dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 129 z 138
Pokaż wyniki od 2.561 do 2.580 z 2741
  1. #2561
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ja jak jestem zalogowana, to bez problemu wchdzę w linki. Na niektórych stronach z projektami nie da się zapisać na przykład rzutów. Tak jest w przypadku tego ostatniego domku.
    A mniejsza z tym. Już raczej za wiele tych projektów nie znajdę. Jeszcze mi się bardzo ten podoba:
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m6ca20b9fa7a63
    Ale jest za duży niestety.

  2. #2562

  3. #2563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Wybierz jeden +/- i zrób indywidualny..... to najlepsze rozwiązanie
    Tak zrobię. Już mam namiary na biuro projektowe. Ale jadę w delegację, więc jak wrócę, to się wybiorę.

  4. #2564

  5. #2565
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    bardzo funkcjonalny ten ostatni ale duży...

  6. #2566
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Niestety za duży. Jak tu zmieścić na 120 metrach wszystko, co sie che?

  7. #2567
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    a kiedy wybierasz się do projektanta? bo my mieliśmy już konkretną koncepcję a i tak cały proces realizacji trwał 4 msc, kiedy planujecie rozpocząć budowę?

  8. #2568
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dziś już mogę napisać, że jestem umówiona na piątek.
    Ale cały czas nie wierzę, że się uda.

  9. #2569
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Wydrukowałam te, które mi się podobają i wyrysowałam swoją propozycję. Nie wiem, czy coś będzie widać.

  10. #2570

    Domyślnie

    Wszystko widać bardzo dobrze
    Cieszę się, że się zdecydowała no i oczywiście nie widzę żadnej innej opcji prócz tego, że musi się udać
    Trzymam kciuki

  11. #2571
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dzięki Aisa, że we mnie wierzysz.
    Boję się, bo po pierwsze jestem zielona, a na edukację nie mam czasu za dużo. Po drugie na pewnym etapie, dość wczesnym muszę sprzedać obecny dom i.... będziemy z córką bezdomne, bo mąż zameldowany u mamusi
    Trzeba na czas budowy coś wynająć. Przypomniało mi się, że znajomi mają swój mały stary domek i wydaje mi się, że stoi pusty.

  12. #2572
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    bardzo fajnie wyrysowałaś, podoba mi się.
    A co do budowy, możesz zastosować mój patent, z parterem będzie nawet łatwiej. Zaczęłam budowę 1 czerwca. Mieszkanie zaczęłam sprzedawać w wakacje a sprzedałam w październiku z opcją, że klucze oddamy 1 grudnia. Wprowadziliśmy się na goły beton, zapłaciłam murarzy i dekarzy, którzy czekali na sprzedaż mieszkania a resztę się robiło powoli mieszkając.

    Ten plan ma jedno ale- dom sprzedać trudniej a teraz nie ma takiego boomu, jak kiedyś. Więc zaczęłabym sprzedawać wcześniej. Chyba, że nie przewidujesz problemów.

  13. #2573
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    bardzo fajnie wyrysowałaś, podoba mi się.
    A co do budowy, możesz zastosować mój patent, z parterem będzie nawet łatwiej. Zaczęłam budowę 1 czerwca. Mieszkanie zaczęłam sprzedawać w wakacje a sprzedałam w październiku z opcją, że klucze oddamy 1 grudnia. Wprowadziliśmy się na goły beton, zapłaciłam murarzy i dekarzy, którzy czekali na sprzedaż mieszkania a resztę się robiło powoli mieszkając.

    Ten plan ma jedno ale- dom sprzedać trudniej a teraz nie ma takiego boomu, jak kiedyś. Więc zaczęłabym sprzedawać wcześniej. Chyba, że nie przewidujesz problemów.
    Dzięki Ewa. Z szeregowcem prob;emu być nie powinno, ale wiadomo, że wszystko jest kwestią ceny. U mnie zaletą jest lokalizacja i nietypowa dla szeregowców działka w kwadracie. No i to, że kawał roboty wykonano w kwestii remontów. Mogę pokazać dokumentację fotograficzną, że robione było solidnie. Gdyby ktoś chciał poczekać, to byłby szczyt marzeń. Mogłabym wynająć jakieś małe mieszkanie i przebiedować, ale ze starym psem to ciężko będzie, bo sierści odpaliło na starość i pomieszał mu się dzień z nocą. Wstaje po trzy razy w nocy albo sikać albo jeść. Nie jestem chyba w stanie łazić z nim na spacery po nocach (jak dożyje oczywiście, czego mu życzę).
    Jeszcze znalazłam u nas na osiedlu takie dobudowane domki do dużych domów w celu wynajmu. Może tu by się udało. W pracy u męża jest mieszkanie służbowe, w którym kiedyś mieszkaliśmy, ale to daleko od miasta, a ja pracuję z drugiej jego strony i jak policzę paliwo (codziennie musiałabym robić około 90 km), to już chyba lepiej wynająć w mieście i nie tracić kasy, ani przede wszystkim czasu na dojazdy.

    Co do domu, to zobaczę, co powie projektant na te moje rysunki. Jak się dogadamy, to musze zamawiać geodetę. Ponieważ to ma być na płycie, to warto też zrobić odwiert, ale to już załatwia ten projektant (tak zrozumiałam). Jak wrócę w piątek, to zdam relację.

  14. #2574
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    bardzo fajny projekt, pomysłowo to rozmieściłaś, nie ma się do czego przyczepić, kurcze nie mogę się nadziwić gratulacje! a skoro wymyśliłaś taki rozkład pomieszczeń to na pewno też rozwiążesz problem "bezdomności "

  15. #2575
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Juskra.... miód na moje serce

    No i byłam u Pana Projektanta i Jego sympatycznej żony. Czyli już odwrotu nie mam. Mój pomysł uznali za możliwy do zrobienia i mają się zastanawiać. Około środy mamy jechać dać pełnomocnictwo i będą załatwiać papiery, bo jest taka możliwość, więc jako ludzie bardzo nieczasowi skorzystaliśmy.
    Cały czas mam poczucie, że ten dom jest za duży, ale znowu boję się, że jak zrobię klitki, to nie będzie wygodny i będę się wkurzać, że nie mam gdzie pochować różnego badziewia. Najchętniej to bym młodą wyflancowała już na swoje, ale się jeszcze nie nadaje niestety. Mam nadzieję, że przy obecnych technologiach nie będzie za drogi w utrzymaniu.
    Miałam dziś trochę czasu jak czekałam na męża i poszłam do sklepu meblowego, aby się upewnić w decyzji. Jakie ładne mebelki widziałam. Od razu mi się zachciało domu.

  16. #2576

    Domyślnie

    Wiedziałam, że tak będzie..... już się cieszę na nowy dziennik będzie wesoło i będzie co czytać

    No kochana nawet mój mąż powiedział, że Cię odwiedzimy na motorkach jak już zaczniesz coby nową budowę podziwiać

    POWODZENIA w realizacji planów !!!!!!!!

  17. #2577
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Wiedziałam, że tak będzie..... już się cieszę na nowy dziennik będzie wesoło i będzie co czytać

    No kochana nawet mój mąż powiedział, że Cię odwiedzimy na motorkach jak już zaczniesz coby nową budowę podziwiać

    POWODZENIA w realizacji planów !!!!!!!!
    A zapraszam, zapraszam.

  18. #2578
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    my też wszystko przerzuciliśmy na projektanta, wszystkie zgody pozałatwiał, ominęła nas ta nerwówka o której dużo ludzi pisze, nawet dziennik na nas już czekał w powiecie, bardo duże ułatwienie i wszystko w cenie projektu, polecam ja cały czas już układam w głowie jak w domku będzie wyglądać
    Moim niedoświadczonym zdaniem nie jest za duży a wręcz taki praktyczny, bardzo mi się podoba ten układ bo uniknęłaś długiego korytarza, który cechuje parterówki ( niestety u mnie taki jest) Jedyny problem jaki widzę to te łazienki rozrzucone po całym domu, pewnie skomplikowana kanalizacja będzie ale to pewnie da się rozwiązać, Elfir musiała by się wypowiedzieć, mam wrażenie że ona potrafi sprowadzić " na ziemię"
    Ostatnio edytowane przez Juskra ; 09-11-2014 o 12:40

  19. #2579
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Tak, Elfir napisała, że skomplikowane, ale w obecnym domu mam podobnie, więc da się. Projektant też stwierdził, że większego problemu w parterówce nie będzie. Gdyby taki układ był w domu z większą ilością kondygnacji, to tak. Jedna z forumowiczek zwróciła uwagę na to, że kibelek za daleko od części wspólnej. Ma rację, ale na garderobie bardzo mi zależy, a nie ma gdzie jej przenieść, aby miała jakiś sensowny metraż.

  20. #2580

    Domyślnie

    Eeeeee tam a mnie się wydaje, że szukacie dziury w całym Zawsze coś robi się kosztem czegoś i tak to juz jest..... kompromisy, wybory a na koniec i tak powiesz, że mogłaś to zrobić inaczej hihi
    Projekt jest przemyślany.... masz w nim wszystko co chcesz a że akurat komuś za daleko do kibelka to trudno ....


    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    A zapraszam, zapraszam.
    Zaproszenie przyjęte :*

Strona 129 z 138

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony