dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: dylatacja

  1. #1

    Domyślnie dylatacja

    Chcialem zapytac czy dylatacja odzielajaca podloge od sciany jest konieczna w pomieszczeniu ok 9m2 i jesli zrobie ja ze styropianu jak ja pozniej polaczyc jesli na scianach bede mial plyty gk i plytki jak ja zamaskowac polaczyc z plytkami sama fuga czy tez moze jakas mala wyleka z zaprawy wapiennej czy czyms innym moze czekam na porady. POzdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: dylatacja

    Cytat Napisał ivan44
    Chcialem zapytac czy dylatacja odzielajaca podloge od sciany jest konieczna w pomieszczeniu ok 9m2 i jesli zrobie ja ze styropianu jak ja pozniej polaczyc jesli na scianach bede mial plyty gk i plytki jak ja zamaskowac polaczyc z plytkami sama fuga czy tez moze jakas mala wyleka z zaprawy wapiennej czy czyms innym moze czekam na porady. POzdrawiam

    Najpierw napisz po Polsku i używając znaków przystankowych bo nic nie można zrozumieć. Co to za podłoga? 9m2 to powierzchnia, ale jaka długość pomieszczenia? Reszta nie jest zrozumiała.

  3. #3

    Domyślnie

    -pomieszczenie 3,5 na 2,5m.
    -to bedzie maly sklepik zwir i beton i tak zostanie narazie w przyszlosci moze plytki na podlodze.
    -jesli dam dylatacje miedzy beton a sciany ok 1cm jak pozniej polaczyc plytki na plytach gk z pogloga czy mozna je polaczyc poprostu fuga czy czym np. ??
    - oraz czy ten styropian moge jakos zamaskowac np jakas elastyczna masa czy zaprawa wapienna np przy gornej czesci tego styropianu zeby jakis listew nie kupowac??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony