dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Stara Łazienka-co z nią?

    Witam
    to mój pierwszy post na tym forum, temat budownictwa na razie mnie nie dotyczy bo mieszkam z rodzicami, ale postanowiłem wreszcie coś zrobić

    Więc tak
    łazienka duża nie jest, ma kilkanaście latek minimum, nie jestem dokładnie w stanie tego określić
    Ale biega o to, że badziewnie została wykonana, o krzywo położonych kafelkach na podłodze mówić nie będę na razie
    Sedno jest takie, że z rok już wybadałem, że kafelki się nie trzymaja "ściany"
    I odladaja po trochu, dzis "zdemontowalem" ich kilka-kilkanascie, pod tymi kafelkami jest 5cm betonu, tak, nie mylicie sie, betonu, na tym sie te kafelki trzymaja, tuż pod betonem sa juz normalnie cegielki
    Biega mi o to co powinienem zrobic?
    Zastanawiam sie nad rozwaleniem wszystkich tych kafelkow w kosmos, lacznie z tym betonem

    Tylko teraz pytanie, bo zawsze podobaly mi sie domki ala magazyny czy cos w tym stylu, mianowicie, ze masz pokoj czy cos i widac cegly(brak farby)-chyba domyslacie sie o co mi chodzi
    I tak jakbym zerwal te kafelki z tym gruzem, to czy jest moze jakas farba czy cos ktorą moglbym pomalowac te cegly na jakis kolorek(cegly sa biale) albo pomalowac jakas zwykla farba i potem jakims specyfikiem aby woda nie mogla nic zrobic z ta farba i ceglami zlego
    Bo tez jest tak ze nie mam kabiny prysznicowej, tylko w calej lazience te kafelki i bez kabiny nic

    Niestety teraz totalnie jestem bez kasy, ale cos chcialbym z tym zrobic
    Dalo by rade cos z ta farba czy cos?
    Czy powinienem kupic kafelki jakos tanio?
    Lazienka ma ~2x2m
    A jak kafelki to czy to odrazu klejem posmarowac i walnac na gołą cegle?


    jestem laikiem, doradzcie, za co bede bardzo wdzieczny

    Jeżeli nie ten dzial to oswieccie moderatorzy/uzytkownicy gdzie powinienem zamiescic ten temat, albo przeniesc go jak mozna, nie moglem znaleźć gdzie to umiescic a naprawde intensywnie szukalem

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Ja bym wyrzucił wszystko do gołej cegły, wyrównał ścianę tynkiem i normalnie położył płytki na klej.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie

    sciana jakies 16m2 ma
    ile by to wyszlo cenowo okolo?
    tak na oko i w duzym przyblizeniu

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    nie mam pojęcia
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #5

    Domyślnie

    no olac, dzieki za rade

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie

    Jeśli to rzeczywiście jest beton to mam uzasadnione podstawy, że nie dasz go rady usunąć w taki sposób, aby to co zostanie można było w ładny sposób wyeksponować.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony