dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 11
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 211
  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Napisał kicikici
    Cytat Napisał ooliwka
    Cytat Napisał kicikici
    Zdjęcie jest robione przy zachodzie słońca profesjonalnym sprzętem (na potrzeby forum zmniejszyłam rozdzielczość) i już robiłam pierwsze próbki na http://www.fotoboard.com.pl/ i wyszło w porządku. Zastanawiam się jeszcze nad wersją czarno białą, ale sama nie wiem...Mam w ściance obok turkusowe luksfery...
    nie chodzilo mi o rozdzielczosc
    nie chce byc nie mila ale profesjonalny sprzet to nie wszystko
    zdjecie jest troche przepalone za duzo swiatla wpadlo do obiektywu
    (ale bierz na mnie poprawke zboczenie zawodowe )

    jesli zmienisz na czarno-biale i dodasz kontrastu to efekt bedzie lepszy i dla zdjecia jak i na scianie ktora jest w szarosciach wiec jedno drugie bedzie podkreslać

    Dokładnie tak to zrozumiałam dlatego właśnie zastanawiam się nad opcją czarno-białą, a Ty mnie tylko w tym utwierdzasz

    Nie masz się czego bać bo zdjecie się przyjemnie stopi co da efek jeszcze wieszego
    a napis bardzo ciekawy
    moze lekko rozmyty? przechodzacy będize musiał troche dłużej poogladac fotkę
    ty mów co wiesz, ja wiem co mówię

  2. #122

    Domyślnie

    witam
    Bardzo podobają mi się wasze pomysły na ściany z fototapetami. Już zpaisałam sobie namiary na firmy drukujące. Zastanawiam się tylko czym przykleić taką fototapetę na metalowych drzwiach?

    chciałabym uzyskać mniej więcej taki efekt:
    http://kawka.vel.pl/_koncepcje%20wyk...atrolap1-2.jpg
    Pozdrawiam

  3. #123

    Domyślnie

    ja mam dopiero w surowym stanie ale pomysłem mogę się podzielić,
    oczywiście jak przyjdzie oświetlenie i kolory to będzie dopiero efekt,
    ale dla tych z wyobraźnią te zdjęcia też będą ok )



    Takie ptaki zasiądą na stałe w swoich gniazdach:

    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  4. #124

    Domyślnie

    Aha, a więcej fotek już wkrótce - jak będzie piękne i gotowe

    pozdrawiam
    Kopnięty pies nie wyje tak, jak jego serce.

  5. #125

    Domyślnie

    ale sie slicznie zapowaida... te figurki sa zupelnie w moim stylu wiec czekam na sliczne realizacje
    Pozdrawiam,
    Aneta

  6. #126

    Domyślnie

    Ja też powoli przymierzam się do zagospodarowania klatki zastanawiam sie nad powieszeniem czegoś takiego http://www.allegro.pl/item913589795_...t_inspiro.html
    mamy z mężem kilka fajnych czarno-białych fotek więc na pewno coś się wybierze

  7. #127

    Domyślnie

    świetny pomysł, może zgapię go
    Pozdrawiam,
    Aneta

  8. #128
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Ja kiedyś podpatrzyłam taką inspirację:

    W tym "kontrolowanym" pęknięciu miał iść wąż świetlny. Nawet sobie instalację pod taki wąż zrobiliśmy, a teraz widzę tyle pięknych rozwiązań, w szczególności z fototapetami i nie wiem na czym oko zawiesić
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madzikownia
    Ja też powoli przymierzam się do zagospodarowania klatki zastanawiam sie nad powieszeniem czegoś takiego http://www.allegro.pl/item913589795_...t_inspiro.html
    mamy z mężem kilka fajnych czarno-białych fotek więc na pewno coś się wybierze
    mnie tez się podoba ten pomysł

    oryginalnie i niepowtarzalnie
    Wykańczamy dom i ...siebie

  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1
    Ja kiedyś podpatrzyłam taką inspirację:

    W tym "kontrolowanym" pęknięciu miał iść wąż świetlny. Nawet sobie instalację pod taki wąż zrobiliśmy, a teraz widzę tyle pięknych rozwiązań, w szczególności z fototapetami i nie wiem na czym oko zawiesić
    Cegła bardzo ładna,ale to pęknięcie nie bardzo mi sie podoba. Zdecydowanie lepiej będzie bez niego.

  11. #131
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    ... ja mam w planach takie oświetlenie



    lampa z liści bananowca czy czegoś podobnego

  12. #132
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał caramba4u
    witam
    Bardzo podobają mi się wasze pomysły na ściany z fototapetami. Już zpaisałam sobie namiary na firmy drukujące. Zastanawiam się tylko czym przykleić taką fototapetę na metalowych drzwiach?

    chciałabym uzyskać mniej więcej taki efekt:
    http://kawka.vel.pl/_koncepcje%20wyk...atrolap1-2.jpg
    Pozdrawiam
    Caramba, może rozwiązaniem byłaby tapeta jako folia samoprzylepna Myślę, że firma drukująca na pewno doradzi Ci jakim klejem lub/i jakim sposobem przykleić tapetę w zależności od podłoża.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  13. #133
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1
    Ja kiedyś podpatrzyłam taką inspirację:

    W tym "kontrolowanym" pęknięciu miał iść wąż świetlny. Nawet sobie instalację pod taki wąż zrobiliśmy, a teraz widzę tyle pięknych rozwiązań, w szczególności z fototapetami i nie wiem na czym oko zawiesić
    Ogólnie pomysł fajny, ale nie do końca praktyczny - ja bym wyłożyła całą ścianę cegłą i na przykład na środku powiesiłabym czy to obraz, czy grafikę lub właśnie fototapetę i podświetliłabym jakimś fajnym halogenem





    Jeżeli bardziej podoba Ci się taki cienki pasek z cegły, to jednak oświetliłabym go po bokach (po prawej i lewej stronie) ukrytymi paskami led. Dzięki temu, masz jeszcze możliwość, żeby powiesić jakąś grafikę na cegle, lub po prostu wyeksponować naturalną ścianę


  14. #134
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK
    Ogólnie pomysł fajny, ale nie do końca praktyczny - ja bym wyłożyła całą ścianę cegłą i na przykład na środku powiesiłabym czy to obraz, czy grafikę lub właśnie fototapetę i podświetliłabym jakimś fajnym halogenem

    Jeżeli bardziej podoba Ci się taki cienki pasek z cegły, to jednak oświetliłabym go po bokach (po prawej i lewej stronie) ukrytymi paskami led. Dzięki temu, masz jeszcze możliwość, żeby powiesić jakąś grafikę na cegle, lub po prostu wyeksponować naturalną ścianę
    Generalnie podobają mi się ceglane ściany, nie jestem jednak zdecydowana czy pasek czy całość. Myślę o pasku, ponieważ ścianę na klatce schodowej mam dość szeroką. To pęknięcie może faktycznie w końcowym efekcie wyglądać dość tandetnie. Jeśli chodzi o obrazy/grafiki, to raczej obraz... W obecnym mieszkaniu mam parę obrazów, nazwijmy je tradycyjnymi - olej na płótnie, ale czy one będą pasować???? Nie chcę się ich pozbywać, bo mam do nich sentyment (prezenty od taty)
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  15. #135
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał ane3ka1
    W obecnym mieszkaniu mam parę obrazów, nazwijmy je tradycyjnymi - olej na płótnie, ale czy one będą pasować???? Nie chcę się ich pozbywać, bo mam do nich sentyment (prezenty od taty)
    Wg mnie jak najbardziej! Jeżeli są np. w jednym stylu, to może warto pomyśleć o tym by wisiały wszystkie razem (ale zapewne wtedy cegła na całej ścianie klatce)? Jak jeden obraz, to myślę, że wystarczy pasek z cegły.
    Trzeba tylko dobrze pomyśleć o doświetleniu obrazu, żeby wyeksponować jego fakturę i piękno (zwłaszcza dlatego, że są to obrazy na płótnie).

  16. #136
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK
    Cytat Napisał ane3ka1
    W obecnym mieszkaniu mam parę obrazów, nazwijmy je tradycyjnymi - olej na płótnie, ale czy one będą pasować???? Nie chcę się ich pozbywać, bo mam do nich sentyment (prezenty od taty)
    Wg mnie jak najbardziej! Jeżeli są np. w jednym stylu, to może warto pomyśleć o tym by wisiały wszystkie razem (ale zapewne wtedy cegła na całej ścianie klatce)? Jak jeden obraz, to myślę, że wystarczy pasek z cegły.
    Trzeba tylko dobrze pomyśleć o doświetleniu obrazu, żeby wyeksponować jego fakturę i piękno (zwłaszcza dlatego, że są to obrazy na płótnie).
    Basiu, bardzo dziękuję Ci za cenne rady. Takich obrazów na płótnie mam 4, wszystkie malowane w dość podobnym stylu - "szerokim pędzlem", ale praktycznie każdy przedstawia coś innego. Dwa są w podobnych odcieniach - niebiesko szarych. Może one mogłyby zawisnąć razem. Eh, jakoś ostatnio dręczą mnie problemy natury estetyczno-jednolitościowej, czyli czy to będzie pasować do tamtego. Ale to nie najlepszy wątek na te dylematy.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #137

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się pomysł Basi ze ścianą z cegły i np. fototapetą w środku z odpowiednim podświetleniem super pomysł

  18. #138
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie




    "śródziemnomorskie" tynki oraz ceramika na podłodze i schodach są wystarczająco dekoracyjne

  19. #139

    Domyślnie

    .. piękne wnętrze

  20. #140

    Domyślnie

    Jak zrobić te "śródziemnomorskie tynki" ?
    A te płytki na podłodze, muszę takie mieć. Gdzie coś takiego dostanę?

Strona 7 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony