dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 211
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Dziołchy ... ja wiem, że to co zaraz zobaczycie, to po prostu "wieś śpiewa i tańczy" ....ale jak zobaczyłam te kolory , to scenka mi opadła


    to jest bodajże z okładki Led Zeppelinów .... i tak mi się nasunęło: jak mało jest kolorowych wnętrz ....wszystko co teraz jest modne i "na czasie" jest w stonowanych barwach ( u mnie w zasadzie też) .... i pewnie dlatego ten obrazek zrobił na mnie takie wrażenie

    rozważę jeszcze możliwość położenia na tej ścianie na klatce schodowej fototapetę .... w necie jest tyle wzorów, obrazów, grafik że tylko przebierać i wybierać .... najwyżej powieszę nieco wyżej coby się moje zwierzaki nie pastwiły

    jeśli macie jakieś fajne pomysły - zapodawajcie tutaj
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Lucyna1
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    382
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Dla mnie poniższa fota to poezja, tak mnie zauroczyła ze chciałam podobną powiesić u siebie, ale trudno mi było znaleźć podobne zdjęcie. Znalazłam jednak coś innego co zrobiło na mnie jeszcze większe wrażenie bo fajnie sie wkomponowało kolorystycznie


  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Z góry przepraszam, bo nie pamiętam skąd to mam tzn komu zakosiłam

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lucyna1
    Dla mnie poniższa fota to poezja, tak mnie zauroczyła ze chciałam podobną powiesić u siebie, ale trudno mi było znaleźć podobne zdjęcie. Znalazłam jednak coś innego co zrobiło na mnie jeszcze większe wrażenie bo fajnie sie wkomponowało kolorystycznie

    Suuuper zdjęcie!!!
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    Cytat Napisał vilemo
    mi sie marza takie motylki na klatce schodowej powyzej okna.



    VILEMO, znalazłam Ci w Fabryce Form ważki:


    od razu z magnesami. tylko trochę drogie, 170 zł to już lepiej samemu powycinać...
    Monah, dziekuje
    ciekawe jak duze sa te ważki..
    motylki ladniejsze, ale ważki też mi sie podobaja

  6. #26

    Domyślnie

    a ja sobie na drugą klatkę schodową wymyśliłam zupełny odlot: położyć tynk strukturalny, a w nim odcisnąć ślady domowników: ZUZA WAS HERE, ślady rąk, jakieś teksty, napisy, rysunki.... efekt gwarantowany, każdy, kto będzie szedł po schodach zatrzyma się, żeby poczytać.
    małż stwierdził, że jestem szurnięta i mam iść do psychiatry. i przestać siedzieć na forum "muratora".
    hm.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #27

    Domyślnie

    a'propos fototapet: co WY na TAKĄ fototapetę przy schodach? czad!

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    a'propos fototapet: co WY na TAKĄ fototapetę przy schodach? czad!

    CZADZIOR!!!!!!!

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał vilemo
    Cytat Napisał monah
    a'propos fototapet: co WY na TAKĄ fototapetę przy schodach? czad!

    CZADZIOR!!!!!!!
    A jak ktoś będzie miał lęk wysokości, to się mu oczy zasłoni

  10. #30

    Domyślnie

    albo zepchnie
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  11. #31

    Domyślnie

    albo słynny Lunch nad Manhattanem (uwielbiam to zdjęcie) - ale trzeba powiesić wysoko, żeby siedzieli nam nad głową i dyndali girami :0

    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    a'propos fototapet: co WY na TAKĄ fototapetę przy schodach? czad!

    Powalająca
    Jak bym schodziła ze schodów i patrzyła na nią to bym pewnie się czuła jak na moście linowym nad gigantyczną przepaścią
    Ale i tak chętnie bym sobie zrobiła podobne zdjęcie na ścianie !!!

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    albo słynny Lunch nad Manhattanem (uwielbiam to zdjęcie) - ale trzeba powiesić wysoko, żeby siedzieli nam nad głową i dyndali girami :0

    Lęku wysokości chuba nie mam, ale jeść wolę w zdecydowanie innych miejscach

  14. #34

    Domyślnie

    podzielę się z Wami stroną, którą znalazłam wczoraj w nocy i straaaasznie mnie ucieszyła - fototapety są niestety zwykle w bardzo ograniczonym asortymencie, najczęściej z firmy Komar - fajne, ale banalne - wszyscy mają to samo. a tu zupełnie co innego!
    ja na pewno skorzystam z ich oferty. już widzę tam coś, co wykorzystam w kuchni, może i coś na schody.

    może znajdziecie coś na Wasze klatki schodowe?
    http://fototapeta.net/
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Jest w czym wybierać
    A jak to wygląda cenowo

  16. #36

    Domyślnie

    nie mam zielonego. nie wiem też, jak z jakością, firma niesprawdzona. ale dam znać kiedyś...
    mnie najbardziej cieszą te "stare czasy" oraz "stare filmy i aktorzy" - rewelacja.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Ja kiedyś znalazłam taką stronkę zdjęcia wielkoformatowe ale przejrzenie wszystkiego zajmie chyba kilka tygodni
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Ja kiedyś znalazłam taką stronkę zdjęcia wielkoformatowe ale przejrzenie wszystkiego zajmie chyba kilka tygodni
    o jesuuu, nawet nie zaczynam tego oglądać, bo wsiąknę. muszę do Urzędu Skarbowego jeszcze dziś zdążyć
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #39

    Domyślnie


    kliknij aby powiększyc

    Miałam straszną czeluśc na dwa piętra, może tradycyjnie ( do połowy korek, u góry tynk strukturalny kolor piaskowo/żółtawy) ale zrobiło się przytulniej.
    Można wieszać obrazy, dodać rój motyli i w ogóle co komu podoba się.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  20. #40

    Domyślnie

    Ja sobie wymysliłam troszkę inaczej.... będzie na kaltce wielkie zdjecie (ok 2x3 m)w odcieniu sepii np jaka uliczka - ale wydruk na materiale oprawiony w drewniane ramy .
    Będzie sobie mozna motywy wymieniac jak już cos mi sie opatrzy.
    Myślałam jeszcze and naszym jakimś fajnym zdjeciem z wakacji ale ulica stworzy chyba wrazenie głębi.
    ewe

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony