dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 11
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 211
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie inspiracje - ściany klatki schodowej

    Witam.
    Mam schody betonowe zabudowane obłożone jasnym gresem , wygląda to tak:

    patrząc z dołu


    patrząc z góry


    Łyso na tych schodach, że aż w oczy razi . No i co tu dużo mówić .... nosi mnie .
    Wieszanych obrazków nie chcę, bo mam już kilka w domu.
    Jednym słowem ...inspiracji poszukuję co by tu zrobić coby tak łyso nie było i możnaby na czymś oko zawiesić .
    Oglądałam na allegro naklejki i szablony ....kilka wpadło mi w oko .... ale wyobraźni przestrzennej u mnie niet , więc nie potrafię znaleźć czegoś co by tu pasowało ....żeby się ładnie wkomponowało.
    Kompletnym beztalenciem nie jestem i wzory z tych naklejek potrafiłabym sama namalować na ścianie (oczywiście jeśli spodoba mi się coś i nie dam rady tego namalować to kupię ).

    Więc - będę bardzo wdzięczna za porady, za zdjęcia Waszych klatek schodowych , za zdjęcia z katalogów .... może ktoś kiedyś już przerabiał temat i ma jakieś związane z tym ciekawe linki i pomysły.
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Daggulka a może zamiast wzoru-szablonu dałabyś jakąś fototapetę. Wizualnie powiekszyłaby Ci klatkę schodową. Albo zdjęcie wielkoformatowe, albo jakieś oświetlenie. Teraz uciekam na film ale potem może coś poszukamy
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    dzięki, Joluś ... ja też jak tylko odpędzę sępy komputerowe (czytaj: rodzinę ) ...co pewnie już dziś nie nastąpi bo mnie łaskawie na 5 minut wpuścili - to połażę w necie i też poszukam
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #4

    Domyślnie

    ja też mam klatki schodowe do wykończenia, i to aż dwie przede wszystkim zdjęcia w dużym formacie, o wydrukach wielkoformatowych i fototapetach też myślałam, szczególne z "wciągającą" perspektywą (kosmiczne wrażenie to robi), a poza tym szukam starych ram okiennych z okiennicami - mam zamiar powiesić na ścianie i otworzyć okiennice, a w środku umieścić nasze zdjęcia. myślę, że będzie to fajnie wyglądało
    coś w tym stylu:
    http://www.allegro.pl/item538601891_...iennicami.html

    http://www.allegro.pl/item543114838_...e_vintage.html

    ale do wykańczania klatek schodowych to jeszcze mam sporo czasu... najpierw bardziej naglące rzeczy.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Świetny pomysł z tymi okiennicami

  6. #6

    Domyślnie

    ja wymysliłam sobie tak, wchodząc na górę dam na ścianie podświetloną antyramę ze zdjeciem schodów. ma to robić wrazenie, że schody idą w nieskończonść. kupiłam sobie już fajny kinkiet do podświetlania obrazów z firmy masive. widziałam też fajne zdjęcie z molo, efekt wizualny jest podobny. pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    to?

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    w dzienniku "Jaśmin in story" u Lucyny jest fototapeta ze schodami, fajnie wygląda.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    kurcze....zarąbiście ma Lucynka zrobione te ściany przy schodach ... i dało mi do myślenia
    a może by tak też pomalować jak ona te ścianę z kinkietem na jakiś inny kolor i tam dopiero pierdyknąć jakiś wzorek?
    fototapeta u mnie się nie sprawdzi ....już mówię dlaczego: mam psa i kota które kazdą nowość traktują " z pazura" ....oraz 8-latkę która wchodząc po schodach mimo poręczy woli się ścian trzymać .... średnio raz na 2 miesiące biorę słoiczek z farbą , pędzelek i zamalowuję ślady łapek w/w trójcy

    za wszystkie porady jestem wdzięczna i proszę o jeszcze

    ps. małż na moje spostrzeżenia stwierdził " rób se jak chcesz, ale jak spierdzielisz to do następnego remontu bedziesz się na to gapiła" ... a tak serio - mam wolną rękę ... jedynie naklejek ozdabiających pustkę na kafelkach w jego łazience se nie pozwolił zamontować
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #10

    Domyślnie

    A czy możecie podać link do tych schodów Lucyny bo jakoś znaleźć nie mogę a też szukam inspiracji. Dzięki

    Już znalazłam, idę oglądać.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Jest tutaj ...

    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    tez mam 2 "klatki" i tez myslenice jakby tu je uatrakcyjnić...

    Tam gdzie schody prowadzą do lochów powieszę sobie w antyramkach co ciekawsze moje projekty - żeby się swoją pracą yntelektualną inspirować jak będę schodzić prać ale co do klatki na piętro to po prostu pojęcia nie mam... U nas jest tak, ekhem, mówiąc delikatnie, eklektycznie że boje się przedobrzyć i na razie - z tego strachu - mam gołe beżowe ściany, ale już mi to zaczyna przeszkadzać...

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Mymyk_KSK ... to tak jak u mnie ....gołe beżowe ściany ... coś mnie już trafia - patrzeć nie umiem ... trza coś wymyśleć
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    moja klatka schodowa też ma ściany do zagospodarowania, ale czekam na balustradę i dopiero po jej zamontowaniu podejmę decyzje co ma być i w jakich ilościach, lub rozmiarach.
    Teraz ratuję tę monotonię podstępem.
    Na samej górze ustawiłam wysokie juki, by choć w ten sposób stworzyć iluzję barierki, męczy mnie ta przepaść
    Zapalam kinkiet, który rzuca na ścianę cienie tych kwiatów i ściana jest w ten sposób całkiem ciekawie ozdobiona
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  15. #15

    Domyślnie

    mi sie marza takie motylki na klatce schodowej powyzej okna.



    niestety w koncu nie zrobilismy wiszacej lampy, tylko kinkiety, wiec tez szukam inspiracji co zrobic z przestrzenia nad oknem


  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Albo jakieś podświetlenia lub szablony?






    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilemo
    mi sie marza takie motylki na klatce schodowej powyzej okna.


    VILEMO, to musisz dużo piwa pić. on (Villinski) robi te motyle właśnie z puszek po piwie
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no nie gadaj że z puszek - jak ? ... kurcze...ale to są jakieś trójwymiarowe motyle, bo widać jak cień rzucają ...albo mi się zdaje i znaczy to że czas do łózka
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  19. #19

    Domyślnie

    no nie zdaje Ci się, rzucają ale ja też nie mam pojęcia JAK
    więcej TU:

    http://projektywnetrz.wordpress.com/...kze-dekoracje/

    gość zrobił sztukę i zbił kasę na wycinanych z puszek po piwie motylkach
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilemo
    mi sie marza takie motylki na klatce schodowej powyzej okna.



    VILEMO, znalazłam Ci w Fabryce Form ważki:


    od razu z magnesami. tylko trochę drogie, 170 zł to już lepiej samemu powycinać...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 1 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony