dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Zdjecia: Doskonaly / Z Charakterem - pracownia Domy z Wizją

    Witam serdecznie,

    Czy ktoś mógłby podzielić się zdjęciami Doskonałego - obojętnie której wersji, choć my się skłaniamy ku 'En' (ewentualnie Z Charakterem) - zwłaszcza wnętrz?

    Bardzo mnie interesuje jak się mają te piękne projekty do rzeczywistości... czy wykorzystaliście te same / podobne materiały? Wiem że jest podobny wątek opisowy, ale niestety nie ma tam zdjęć, więc może tu się ktoś podzieli?

    Byłabym bardzo wdzięczna... pozdrawiam serdecznie!

    Oto zdjęcia z wizualizacji - Doskonały En :











    [/img]

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem tylko - piękny dom - masz może linka do projektu
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  3. #3

    Domyślnie

    www.domyzwizja.pl - projekt Doskonaly En.

    ps. O, a byc moze bedziemy sasiadami - wlasnie sie przymierzam do dzialki w Dolujach

  4. #4

    Domyślnie Re: Zdjecia: Doskonaly / Z Charakterem - pracownia Domy z Wi

    Cytat Napisał natienka
    Witam serdecznie,

    Czy ktoś mógłby podzielić się zdjęciami Doskonałego - obojętnie której wersji, choć my się skłaniamy ku 'En' (ewentualnie Z Charakterem) - zwłaszcza wnętrz?

    Bardzo mnie interesuje jak się mają te piękne projekty do rzeczywistości... czy wykorzystaliście te same / podobne materiały? Wiem że jest podobny wątek opisowy, ale niestety nie ma tam zdjęć, więc może tu się ktoś podzieli?

    Byłabym bardzo wdzięczna... pozdrawiam serdecznie!

    Oto zdjęcia z wizualizacji - Doskonały En :











    [/img]
    Witam!
    Mieliśmy okazję obejrzeć dom wg proj. Domyzwizją "Doskonały" dosyć wiernie realizowany wg pomysłu pracownii z dbałością o detale. Wygląda supeerr! Ale niestety koszt realizacji wg właścicieli jest b wysoki.
    My zamierzamy budować "Z charakterem 3". Dzieki uprzejmości panów z pracowni Domyzwizją otrzymaliśmy materiały umożliwiające dokonanie szczegółowej wyceny budowy oraz aranżacji i wyposażenia wnętrz w stylu proponowanym przez pracownię. Bazując w dużej mierze ( ale nie w każdym przypadku)na włoskich designerskich producentach koszty wyposażenia i wykończenia wnętrz wahają sie w granicach 1700-2200 pln/m2 powierzchni użytkowej
    P.S. Tutaj na forum reklamuje się f-ma wykonawcza, która w swoim portfolio przedstawia też 'Doskonałego", który został wykończony nieco skromniej. Efekt końcowy musisz ocenić sama...

  5. #5

    Domyślnie

    Ten koszt 1700-2200 za samo wykonczenie??

    A koszt budowy pod klucz?

    Zastanawiam sie gdyz wykonczenie to najmniejszy pikus - to juz, jak mowisz, ile kto chce wydac i kiedy. Ale postawienie domu wg. specyfikacji energooszczednej to moj bardziej pilny problem...

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie koszt

    na stronie pracowni są kosztorysy na stan surowy,
    np 550 tys za 190m2

    wg mnie wysoka półka cenowa

  7. #7

    Domyślnie

    Witam

    Tak, podaja 550 tys ale ogólnie słyszałam że to kosztorys zaniżony dlatego próbowałam dowiedzieć się o końcowy.

    No aaaleee... to miał być wątek ze zdjęciami ale jak na razie nikt się nie pochwalił

  8. #8

    Domyślnie

    gdybym jeszcze raz mogła wybudować dom- wybudowałabym właśnie ten- jest absolutnie piękny
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    w przypadku domu "z charakterem" kosztorys jest na 496 000 zł pod klucz

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Domek jest absolutnie piękny ale bardzo kosztowny w budowie. Boję się, że 500tys. to może być mało na taki domek. Poza tym jest mimo wszystko wielki. Mnie osobiście układ wnętrza nie do końca pasuje. To nie zmienia faktu, że są piękne.
    No i te okna - ucieczka ciepła no i cena

    Ogólnie piękny dom i chętnie bym taki wzięła ale pewnie nigdy nie będzie nas stać na taki

  11. #11

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mar&dar

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Z widokiem

    My wybralismy najmniejszy z tych projektów ale jaki uroczy..
    http://www.domyzwizja.pl/ z widokiem. Juz w budowie.. narazie fundamenty wiec za wiele nie widac..ale doczekac sie juz go nie moge
    Mar&Dar

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    slayer1

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Mieroszów
    Kod pocztowy
    58-350
    Posty
    3

    Domyślnie prożba

    Cytat Napisał mar&dar Zobacz post
    My wybralismy najmniejszy z tych projektów ale jaki uroczy..
    http://www.domyzwizja.pl/ z widokiem. Juz w budowie.. narazie fundamenty wiec za wiele nie widac..ale doczekac sie juz go nie moge
    Witam! kupiłem ten projekt i jestem ciekawy jego budowy, czy mogę prosić o zdjęcia z budowy jakiekolwiek posiadasz. Na e-mail. [email protected] pozdrawiam.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MEGI-79

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    13
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam Buduję Dom Doskonały 2 (domy z wizją), a raczej jestem przed wylaniem fundamentów.
    Już wiem, że do tego domu trzeba mieć dobrą ekipę budowlaną, bo jest to dość trudny dom, dużo wzmocnień stalowych,niekoniecznie niezbędnych .....
    Jestem ciekawa ile tak naprawdę mnie ten dom wyniesie...w stanie pod klucz...
    Jeśli ktoś ma aktualne dane na ten temat bardzo proszę o informację.

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kerys

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    mar&dar - można wiedzieć gdzie się budujesz?

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar T i A
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Dołacze się. Mnie też sie podoba.Juz widze jak te kamyki ze stolika w salonie"wędruja"w raczkach mojego synka wprost do "miseczki" przy schodkach.Widze tez moja zone ze sciereczka wycierajaca calymi dniami "łapki" z tych szklanych barierek.Warto czasami pomarzyć Wnetrza przepiekne,ale ciekawy jestem jak z funkcjonalnoscia.Służba obowiazkowa

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktos planuje budowac domek STYLOWY 2 ?

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał T i A
    Dołacze się. Mnie też sie podoba.Juz widze jak te kamyki ze stolika w salonie"wędruja"w raczkach mojego synka wprost do "miseczki" przy schodkach.Widze tez moja zone ze sciereczka wycierajaca calymi dniami "łapki" z tych szklanych barierek.Warto czasami pomarzyć Wnetrza przepiekne,ale ciekawy jestem jak z funkcjonalnoscia.Służba obowiazkowa
    Sorrki , ale to nie jest domek dla rodziny z malymi dziecmi .... chyba , ze sa wyjatkowo grzeczne !

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Cytat Napisał T i A
    Dołacze się. Mnie też sie podoba.Juz widze jak te kamyki ze stolika w salonie"wędruja"w raczkach mojego synka wprost do "miseczki" przy schodkach.Widze tez moja zone ze sciereczka wycierajaca calymi dniami "łapki" z tych szklanych barierek.Warto czasami pomarzyć Wnetrza przepiekne,ale ciekawy jestem jak z funkcjonalnoscia.Służba obowiazkowa
    Sorrki , ale to nie jest domek dla rodziny z malymi dziecmi .... chyba , ze sa wyjatkowo grzeczne !
    No nie przesadzajmy kamyki to akurat dodatki i kazdy rodzic wie jak urzadzic zeby bylo dobrze. Lapki na balustradzie - to fakt, ale mozna zrobic metalowa i tez bedzie sliczna

    Uwazam ze ten dom jest wspanialy dla rodziny dzieki otwartej przestrzeni i swietle - bardzo optymistycznie nastraja a dzieki oknom jest blizej do natury

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar T i A
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M
    Sorrki , ale to nie jest domek dla rodziny z malymi dziecmi .... chyba , ze sa wyjatkowo grzeczne !
    Wiec dla kogo jest ten domek?
    Domek bardzo ładny podoba sie wszystkim(chyba) i pewnie o to chodziło.
    Aranżacja wnętrz wzorowa,każdy jest zachwycony.Dla mnie jest to troszkę jak z pięknymi modelkami na zdjęciach(modernizowanych photoshopem,corelem itp)bez skazy.W rzeczywistości wygląda to inaczej.Chciałem zwrócić uwagę ze to komercja.Jestem pewien ,ze każda z Was po kilku tygodniach użytkowania takich wnętrz pozmieniała by sporo.Chyba,ze jesteś zona piłkarza,biznesmena i cały dzień masz na sprzątanie tych wszystkich detali,dbanie o kwiaty,wymiana co dwa dni owoców itp.
    Nie podlega dyskusji ze są piękne i urzekające i mnie tez się podobają-niestety

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony