dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 27
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 534
  1. #301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Ależ oczywiście że ma rację ... ja się tylko tak droczę troszeczkę ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  2. #302

    Domyślnie

    Z ostatnich realizacji zaprezentowanych w galerii podoba mi się C01. Lubię pionowe paleniska. Figurka obok bardzo pasuje do całości wyraźnie ją "wycieplając".
    (Szkoda, że kaflaka żadnego.)
    Pozdrawiam wszystkich.
    Każdy kontakt........... pozostawia ślad.

  3. #303

    Domyślnie

    Witam

    Jeszcze na "kaflaki" przyjdzie czas. Jakoś mimo wszystko robi się ich mniej. Postaram się jednak jakieś nowe "kaflaki" zamieścić wkrótce. Zdecydowaną większość kaflaków zrobiliśmy w Niemczech i Austrii, a tam jeszcze nie wysyłałem fotografa, ze względu na koszty.

    Póki co, zamieściłem dwa najnowsze zdjęcia kominków C9 oraz C10. Pierwszy z nich, to coraz powszechniejszy, prosty kominek bez żadnego kamienia, pomalowany na szaro (Niemcy mówią na to "Beton Optik"). Drugi natomiast, to kominek z dwoma szybami vis a vis. Zapraszam do galerii - link: http://www.kominkiikominy.pl/index.php?show=galleries

  4. #304
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Ależ oczywiście że ma rację ... ja się tylko tak droczę troszeczkę ...
    Pozdrawiam.
    forest bo eniu nie chce mi nic odpowiedzieć .....co się dzieje z Mistrz Zduński ???
    przepraszam ,że tutaj mogłem na PW.

  5. #305
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    duży plus koledzy dla Daniela za realizację u mnie dwóch kominków bezproblemowy kontakt, dobrze wynegocjowana cena... -))
    oraz profesjonalna ekipa montażowa, no i uznanie taki szat drogi z ZG do Wawki - nie ma problemu dla nich - oby tak dalej...
    teraz tylko pozostaje zobaczyć jak z efektami użytkowania bedzie... mam nadzieje ze podobnie. Pozdrawiam

  6. #306
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosieniam

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja także daję duży plus dla CENTRUM KOMINA. Wymienili mi pękniętą szybę na nową i to bezpłatnie!!! Rewelacja. Mało tego, od razu wymienili uszczelki, wymyli szybę i zostawili mi środki do pielęgnacji kominka. Tak sprawnego serwisu z tak uprzejmymi ludźmi jeszcze nie widziałam. I prawdą jest, co pisali inni powyżej, iż pracownicy robią wszystko z uśmiechem na twarzy. Brawo i wielkie dzięki.

  7. #307
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    meeru

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Muszę przyznać że kontakt z tą firmą wzorowy, odpowiadali bardzo szybko na maile (często po godzinach pracy) wycenili projekt kominka wraz z wykonaniem obudowy, zrobili wizualizację, którą zresztą po każdych moich uwagach cierpliwie i szybko poprawiali, a dodam że jestem upierdliwym klientem i dbam o szczegóły, mialam wiele uwag i watpliwości i na wszystkie pytania dostawałam odpowiedź. Bardzo się martwie bo siedziba firmy jest daleko od miejsca zamieszkania i docelowego montażu kominka, ale po tak miłym kontakcie z tą firmą mam nadzieję że po montażu też będę mogła tak pochlebnie sie o niej wypowiadać, dodam że zależało mi na jak najszybszym montażu - miłe zaskoczenie uwzględniono mnie w grafiku i ma sie to odbyć wkrótce, o finale poinformuję na tym forum.

  8. #308

    Domyślnie

    Mój kominek już sprawdzony - grzeje , aż miło
    "Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

  9. #309

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Do galerii naszych realizacji wrzuciłem trzy nowe kominki C11, C12 oraz C13 - link: http://www.kominkiikominy.pl/index.php?show=galleries

    Zapraszam i pozdrawiam.

  10. #310
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel Hrehorecki Zobacz post
    Witam serdecznie

    Do galerii naszych realizacji wrzuciłem trzy nowe kominki C11, C12 oraz C13 - link: http://www.kominkiikominy.pl/index.php?show=galleries

    Zapraszam i pozdrawiam.
    Skoro wklejasz nowości to powiedz co nowego jest w tych C 11,C 12,C 13.Osobiście powiem ,że mnie nie urzekły ale coś w nich musi być skoro je prezentujesz mając i tak bardzo szeroki asortyment.Jak przedstawiają się koszta np. takich wynalazków???

  11. #311
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    meeru

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    3

    Domyślnie

    Firma "Centrum Komina" mile mnie zaskoczyła, od podpisania umowy do rozpoczęcia montażu minęło 3 dni, tak jak zadeklarowali na etapie wstępnych rozmów - słowa dotrzymali, a mnie bardzo zależało na szybkim wykonaniu zabudowy kominka wraz z Dystrybucją Gorącego Powietrza a dodam że główna siedziba firmy mieści się dalego od miejsca docelowego montażu. Jestem pod wrażeniem całej organizacji i zgrania pracowników z Zielonej Góry z montażystami, którzy faktycznie jeżdzą po całej Polsce. Wszystko mają wcześniej zaplanowane, zorganizowane i zapiete na ostatni guzik. Przyjechało dwóch przemiłych montażystów, mieli wszystko przygotowane projekt, elementy do zabudowy i komplet wielu narzędzi chyba do wszystkiego , od razu wiedzieli co mają robić o nic nie pytali tylko zabrali sie do pracy, tak solidnych fachowców życzyłabym sobie na każdym etapie budowy. Bardzo pracowici, w ciągu ich dwóch dni pracy na budowie oprócz nich były jeszcze dwie ekipy od innych prac niestety nie moge tego samego powiedzieć o nich, na tle montażystów od kominka wypadają słabo, stale robili przerwy, co chwilę mnie o coś pytali i bardzo bałaganili, a dwu osobowa ekipa z Zielonej Góry pracowała jak mróweczki, utrzymywali porzadek a na koniec posprzątali po sobie, nie proszac ich o to. Kilka rozwiązań mi doradzili, wytłumaczyli wszystkie watpliwości z użytkowaniem, odpowiadali na wszystkie pytania wyczerpująco. Mogę powiedzieć że na końcowym etapie budowy ta ekipa okazała się najbardziej pracowita, rzetelna i miła!!! Z tego co wiem panowie po wizycie u mnie pojechali na kolejny montaż w okolice Warszawy. Tak zapracowanych a przy tym zadowolonych ze swojej pracy, lubiacych swoją pracę ludzi już dawno nie widziałam. Kominek mam od tygodnia, co prawda nie użytkowałam go jeszcze tak na maxa aby móc powiedzieć coś wiecej na temat instalacji DGP i kominka, ale po tym co zobaczyłam myślę że wszystko będzie OK, a jeśli nie to "Centrum Komina" z tego co opowiadali montażyści nie zostawia swoich klientów na pastwę losu. Bardzo dziękuję. Trzymajcie taki poziom stale. Mogę śmiało powiedzieć że polecam i zachęcam do kożystania z usług tej firmy.

  12. #312

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Skoro wklejasz nowości to powiedz co nowego jest w tych C 11,C 12,C 13.Osobiście powiem ,że mnie nie urzekły ale coś w nich musi być skoro je prezentujesz mając i tak bardzo szeroki asortyment.Jak przedstawiają się koszta np. takich wynalazków???
    Witam serdecznie

    Nowe zdjęcia kominków w galerii naszych realizacji to nie są żadne nowości w branży kominkowej. Są to jedynie nowe zdjęcia wykonane przez naszego fotografa. Wzbogacanie naszej galerii realizacji ma na celu pomóc potencjalnym klientom przy optymalnym doborze kominka, tym bardziej, iż prezentowane zdjęcia obejmują także aranżację pomieszczenia.

    Praktycznie każdy z zaprezentowanych kominków możemy zaoferować w rożnych cenach, tak by dopasować się do budżetu klienta. Oczywiście bezpośredni wpływ na cenę ma wkład kominkowy, kamień, a także kilka innych czynników.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kominki.fm ; 01-12-2012 o 15:17

  13. #313

    Domyślnie

    Widzę ,że rodzi się nowa świecka tradycja TELEWIZOROKOMINEK . Jak by taki twór nazwać ? Może TELEPIEC .....

  14. #314

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    Widzę ,że rodzi się nowa świecka tradycja TELEWIZOROKOMINEK . Jak by taki twór nazwać ? Może TELEPIEC .....
    Dużo w tym prawdy, ale aktualnie takie są trendy w aranżacji wnętrz domów. Architekci projektują wnętrza w stylu nowoczesnym, w którym jedną z zasad jest pozostawienie jak najmniejszej ilości elementów. W konsekwencji, niektóre części wyposażenia wnętrz licują się ze sobą. Podobnie sprawa się ma z kominkami, tym bardziej, iż większość producentów wyposaża swoje wkłady kominkowe w szyby z czarną obwódką (np. w Sparthermie oznacza się to 4S - wersja Linear). Taki rodzaj szyby podkreśla modernistyczny charakter kominka, ale z drugiej strony przypomina nieco telewizor lub piekarnik

    Pozdrawiam.

  15. #315

    Domyślnie Nowe kominki w galerii

    W naszej galerii pojawiły się trzy nowe kominki C14, C15, C16. Na szczególną uwagę zasługuje kominek kaflowy C15, który nie tylko z powodu dużych rozmiarów, ale także z jakości zastosowanych materiałów i rozwiązań, jest wyjątkowy. Podaję linka: http://www.kominkiikominy.pl/index.php?show=galleries

    Serdecznie pozdrawiam!

  16. #316
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Akurat otwierając link wpadł mi w oko ten pierwszy.No ten A1 podoba mi się ale ja tylko z PW.

  17. #317

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Akurat otwierając link wpadł mi w oko ten pierwszy.No ten A1 podoba mi się ale ja tylko z PW.
    Co miałeś na myśli pisząc "... ale ja tylko z PW."?

  18. #318
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel Hrehorecki Zobacz post
    Co miałeś na myśli pisząc "... ale ja tylko z PW."?
    No ,że z płaszczem wodnym tylko ,żadne DGP itp.

  19. #319
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    Cytat Napisał ralf801 Zobacz post
    A powiedz meeru o której godzinie montażyści kończyli pracę?? Może ok 20 -21 godz, a z tego co opisałeś w Swojej historii po montażu u Ciebie pojechali na inny montaż.
    Czy to jest normatywny czas pracy osób fizycznych, czy wyzysk osób przez inną osobę biorąc pod uwagę duże bezrobocie w lubuskiem.
    to sie nazywa praca w systemie akordowym

  20. #320

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Chciałbym poinformować, iż kilka dni temu wydaliśmy płytę CD z ponad 60 naszymi realizacjami kominków. Najważniejsze jest to, że każdy kominek został sfotografowany w zaaranżowanym już pięknie wnętrzu. Muszę przyznać, iż nasi klienci wykazali się niesamowitą finezją! Myślę, że zdjęcia mogą być bardzo użyteczne dla wszystkich przyszłych posiadaczy kominków. Oczywiście możemy wysłać wspomnianą płytę CD dla każdego zainteresowanego. Płyta i przesyłka GRATIS!

    Pozdrawiam.

    Daniel Hrehorecki

Strona 16 z 27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony