dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie 13 - A jednak pechowy !

    Tak naprawdę to specjalnie nie zwracałem uwagi na "13".
    Do dzisiaj.
    Miałem stłuczkę nie z mojej winy. Sprawca zajechał mi drogę na skrzyżowaniu i bęc. Jeździć się od biedy da ( o ile policja nie zabierze dowodu za rozbitą lampe ) ale fakt, że trzeba zgłosić szkodę, odebrać wycenę, wstawić auto na parę dni do warsztatu powoduje stres.
    A budowa w pełni, ekipa porządna, ale ... pańskie oko konia tuczy....
    dojechać jakoś trzeba ...
    Sprawczyni grzecznie przeprosiła ..... cóż z tego skoro człowiek uziemiony
    J

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jerzysio, daj spokój, każdemu moze sie trafic i w każdy dzień. Jak tak zaczniesz, to potem bedziesz omijał czarne koty, pluł przez lewe ramie na widok zakonnicy itp.
    Nie martw się wszystko załatwisz

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ..nie no wiem, auto naprawią, nikomu nic się nie stało.... ale wiesz
    tam budowa, a Ty musisz kiblować w warsztacie ...
    J

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Jerzysio
    jesteś cały i zdrowy,więć trzynastka szczęśliwa

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... spojrzywszy na to z tej strony to racja !
    Ale czy zamiast rozbitego auta nie mógłbym wygrać trzynastego np. w multilotku ?
    J

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    E tam w multilotka, wiesz, ile wynosiła kumulacja w totolotka
    Może warsztat da ci auto zastepcze, zawsze warto zapytać
    Jesteś nadzwyczj spokojnym facetem. Mnie to by szlag trafił, jakby ktoś smiał stuknąć moje auto

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Majeczka tylko spokój może nas uratować i uchronić przed gwałtownym zalaniem krwią !
    Owszem to przykre, ale to tylko auto
    A i dzięki za pomysł z zastępczym autem
    Pozdro
    J

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Eeeec tam co ty gadasz że 13 pechowa ja tam mam 13-kę w peselu, numerze rejestracyjnym auta i jeszcze numerze dowodu. I co mam teraz płakać ?? Ciekawe czy ktos mnie przebije z tymi 13-tkami Pozdrawiam i trzymaj się a 13-tki się nie obawiaj

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...nie no tak to się nie liczy, w peselu masz 11 cyfr i raczej wątpie że wszystkie to 1 i 3, nr rej. auta OK, a numer dowodu jak pesel. No to gdzie te trzynastki
    Pozdro
    J

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Jerzysio,ten gość to byłam ja,trzymam kciuki za zdrówko,autko rzecz nabyta,pa

  11. #11

    Domyślnie Re: 13 - A jednak pechowy !

    Cytat Napisał Jerzysio
    Tak naprawdę to specjalnie nie zwracałem uwagi na "13".
    Do dzisiaj.
    Miałem stłuczkę nie z mojej winy. Sprawca zajechał mi drogę na skrzyżowaniu i bęc. Jeździć się od biedy da ( o ile policja nie zabierze dowodu za rozbitą lampe ) ale fakt, że trzeba zgłosić szkodę, odebrać wycenę, wstawić auto na parę dni do warsztatu powoduje stres.
    A budowa w pełni, ekipa porządna, ale ... pańskie oko konia tuczy....
    dojechać jakoś trzeba ...
    Sprawczyni grzecznie przeprosiła ..... cóż z tego skoro człowiek uziemiony
    J
    Może i 13 jest pechowa ale za to 16 jest napewno szczęsliwa. Bo 16 moja żona miała stłuczke nie z jej winy. Sprawca zajechał jej drogę na skrzyzowaniu i bęc. Jeżdzić się nie da bo auto w drobny mak (policja oczywiście zabrała dowód). Fakt że szkodę musiałem zgłosić ze swojego AC bo sprawca jest Serbem, że procedura kasacyjna (przeniesienie kosztów na OC sprawcy) będzie trwała parę miesięcy, że muszę sprzedać wrak i kupić jakieś niedrogie autko, powoduje stres. A najbardziej stresuje się jak sobie pomysle o rozbitym kolanie żony i o tym ile nacierpi sie przy leczeniu.
    Ale uważam że był to szczesliwy dzień. Walnąć na drodze szybkiego ruchu w TIR'a z prędkością 80 km/h i przeżyć to prawdziwy cud.
    A sprawca zamiast przeprosić powiedział tylko .... Do you speak english?

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio
    ...nie no tak to się nie liczy, w peselu masz 11 cyfr i raczej wątpie że wszystkie to 1 i 3, nr rej. auta OK, a numer dowodu jak pesel. No to gdzie te trzynastki
    Pozdro
    J
    Trzynastki są na końcu numerów Te w środku się nie liczą.
    Pozdrawiam

  13. #13
    Guest

    Domyślnie

    a ja właśnie wczoraj,trzynastego ,podjęłam bardzo wazną decyzję,puk puk,odpukuję w niemalowane

  14. #14

    Domyślnie

    A ja kiedyś miałem nauczycielkę od fizyki(wiem, to się zdarza). Wezwała chłopaka zpracą domową do tablicy i kazała mu to (odpisane)zadanie publicznie rozwiązać. Chłop stanął bezradnie, zaczął coś po tablicy mazać nieskładnie, a ona mu na to: Maciek, saidaj, 2, toż to ciemnota, gusło i zabobon.No i pamiętam do dziś , a Maciek udaje, ze nie (potkanie w xrocznicę matury było

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    A my z małżonką ślub 13 grudnia o 13 wzięliśmy i jakoś pecha to nie przynosi.

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWA POETKA (I Wicemiss Forum 2005) Avatar osowa
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    2.477
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Ja nie wierzę w żadne 13 – nastki i temu podobne , wręcz przeciwnie – mają dla mnie pozytywną moc !
    Poza tym uważam , że każdy z nas jest kowalem swojego losu a nie przypadek . No fakt , czasem tak jak w tej kwestii dla Ciebie to był przypadek ale błąd popełnił inny człowiek – czy więc los ? ; pytanie natury filozoficznej raczej ...
    W całej tej historii widzę ogólnie pozytyw – zdrowie , które nie ucierpiało : wszystko inne jest do odrobienia , odkupienia itd. Życie jest najważniejszą wartością – reszta mniej ważna i do zdobycia ... Ciesz się więc szczęściem , bo je miałeś .


    Pozdrawiam z optymizmem

  17. #17

    Domyślnie

    A czy wiecie, że trzynastka to najmniejsza liczba która posiada pewną ciekawa własność. A mianowicie
    13(10)=31(4)
    gdzie cyfra w nawiasie oznacza podstawę systemu liczenia.
    Liczby o podobnych właściwościach nazwałem palindromami innosystemowymi, a trzynastka jest najmniejszym.

  18. #18

    Domyślnie

    Moj maz obchodzi swoje urodziny wlasnie 13 grudnia. Dla niego 13 nigdy nie byla pechowa. Kiedys lecielismy samolotem w piatek 13 grudnia, byl prawie pusty... Pozdrawiam

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    Jerzysio, kup sobie jeszcze czarnego kota do kompletu ( niestety nie słuze pomoca bo ostatnie okoliczne mioty sa szaro-pasiaste a swojego nie oddam). To jak w matematyce dwie negacje sie znosza i wtedy zmniejszysz sobie Ph ( pecha) w okolicy .

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Taaak, a w łazience kosmetyki PecHa 5,5 do kompletu
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony