dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 114 z 163
Pokaż wyniki od 2.261 do 2.280 z 3256

Temat: Dom w Lesie

  1. #2261
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar blekowca
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Bezrzecze
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.573
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    ... to wtedy będzie czas się zastanawiać, co z nią dalej począć. W końcu ładne zwierzątko, z futerkiem, ogonkiem, miłym pyszczkiem... myślicie, że taki futerał na stylisku od szpadla by dobrze wyglądał?

    J.
    Ależ ty utylitarysta jesteś Jarek od razu na futerał. A może by tak do Sztuki się przyczynić, gawiedź odchamiać... W Tate gallery mieli kiedyś owcę* w formalinie, to w Lesie mogłaby być kuna w pleksi, a co!

    * - z tego co wiem, nie była to blek-owca
    Ostatnio edytowane przez blekowca ; 30-10-2013 o 10:51
    Jeśli Pan domu nie zbuduje, na próżno się trudzą ci którzy go wznoszą...
    Dziennik budowy dzień po dniu Koncepcja domu Mieszkamy od 17 maja 2015
    No i w końcu praktykuję grzanie panelami na podczerwień - zużycie i komentarze

  2. #2262
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    dzieciokom zrób z tego piórnik
    zamykany na brzuszku... na suwaczek,,,
    temperówkę w pyszczku albo ... pod ogonem...
    w łapkach osadź gumki do ścierania...

    będzie wypas!

  3. #2263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    @netbet - wiesz.... ja leniwy bywam czasem (baaardzo rzadko of kors) i chciałem tak po najmniejszej linii oporu, w końcu celem zrobienia z kuny futerału na stylisko wystarczyłoby zdjąć tylko na chwilę ze styliska poprzeczkę. No... i może odstawić potem gdzieś ten szpadel w przewiewne miejsce na parę miesięcy. A twój pomysł, nie powiem, zacny i co więcej pozwalający się twórczo wyżyć, ale mnóstwa zachodu wymaga.

    @blekowca - kuna zamieniona przy pomocy bańki żywicy epoksydowej w duuży bursztyn? Czemu nie... Co prawda, tak serio mówiąc, planowałem ją po prostu wywieźć na drugą stronę Wisły i wypuścić, ot choćby w okolice Wiejskiej, tam taki park fajny jest, na pewno by się zadomowiła, ale twój pomysł mi się też podoba.

    J.
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 30-10-2013 o 11:09
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  4. #2264

  5. #2265
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Kurczę... w metrze, w drodze do pracy bym karierę zrobił... Pomyślę nad tym!


    J. (z wizją czegoś w stylu supermodnego niegdyś kołnierza z lisa, szczytem wypasu był lis w całości, z łebkiem i plastikowymi oczami, który mordą wyposażoną w stosowną sprężynę trzymał własny ogon. Jak sądzicie? Będzie dobrze? I czy w tym przypadku wystarczy okręcić pysk drutem?)
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  6. #2266
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    . Co prawda, tak serio mówiąc, planowałem ją po prostu wywieźć na drugą stronę Wisły i wypuścić, ot choćby w okolice Wiejskiej,
    J.
    nie rób drugiemu co tobie nie miłe....

    ... ale z drugiej strony... na wiejską...... tam masz moje błogosławieństwo.

  7. #2267

    Domyślnie

    Cytat Napisał netbet Zobacz post
    nie rób drugiemu co tobie nie miłe....

    ... ale z drugiej strony... na wiejską...... tam masz moje błogosławieństwo.
    Pomysł po prostu genialny ~!!!
    I jeszcze wypuścić ją w okolicy pokoi " jedynej słusznej partii ".
    Może je zasiedli .
    Serdecznie Pozdrawiam

    Krzysztof5426

  8. #2268
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post

    Z innej beczki - wiecie jaki jest szczyt bezczelności?
    Wyobraźcie sobie kunę, którą się zwalcza od paru miesięcy, jak mając wszystko w... pod ogonem, przemaszerowuje sobie jasną nocą po krawędzi okna połaciowego znajdującego się dokładnie nad sypialnianym łóżkiem.




    J.
    Wybacz, ale hihihi


    http://www.youtube.com/watch?v=o9Vi6s4zU3w

  9. #2269
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    @netbet - wiesz.... ja leniwy bywam czasem (baaardzo rzadko of kors) i chciałem tak po najmniejszej linii oporu, w końcu celem zrobienia z kuny futerału na stylisko wystarczyłoby zdjąć tylko na chwilę ze styliska poprzeczkę. No... i może odstawić potem gdzieś ten szpadel w przewiewne miejsce na parę miesięcy.
    J.
    Całym domem tu się hahamy
    Jarku, a może ten ocieplony szpadel na postrach przystawiłbyś przy raidrynnie, dla przestrogi jej potomnym

  10. #2270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał GraMar Zobacz post

    Yyyyyy..... znaczy..... mówisz, że z tym wpychaniem w kunę styliska od szpadla to nie teges? Mam zacząć od czegoś bardziej romantycznego? Świec (przy stoliku!!!! perwersy jedne...) i tym podobnych? Nie wiem, co moja małżonka na to.
    No i, co ważniejsze, cały czas mówimy kuna, kuna. A kto ją tam małpę jedną wie, czy to jest kuna, czy może kun? On, ten kun, taka jego mać? Ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady u licha...

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  11. #2271
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=dfvfwuHt_RY

    coś o dachach i kunach...

    Jarek mu tu śmichy chichy , ale ty masz naprawdę duży problem....
    Ostatnio edytowane przez netbet ; 31-10-2013 o 05:14

  12. #2272
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ostatnio usłyszałam, że somalijskich piratów odstrasza Britney Spears - komentarz radiowy był taki, że Justin Biber byłby już złamaniem konwencji genewskiej http://www.mtv.pl/newsy/39654-britne...jskich-piratow

    Może ten kun nie lubi jakiejś muzyki

  13. #2273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    @netbet - spać nie możesz???

    Że mam problem - wiem. W powiązanych do tego filmu jest inny, pokazujący co kuna potrafi zrobić z dachem bez deskowania i to mnie tylko pociesza, że u nas w sumie nie jest jeszcze tak źle, inaczej to, co przerabiamy w pokoju Wyjątka moglibyśmy mieć wszędzie...

    @gosiek - puszczanie kunie muzyki jest podawane przez wiele osób jako skuteczna metoda, ale Biber???? Co ja bym potem sąsiadom powiedział? Jak się dzieciom wytlumaczył?
    Partyzantki nie pacyfikuje się bronią jądrową....

    J.

    PS: dziś zamawiam żywołapkę!
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  14. #2274
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomasz Antkowiak
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    WLKP
    Kod pocztowy
    62-030
    Posty
    2.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Bedziesz sie z ta zywolapka bujal (czego Ci NIE zycze!) i bujal. Dawno bys ja juz odstrzelil pewnie. Fakt, trzeba by bylo zapolowac... ale wiesz... wedkarze wstaja o swicie i ida na ryby, ty wstawalbys o swicie i szedl na kuny...

    A po wszytskim skore zdjac, przed kominkiem rozlozyc i grzac zziebniete stopy...
    Tomasz Antkowiak
    GG 7772401

    Nasz Dziennik Budowy - bez murarzy, bez ekip, wlasnorecznie - budujemy Nasz Dom

    ...i wiem ze moge, wiem ze moge
    choc mam pod skora cos jakby strach...

    ...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń
    chcę ubrudzić ręce by wybudować szczęście...

    ...w domu będzie ogień a do domu proste drogi
    wiodą słusznie moje stopy - nie zabraknie mi sił...

    MIESZKAMY od 23.12.2014

  15. #2275
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Taaa, wstają. I co z nich potem wyrasta?

    Mój stary też jest fanatyk wędkarstwa. I wiele podobieństw w tej opowieści widzę, sam w jego ślady nie mam zamiaru podążać w najmniejszym stopniu. Wstawanie o 5:00 jest nienormalne! Amen!

    Żywołapka już zapłacona, wg maila od sprzedawcy wysłana, jutro pewnie będzie u mnie. Przy okazji załapałem się na promocję, producent klatki płaci żywą gotówkę za filmik przedstawiający złapaną kunę w jego klatce. Za złapanego kota/szczura po 30zł od sztuki, za kunę - 80zł/szt. W skrajnie pozytywnym przypadku (cztery dochodzące koty, żeby się nie powtarzały, przefarbować je można, niezliczone szczury, kuna...) jeszcze zarabiać na tej klatce będę!

    J.

    PS: pomijam już zupełnie fakt, że skóra z kuny to na zziębnięte stopy trochę mała by była. Może na jedną...
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  16. #2276
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dez

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Ale z tą promocją to oznacza że jeśli łapka będzie super skuteczna to producent nie zarobi, średnio napawa to optymizmem gdyby się tak zastanowić

  17. #2277

    Domyślnie

    No dez, Ty to umiesz człowieka pocieszyć
    Dawno mnie tak nic nie rozbawiło ...
    Na szczęście z opowieści teścia wiem, że żywołapki się sprawdzają.
    Chroni w ten sposób od lat swój gołębnik (tzn. wtedy jak kuna próbuje traktować gołębnik jako osobistą spiżarnię).
    Niestety (tu ostrzeżenie dla wrażliwych - dalej nie czytać) jako wabika używa żywego gołębia - o co Ci chyba Jarku nie będzie łatwo ... Ale może są i inne patenty na wkład ...

  18. #2278
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Promocja jest ograniczona w czasie po prostu. Znaczy, kuna musi się sprężyć.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  19. #2279
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ciekawe czy kuny mają swoje forum gdzie omawiają strategię, plany i sposoby na człowieków. Patrząc jak zmyślne to zwierzątka to nie zdziwiłabym się

    Ale serio to współczuję i kibicuję, moja szefowa ma to samo w Kampinosie, co miesiąc samochód w warsztacie. Ostatnim spektakularnym sukcesem "jej" kuny było zeżarcie jakiejś trudnodostępnej części na dzień przed wyjazdem do Grecji. U sąsiadów w ciągu nocy opędzlowała tapicerkę i podbitkę w nowym samochodzie. Takie uroki życia w lesie.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  20. #2280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Ty weź, przestań, bo jako wierny fan "Pingwinów z Madagaskaru" od razu wizje mam różnorakie...

    J. ("kaboooom?")

    PS - a na serio, w sumie aż się dziwię, że w samochodzie, jeśli nie liczyć tej buły wciągniętej do komory silnika, jeszcze żadnych szkód nie miałem. Tfu tfu....
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

Strona 114 z 163

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony