusiv200 pojawiły się na szybie zacieki,których w żaden sposób nie szło usunąć,tak jakby białe smugi wżarły się w szybę.Zadwoniłam do Pana Daniela co z tym zrobić(wiem,że szyby kominkowe nie są objęte gwarancją),ale takie zjawisko po dwóch miesiącach użytkowania sporadycznie kominka,w którym szyba była czyszczona każdorazowo po paleniu jest dość dziwne.Pan Daniel powiedziała,że mam zrobić zdjęcia,opisać całą sytuację i przesłać mu na e-mail on spróbuje coś z tym zrobić i wysłać to jako reklamację,a jeżeli nic nie zdziała to pokryjemy wymianę szyby sami.No i po 2,5 tygodnia dzwoni do mnie serwisant z Lechmy,że przyjadą mi wymienić szybę kominkową w ramach reklamacji )).Szyba już wymieniona i sprawa załatwiona pozytywnie.Zaoszczędzone mam jakieś 800zł,bo tyle ta szyba kosztuje .
    Widać,że firma Pana Daniela podchodzi solidnie do klienta nie tylko przy pierwszym spotkaniu jak chce zamówić kominek,ale również jest pomocna w załatwieniu reklamacji .
    Serdecznie dziekuje i pozdrawiam

  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    dołączam do grona bardzo zadowolonych klientów firmy kominyikominy
    oto efekt końcowy :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1121591..JPG
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	55,6 KB
ID:	38038

  12. #212
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosieniam

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czy firma kominkiikominy.pl buduje kominki akumulacyjne? Może komuś już budowała, będę wdzięczna za zdjątka.

  13. #213

    Domyślnie

    Oczywiście!!! Tak się nawet składa, iż aktualnie odbywają się targi budownictwa w Drzonkowie koło Zielonej Góry, w których bierzemy udział. Na naszych stoiskach znalazł się między innymi kominek akumulacyjny z wkładem Brunner, krążkami Ortnera, kanałami grzewczymi Ratha, w zabudowie kominkowej w oparciu płyty szamotowe. Udało nam się nawet zdobyc wyróżnienie za ten kominek. Jak będę dysponował jakimiś materiałami z tego wydarzenia, to wkleję jakieś fotki i artykuły prasowe. Serdecznie zapraszam na stoisko, targi są do niedzieli.

  14. #214

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą zamieszczam krótką notatkę o targach w Zielonej Górze oraz zdjęcia kominka akumulacyjnego, za którego otrzymaliśmy wyróżnienie.
    Link: http://www.kominkiikominy.pl/index.p...&tytul=Nagroda na targach w Zielonej Górze za kominki aku

    Kominki akumulacyjne (ciepłe kominka) stają się coraz bardziej popularne!

  15. #215
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Panie Danielu - to, że tymi zdjęciami pokazujecie tylko całej branży jak bardzo po omacku poruszacie się w rzeczonym temacie, to "pal sześć".
    Ale zobaczy je mnóstwo ludzi, którzy "takie cudo" będą przyjmowali za dobrą monetę i zechce się im "takiego dziwoląga" mieć u siebie w domu. W myśl zasady: "Ja płacę, ja wymagam", zażyczą sobie wykonanie przez tego czy innego wykonawcę, równie "siedzącego" w temacie "ciepłych kominków" jak Pańska firma. I będą kolejnymi rozczarowanymi i nabitymi w butelkę posiadaczami "drogiego knota" w miejsce dobrze działającego i skonstruowanego kominka.
    Owszem - materiały akumulacyjne zdobywają coraz większą popularność. I bardzo dobrze że Pan też to w końcu zrozumiał.
    Więc zanim zdobędzie Pan kolejne nagrody za "kominkowe monstra", które nie mają szans dobrze funkcjonować ... do szkoły Panie Danielu, do szkoły ...
    Pozdrawiam i życzę sukcesów również i na tym polu ...
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    O to tu taki ciekawy i frapujący temat jest zamelinowany?
    Nagrody, wystawy, kominki akumulacyjne... no no no
    Nawet nie wiedziałem.
    Dlaczego nie jest on w kategori "kominki"?

    Panie Danielu dla prostoty działań, zamieszczam tu fotkę pana kominka.
    Może pan wyjaśni szczegółowo zasade działania, czyli o co tu chodzi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5869470294d733cca0b.jpg
Wyświetleń:	251
Rozmiar:	31,2 KB
ID:	46291

    No i może jakiś prognozowany kosztorys.... brutto 23 % i 8 % vat
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 06-03-2011 o 18:17

  17. #217

    Domyślnie

    Cieszę się, że konkurencja jest taka czuła na moje wpisy, to zawsze dawało wiele korzyści. Dziękuję Panom serdecznie. Wyjaśnię zatem kilka kwestii. Panowie fachowcy - musicie zrozumieć, iż przedstawiony przeze mnie kominek akumulacyjny był wyprodukowany i złożony specjalnie na potrzeby targów budowlanych w Zielonej Górze. Wspomniana wystawka miała na celu pokazanie metod (wariantów) akumulowania ciepła dzięki paleniu w kominku. Dlatego też w targowym (wystawkowym) zestawie pojawiły się równocześnie zarówno krążki Ortnera jak i kanały dymowe grzewcze Ratha, a także wkład kominkowy z dość sporym przeszkleniem (Brunner Eck). Wystawianie się na targach jest elementem marketingu i zawsze nasze stoiska były mocno informacyjne dla potencjalnych inwestorów. Zwróćcie także Panowie uwagę, iż omawiany zestaw wystawkowy był pokazany tak, by spojrzeć do wnętrza kominka, wycięte (odsłonięte) były nawet kanały szamotowe Rath. Nie ma możliwości by dokładnie taki zestaw był przeniesiony do eksploatacji.

    A swoją drogą, mogę zapewnić wszystkich potencjalnych inwestorów, iż posiadamy duże doświadczenie w budowaniu kominków akumulacyjnych. Od prawie 10 lat budujemy kominki kompleksowo na terenie całych Niemiec, gdzie około 60% to kominki akumulacyjne. W Polsce udział kominków akumulacyjnych to około 5% (oczywiście u mnie w firmie), choć udział tego typu kominków stale wzrasta, stąd nasza ofensywa targowa.

    Pozdrawiam serdecznie.

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Jak bym nie wiedział to bym uwierzył ...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 06-03-2011 o 20:00
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  19. #219

    Domyślnie

    po przeczytaniu całego wątku nasuwa mi się jedno stwierdzenie

    tylko koza i to żywa

  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamut 74 Zobacz post
    po przeczytaniu całego wątku nasuwa mi się jedno stwierdzenie

    tylko koza i to żywa
    mamut + koza , oj może być ciekawie ...

Strona 11 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony