dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 126 z 138
Pokaż wyniki od 2.501 do 2.520 z 2741
  1. #2501
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    a który drugi? ten z poddaszem?
    a kuchnia może mała ale masz fajne ciągi szafek i stół w dobrym miejscu pomiędzy kuchnią i salonem nie trzeba daleko latać z talerzami

  2. #2502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    a który drugi? ten z poddaszem?
    a kuchnia może mała ale masz fajne ciągi szafek i stół w dobrym miejscu pomiędzy kuchnią i salonem nie trzeba daleko latać z talerzami
    Drugi ten nieodzowny z muratora z 4 pokojami i salonem na środku.
    Tak, kuchnia może być. Rolę spiżarki na gary i mało używane sprzety, bo zapasów spożywczych i tak teraz się nie robi, bo po co jak sklepy czynne prawie całą dobę może pełnić jedna szafa w korytarzu.

  3. #2503
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    pewnie, ale jestem podekscytowana jak wtedy gdy dla siebie szukałam muszę oblukać jeszcze ten nieodzowny

  4. #2504
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    nie, ten drugi bardziej mi się podoba, rozwojowy taki bardziej i ustawniejszy, szaf sporo, nieodzowny ma te łazienki obok siebie... jakoś mi to nie pasuje, nie będziesz miała gabinetu ani garderoby

  5. #2505
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    pewnie, ale jestem podekscytowana jak wtedy gdy dla siebie szukałam muszę oblukać jeszcze ten nieodzowny
    Ja to nawet jak nie myślałam o budowie, to przeglądałam projekty, bo bardzo lubię. Często też oglądam oferty biur nieruchomości. Takie zboczenie.

  6. #2506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    nie, ten drugi bardziej mi się podoba, rozwojowy taki bardziej i ustawniejszy, szaf sporo, nieodzowny ma te łazienki obok siebie... jakoś mi to nie pasuje, nie będziesz miała gabinetu ani garderoby
    Chodzi o tę wersję. Wyżej go wklejałam
    http://projekty.muratordom.pl/projek...731&mirror=yes

  7. #2507
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    taaa, z tym to można powalczyć ale jutro, spadam, jutro na 7 do pracy tak na szybko to 2,3 i 4 byłaby super dla córci póki teściowa nie zawita...

  8. #2508
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    ale jazda, mam już 100 postów
    dobrej nocy w kreatywnym szukaniu

  9. #2509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    taaa, z tym to można powalczyć ale jutro, spadam, jutro na 7 do pracy tak na szybko to 2,3 i 4 byłaby super dla córci póki teściowa nie zawita...
    Ja też jutro do roboty niestety.

  10. #2510

    Domyślnie

    No to Was poniosło dziewczyny .....
    Ja tez szukam ale dla córy..... priorytety inne ale znalazłam fajny, oczywiście według mnie, i córa zaakceptowała. Nie chce nawet słyszeć o innym projekcie Przy okazji oglądam inne, bo jakbym tak w totka wygrała ehhhh ..... pomarzyć nie zaszkodzi
    Działka jest spora, fajnie ustawiona.... w tym roku miała być ogrodzona ale przez te ciągłe deszcze chyba nie zdążą.....

  11. #2511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    No to Was poniosło dziewczyny .....
    Ja tez szukam ale dla córy..... priorytety inne ale znalazłam fajny, oczywiście według mnie, i córa zaakceptowała. Nie chce nawet słyszeć o innym projekcie Przy okazji oglądam inne, bo jakbym tak w totka wygrała ehhhh ..... pomarzyć nie zaszkodzi
    Działka jest spora, fajnie ustawiona.... w tym roku miała być ogrodzona ale przez te ciągłe deszcze chyba nie zdążą.....
    To pochwal się, jaki domek córci wybrałaś. Na start dla młodej osoby to i tak bardzo dużo. Nawet jakby był malutki. Ja zaczynałąm w maleńkiej kawalerce na IV piętrze i to już było coś!
    Aisa, czyżby Ci się dziecko miało wyprowadzać i zaczynać swoją drogę?

    Jak działka duża, to zostaw miejsce na drugi dom.
    Ostatnio edytowane przez amalfi ; 29-08-2014 o 15:42

  12. #2512
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Mnie się ten nieodzowny podoba. Taki poukładany jest. I można zrobić w jednym końcu pokój teścia/owej i bibliotekę/ gabinet a w drugim waszą sypialnię i pokój córki . No nie wiem. Garderoby tam nie ma
    Już wiem! Popatrzyłam wnikliwiej i brałabym Ibisa. Bo ten taras pod dachem można przeszklić, z lekka grzać i zrobić piękny ogród zimowy. Moje marzenie!
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 29-08-2014 o 19:40

  13. #2513
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    tez jestem za Ibisem

  14. #2514
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    dumasz który wybrać ?

  15. #2515

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    To pochwal się, jaki domek córci wybrałaś. Na start dla młodej osoby to i tak bardzo dużo. Nawet jakby był malutki. Ja zaczynałąm w maleńkiej kawalerce na IV piętrze i to już było coś!
    Aisa, czyżby Ci się dziecko miało wyprowadzać i zaczynać swoją drogę?

    Jak działka duża, to zostaw miejsce na drugi dom.
    Ja nie wybierałam broń Boże..... wysunęłam tylko propozycję, bo akurat mi się spodobał.... to ten http://extradom.pl/projekt-domu-e-128-WAX1029
    Jak dla mnie to wystarczający i układ ma fajny .... A dziecko na razie nie myśli o wyprowadzce ale szuka czegoś fajnego, bo działkę ma Działka dość duża i chyba miejsca na drugi dom wystarczy, więc w planach jest się tak wybudować, żeby w razie czego miejsce było

  16. #2516
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Ja nie wybierałam broń Boże..... wysunęłam tylko propozycję, bo akurat mi się spodobał.... to ten http://extradom.pl/projekt-domu-e-128-WAX1029
    Jak dla mnie to wystarczający i układ ma fajny .... A dziecko na razie nie myśli o wyprowadzce ale szuka czegoś fajnego, bo działkę ma Działka dość duża i chyba miejsca na drugi dom wystarczy, więc w planach jest się tak wybudować, żeby w razie czego miejsce było
    Aisa, to wielka chałupa. Bardzo ładna. W takim razie czekamy na kolejny dziennik.

  17. #2517

    Domyślnie

    Hihi..... no to trochę czekania będzie.... działka miała byc ogrodzona w tym roku ale wszystko wskazuje na to, że nie zdążą..... a na wsi grodzić na jesień nie należy, ot taki przesąd..... nic nie poradzę, zresztą ma dziewczyna czas

  18. #2518
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    dumasz który wybrać ?
    Jeszcze szukam, ale wszystko wskazuje na to, że nie znajdę takiego, który mi będzie odpowiadał w 100 %. Pewnie się skończy na indywidualnym, ale jeszcze mam nadzieję, bo nie chce mi się wymyślać.

  19. #2519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Hihi..... no to trochę czekania będzie.... działka miała byc ogrodzona w tym roku ale wszystko wskazuje na to, że nie zdążą..... a na wsi grodzić na jesień nie należy, ot taki przesąd..... nic nie poradzę, zresztą ma dziewczyna czas
    A po co grodzić przed budową? Niektórzy mówią, że to bez sensu, bo tylko przeszkadza maszynom. Ale ja nie mam doświadczenia, więc może i racja?

  20. #2520
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    nawet jak będzie indywidualny to ważne że koncepcja już się rodzi

Strona 126 z 138

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony