dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61
    Guest

    Domyślnie

    Dziewczyny,ja nie lubię szyć,ale od robienia na drutach już od podstawówki skrzywił mi się ciut jeden palec.Tyle tego było,najbardziej skomplikowane wzory,pracochłonne,koronkowe,bawełniane.To był taki mój sposób na tę turecką modę,której nie znosiłam,a w sklepach przecież niczego nie było.I moje długaśne czarne swetrzyska noszone do bojówek i trepów w czasach fascynacji the Cure. he he fajne czasy mi się przypomniały.
    Ale wracając do szycia - najprostsze materiały,jak polar powyżej,którego nie trzeba obszywać overlockiem,bo takiego nie mam.I trudno tu coś raczej popsuć,kroje proste,najprostsze,takie zresztą lubię.
    To nie jest tasiemka,tylko wyszywam ściegiem węzełkowym (takie ósemeczki - moze to pętelkowy?),nicią mulinką,bo mulina ma wszystkie kolory tęczy.A guzik drewniany,oderwałam z mojej jeansowej torby.
    I cała kolekcja taka kremowo - kawowa.Może jeszcze coś znajdę w albumie,to wkleję,nie mam już cyfrówki,oddałam wreszcie,bo już było wstyd tyle ją trzymać pożyczoną.
    Ale Wam podam wzór czapki dla dzieciaka - górę się robi na drutach,z wełny,np. kremowej,dół obszywa paseczkiem futerka (około 40zł/m ,wystarczy kupić pasek do kilku rzeczy sie przyda),futerko trzeba podszyć polarem,by nie gryzło w główkę - ślicznie to wygląda z pomponem tak do kolekcji z jakimś ciuszkiem.
    A w kolekcji znalazły się też spódniczki - miniówki uszyte z pozotałości po obciętym,długaśnym wełnianym płaszczu.
    tym sposobem haftu można wypełniać całe motywy.taki gotowy beret w sklepie - luksusowym butiku widziałam po 260 zł.ja mam za cenę szamego beretu.Warto i oryginalnie.

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Pójdę na łatwizne.
    Kupuje się film, gdzie pewna samotna inwestorka byduje doma z bali z pomocą górali.
    Film jak na kraj produkcji (Poland) jest nader otymistyczny, zwłaszcza w zakresie kosztorysowym (oczywiście ). Oczywiście .
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  3. #63

    Domyślnie

    Wczoraj wieczorem oglądam sobie Miasto kobiet na TVN Style, patrzę a tu nasz Kasiorek, początkowo nie byłam pewna /znam ją tylko z fotki/, ale jak zaczęła mówić o decoupage, byłam pewna. Jestem trochę za leniwa i za dużo czasu na forum spędzam, żebym sama ozdabiała tą techniką różniste przedmioty, ale dzieki Kasiorkowi, kupiłam pod choinkę nastoletniej siostrzenicy zestaw do decoupage.

    Kasiorku, gratulacje. Świetnie wyglądałaś i świetnie wypadłaś


    Kroyena, nigdy w życiu nie idź na łatwiznę, proponuję od razu taki domek z bali, już może być bez tych górali. Sam film może też być niebezpieczny, bo obdarowana sie rozmarzy i zacznie sie zaczytywać w watku "domy z bali"

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Spoko, spoko chodzi o podświadomy wpływ na psyche koziorozca, że w nas stać, bo to ostatnia kotwica (no może przedostatnia).
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony