dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 109 z 109
  1. #101
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ikaemka

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    również zastanawiamy się nad zakupem tej sofy, ale koniecznie w wersji rozkładanej, u nas ma służyć do codziennego spania
    czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii??
    Z waszych opinii wynika, że okazjonalnie jak najbardziej a jak z codziennym spaniem?? mieliśmy już różnego rodzaju łóżka, ta nas kusi bo ma materac w całości bez żadnych zbędnych łączeń które na "styku" mogą mieć różnego rodzaju załamania, co do koloru to jeszcze nie wiemy myślimy nad beżowym

  2. #102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ikaemka

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    A może macie jakieś inne sprawdzone sofy?? niestety nie mamy miejsca na to by wstawić sobie łóżko, może kiedyś.....

  3. #103

    Domyślnie

    Ektorpy są tragiczne do spania, nie polecam.
    url=http://www.maluchy.pl]http://suwaczki.maluchy.pl/li-29862.png[/url]

  4. #104
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ikaemka

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał elenka Zobacz post
    Ektorpy są tragiczne do spania, nie polecam.
    ale jest to kwestia materaca czy ogólnie się nie nadają, może polecasz coś innego?

  5. #105
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nailea

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mrągowo
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam sofę trzyosobową rozkładaną od maja 2011. Do siedzenia jest bardzo wygodna i nie zamieniłabym jej na inną ale....

    Co do spania to generalnie masakra... My śpimy okazjonalnie gdy robimy sobie wieczór filmowy w salonie. Zainwestowaliśmy w lepszy materac ale niestety nie pomogło bo na wysokości pleców jest stelaż i robi się takie wybrzuszenie - przez co człowiek przyjmuje dość niewygodną postawę... Goście, któzy spali na tej kanapie też narzekali.... Najwygodniej chyba się śpi w poprzek.

    Kanapę jakiś czas temu IKEA wycofała gdyż nasi rodacy często ją eksploatowali codziennie i one tego nie wytrzymywały. Zmienili na jakiś solidniejszy model, który podobno nadaje się do codziennego spania. Ale jak ostatnio go widziałam w IKEI to jest on jakiś taki płytszy...

    Co do koloru... Ja mam czerwony... Już po roku miałam wrażenie, że kolor blaknie... Poduchy raz prałam i ogólnie masakra.... Wyprasować się tego nie da - zostały takie zagięcia małoestetyczne. My kładziemy na siedziskach kocyk z IKEI taki czerwony. Ostatnio zdecydowaliśmy się zmienić kolor pokryć ale nietety pokryć na stary model brak. IKEA już ich nie robi w POlsce gdyż w Polsce sprzedają nowy model 3osobowego Ektorpa.. Znalazłam takowe w Anglii więc przy najbliższym pobycie pewnie kupię tam...

    Przy siedzeniu coraz częściej poduszki wyjeżdżają... Kanapa skrzypi podczas spania... 2800 które wydaliśmy na nią to chyba trochę za dużo... Za taką cenę moim zdaniem nie warto. Jakbym miała jeszcze raz kupować to wybrałabym sofę nierozkładaną i dobry materac dla gości

  6. #106
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Nailea

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mrągowo
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mam sofę trzyosobową rozkładaną od maja 2011. Do siedzenia jest bardzo wygodna i nie zamieniłabym jej na inną ale....

    Co do spania to generalnie masakra... My śpimy okazjonalnie gdy robimy sobie wieczór filmowy w salonie. Zainwestowaliśmy w lepszy materac ale niestety nie pomogło bo na wysokości pleców jest stelaż i robi się takie wybrzuszenie - przez co człowiek przyjmuje dość niewygodną postawę... Goście, któzy spali na tej kanapie też narzekali.... Najwygodniej chyba się śpi w poprzek.

    Kanapę jakiś czas temu IKEA wycofała gdyż nasi rodacy często ją eksploatowali codziennie i one tego nie wytrzymywały. Zmienili na jakiś solidniejszy model, który podobno nadaje się do codziennego spania. Ale jak ostatnio go widziałam w IKEI to jest on jakiś taki płytszy...

    Co do koloru... Ja mam czerwony... Już po roku miałam wrażenie, że kolor blaknie... Poduchy raz prałam i ogólnie masakra.... Wyprasować się tego nie da - zostały takie zagięcia małoestetyczne. My kładziemy na siedziskach kocyk z IKEI taki czerwony. Ostatnio zdecydowaliśmy się zmienić kolor pokryć ale nietety pokryć na stary model brak. IKEA już ich nie robi w POlsce gdyż w Polsce sprzedają nowy model 3osobowego Ektorpa.. Znalazłam takowe w Anglii więc przy najbliższym pobycie pewnie kupię tam...

    Przy siedzeniu coraz częściej poduszki wyjeżdżają... Kanapa skrzypi podczas spania... 2800 które wydaliśmy na nią to chyba trochę za dużo... Za taką cenę moim zdaniem nie warto. Jakbym miała jeszcze raz kupować to wybrałabym sofę nierozkładaną i dobry materac dla gości

    Zastanawiam się też czy nie reklamować tej kanapy... Czy ktoś kiedyś próbował?? Na jakiej podstawie? Ktoś w pierwszych postach pisał o wysuwających się poduchach - jak IKEA załatwiła tę reklamację? Czy jest to wystarczający powód??
    Ostatnio edytowane przez Nailea ; 16-12-2013 o 09:31

  7. #107

    Domyślnie

    My mamy narożnik 2,5 metrowy. Nasza rodzina pomieści się cała a i wyspać się można.

  8. #108

    Domyślnie

    jak tak czytam to w sumie chyba lepiej kupić gdzie indziej

  9. #109

    Domyślnie

    Również polecam z własnego doświadczenia sofę bądź narożnik do spania. Z łóżkiem nie da się nic zrobić, zajmuje mega dużo miejsca, a zwłaszcza w małym mieszkaniu. Sofa czy narożnik przydaje się dodatkowo do przyjmowania gości. Zdecydowanie
    Ostatnio edytowane przez Czesław8787 ; 18-01-2017 o 14:23

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony