dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack
    Cytat Napisał Deamos
    Nasza TOYA sie rozpadla (wyleciala blaszka po ktorej szczotki jezdza). Pierwsze mysl to jakis BOSCH, ktos doradzil by kupic niebieskiego bo zielonego nie warto. Ojciec poszedl do sklepu i wyszedl z HITACHI DH24PC 800W. Byla tansza od odpowiednikow BOSCHA i wcale nie gorsza. Nie pamietam jaki to model, ale moge polecic komus kto nie chce duzo zaplacic za cos porzadniejszego nie najmniejszej mocy
    no coz bywa rozpadl sie komutator.
    ojciec wyszedl z hitachi bo sklep nie mial pelnej oferty bosch (a jest spora w porownaniu z hitachi). nie umniejszam przez to, narzedziu hitachi bedziesz mial z niego duzo pozytku.
    Podobny sprzet BOSCHA kosztowal o jakies 200zl wiecej a o HITACHI slyszalem duzo dobrego
    Wg. mnie BOSCH jest bardzo znany i ma dobra reklame do tego stopnia, ze wiele osob uzywa slowa "Bosch" zamiast nazwy narzedzia co nie ma miejsca w przypadku innych firm. Nie umniejszam Boschowi bo jest dobry, ale za ta reklame tez sie troche placi

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    StolarzS

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kruszwica
    Posty
    295

    Domyślnie

    Witam!
    Używałem kiedyś podczas remontu mieszkania młota Einhell (niebieski) i przyznaję, że daje radę. Nie jest to jadnak sprzęt bezawaryjny i z tym należy się liczyć przy zakupie.
    Rozglądam się za czymś porządnym i myślę o tym http://www.ceneo.pl/1099315
    Mam kątówkę B&D 125mmi jest nie do zajechania - ciągnie nawet tarcze 180mm - chociaż po ponad 2 latach pada wyłącznik.
    Kupiłem też rok temu w Castoramie zastaw wiertarka+wkrętarka+wiertła+walizka za 250(!)zł - nigdzie nie widziałem tańszego i lepszego zestawu.
    Ma ktoś doświadczenia ze sprzętem B&D? Ja nie narzekam - dużo taniej od Bosch i innych, a czy gorsze?
    Życie jest rumakiem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony