dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie SALON Z WYKUSZEM- ARANŻACJE, POSZUKUJĘ!

    Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Poszukuję zdjęć aranżacji salonów z wykuszem. Sporo w necie zdjęć wykuszów, lecz często są one w jadalni, a nie w salonie. Może ktoś z Was dysponuje jakimiś zdjątkami na ten temat. Dziękuję z góry i pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    Hmmm, zaglądam tu codziennie i ......... nic, szkoda, myślałam, że ktoś dysponuje fotkami. Pozdrawiam!

  3. #3

    Domyślnie

    Ja co prawda zdjęć żadnych Ci nie podeślę, ale coś napiszę

    Oglądając wiele razy aranżacje wykuszów - najczęściej widziałam tam taką aranżację z niskim, szerokim parapetem do siadania albo z "kanapą"..
    na początku mi się wydawało, że trzeba mieć do tego specjalne miejsce, ale im dłużej o tym myślę tym bardziej żałuję że nie mamy w salonie wykuszu bo byłoby to idealne miejsce na taką właśnie "kanapę" - jeszcze z widokiem na ogród to już w ogóle bajer

    Przemyśl...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam salon z wykuszem...ale niestety jeszcze nie jest urządzony ale powiem szczerze, że pomysłów na to w jaki sposób go zagospodarować też mam mało!!!! Wykusz wychodzi na ogród ale kanapa chyba by tam nie bardzo pasowała bo pod dużym oknem jest grzejnik, kwiatka też nie postawisz bo się z w zimę zagotuje...taka przestrzeń ale nie wiadomo na co

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    My też mamy w planch wykusz z miejscem do siedzenia z pieknymi poduszkami
    ...budujemy dom...

  6. #6

    Domyślnie

    http://img5.imageshack.us/my.php?image=92441807.png

    Moze nie dokońca to nasz styl ale niestety nie znalazłam innych zdjęc
    Funkcja sie liczy
    ...budujemy dom...

  7. #7

    Domyślnie

    ja od początku planowałem tam stół Na kanapę a mało miejsca, poza tym i tak by była tyłem.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba ta wizualizacja!!! Wykusz na niej jest blisko kuchni, więc stół jak najbardziej tam pasuje. U mnie jest trochę inaczej tzn. Jadalnia jest w drugim końcu wykusza więc stół mi w tym miejscu nie pasuje

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zegar69

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Re: SALON Z WYKUSZEM- ARANŻACJE, POSZUKUJĘ!

    możesz sprawdzić na dobrzemieszkaj.pl tam jest sporo projektowanych wnętrz, może coś ci podpasuje

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Witam
    mam ten sam problem z urządzeniem wykusza, co prawda do tego jeszcze długa droga ale ani stołu tam nie będzie ani kanapy też tylko co nie wiem
    na razie wiem, że okna chcę do samej podłogi a grzejnik w podłodze
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Ja planuję mieć tam jadalnię ale jeśli ktoś planuje tam duże okna to można wstawić tam duże kwiaty + jakiś fotel ze stoliczkiem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony