dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał windows
    To może się pochwalę. W totka cienko mi idzie ale w losowaniu centrum handlowego M1 wygrałem autko.
    Piękny fart, piekny.
    Ja chyba też mam takiego podobnego, bo jak mnie kiedyś okradli, to nie zabrali mojego psa który się dobrze schował na jego i moje szczęście

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    W sumie ja też jestem szczęściara. Bo mnie nawet nie okradli

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Raz ukradli sprzed domu samochód, ale był w takim stanie, że wszyscy nam zazdrościli szczęścia

  4. #24

    Domyślnie

    No to się uspokoiłam bo już myślałam ,że to spisek i wszystko idzie na konto Trzeciego Bliżniaka

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  6. #26

    Domyślnie

    a ja wygrałam jakiś czas temu 38zł. Ale nie powiem za ile puściłam kupon

  7. #27

    Domyślnie

    nie gram - nie chce kłopotow w zyciu
    przeciez po wygranej byłoby ..... przesrane
    każdy z rodzinki bliższej lub dalszej by wyciągnął reke po jakis "drobiazg"
    niezaleznie ile komu dasz i tak beda niesnaski bo zawsze komus bedzie sie wydawało, ze dostał za mało lub inny dostał za duzo - w sumie wiekszosc sie obrazi
    jak nic nie dasz - powiedza, ze jestes sobek, egoista i wiekszosc sie obrazi
    pozostaje nic nie dac i do niczego sie nie przyznawac, nie zmieniac trybu zycia - lecz wtedy po co taka wygrana?

  8. #28

    Domyślnie

    A ja gram od czasu do czasu, jak stawka na DL jest większa lub równa 6mln (niżej mi się nie opłaca opodatkowywać )

    Dwa razy mialem 4-ki: Za drugim razem żona mi kupon wyrzucila podczas sprzątania. Emocje wybiegałem....

    Historia prawdziwa, facet mieszkający za granicą, chory w domu i wypełnił tamtejsze totki z nudów. Dał żonie do wysłania przy okazji zakupów. Na drugi dzień sprawdza w gazecie numery i ma wieeele tysięcy Euro. Pyta żonę o kupony a ona mówi, że zapomniała wysłać....

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gorath
    A ja gram od czasu do czasu, jak stawka na DL jest większa lub równa 6mln (niżej mi się nie opłaca opodatkowywać )

    Dwa razy mialem 4-ki: Za drugim razem żona mi kupon wyrzucila podczas sprzątania. Emocje wybiegałem....

    Historia prawdziwa, facet mieszkający za granicą, chory w domu i wypełnił tamtejsze totki z nudów. Dał żonie do wysłania przy okazji zakupów. Na drugi dzień sprawdza w gazecie numery i ma wieeele tysięcy Euro. Pyta żonę o kupony a ona mówi, że zapomniała wysłać....
    I co było dalej
    Przeżyła tę rozmowę

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał Gorath
    .... Pyta żonę o kupony a ona mówi, że zapomniała wysłać....
    I co było dalej
    Przeżyła tę rozmowę
    W tej historii mówił o swojej "byłej żonie". Nie znam powodów rozstania.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony