dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Rozgałęźnik do gniazda EURO w telewizorze

    Muszę kupić nowy telewizor. Wszystkie nowe mają tylko 1 gniazdo EURO, a ja chcę podłączyć do telewizora 2 urządzenia, które ze starym telewizorem łączyły się przez EURO ( i nie mają w ogóle HDMI) - tj. nagrywarka i odtwarzacz DVD. Sprzedawca zasugerował dokupienie rozgałęźnika do EURO. Tylko czy wtedy jakość przekazu z tych 2 urządzeń nie pogorszy się?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    a nagrywarka nie ma przypadkiem dwóch złącz euro i nie może robić za "przelotkę" ?

    uściślę jeszcze, że potrzebujesz nie rozgałęziacz a sumator.

    Wszystko zależy do czego potrzebujesz takiego zestawu... może opcją będzie kupienie używanego kineskopa z dwoma Euro...
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Nagrywarka ma 2 EURO: jedno jest obecnie wykorzystane na połączenie jej z telewizorem, a drugie z dekoderem. Będzie mi zatem brakować jeszcze jednego EURO na wpięcie do telewizora DVD. Kupowanie używanego kineskopu z 2 EURO raczej nie jest rozwiązaniem, bo ten telewizor chcę wykorzystywać też jako telewizor i mieć coś bardziej współczesnego niż kineskop. Dziś w kolejnym sklepie mnie podłamali, bo powiedzieli, ze jak chce mieć nowy telewizor, to starych sprzętów już do niego nie podłączę, jak nie mają HDMI. Zalecili kupienie nowych sprzętów. Oszaleć można.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Oczywiście że Ci tak powiedzieli... Czego się spodziewałeś...
    Swoją drogą - w większości nowych paneli jest minimum jedno EURO więc:

    - kupić sumator na min. 2 EURO
    lub
    - kupując nowy telewizor - wydatek rzędu 150 - 250 na DVD lub Bluray z HDMI nie jest już chyba dramatem - i zobaczyć na nowo pewne rzeczy w tym co masz nagrane na płytach DVD a dodatkowo mieć Bluray.
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  5. #5

    Domyślnie

    Popieram poprzednika - kupiłbym jakieś tanie DVD z HDMI i po problemie. W sumie niewiele drożej, niż sumatory/rozgałęźniki lepszej jakości.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Semafori
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-890
    Posty
    59

    Domyślnie

    Nie są rozgałęźniki które się ręcznie przełącza jeżeli chcesz żeby te dwa urządzenie ze sobą współpracowały to musisz je połączyć bezpośrednio razem ze sobą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony