dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 166
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 3317
  1. #61
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    No to się przyłaczę. Dom parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku, bez podpiwniczenia - razem 160 metrów.
    Cena za robociznę 24.500 PLN. Cena obejmuje: fundamenty, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, kominy, rozprowadzenie kanalizacji, taras, więźbę, krycie dachu i jeszcze parę drobiazgów.

  2. #62
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafalg
    Ten gość to ja... Wacław Jarząbek. [ niezalogowało mnie]
    dzięki i pozdrawiam wybrzeże

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Cytat Napisał rafalg
    Ten gość to ja... Wacław Jarząbek. [ niezalogowało mnie]
    dzięki i pozdrawiam wybrzeże
    sorki gość to ja

  4. #64
    Guest

    Domyślnie

    Markus - jak znalzłeś ekipę? Długo wybierałeś? Na co zwracałeś uwagę?

    mik99 - nie o tym gościu mówisz. Ja byłem gościem przez chwilkę, rzadko nim bywam, bo mi się źle kojarzą na tym forum.

  5. #65

    Domyślnie

    rzadko nim bywam, bo mi się źle kojarzą na tym forum.
    nic dodać mi też

  6. #66

    Domyślnie

    [quote="Sulejman"]Krzyss, przypomnij mi temat i co za Wilga, w życiu tam nie byłem.

    Pozdro.

    Pisałem w tym wątku 11 lutego - i ktoś mi odpowiedział e-mail. To nie ty? Jak nie, to moje pytanie z 11 lutego nadal aktualne.

  7. #67

    Domyślnie

    Olśniły mnie te dwa domy. Fakt, pisałem, że w tym roku nie dam rady
    (ale o Wildze?!, nieważne zresztą ) i niestety muszę to podtrzymać.
    Sorry Krzyss za moją sklerozę.

    Pozdro.

  8. #68

    Domyślnie

    powiedzcie mi czy za stan surowy otwarty (fundamenty, sciany trojwarstwowe zewn, sciany dzialowe, strop, wiezba oraz krycie dachowka) domu parterowego o powiedzchni 116 m kw http://www.projekty.murator.pl/preze...?IdProjektu=29 oraz garazu wolnostojacego o powiedzchni 50 m kw za robocizne 25 tys to duzo, malo czy w sam raz??? ekipa sprawdzona, maja swoj sprzet.

  9. #69

    Domyślnie

    Iwona 213 - Ja jestem w trakcie wybierania ekipy (pomorskie). Wśród tych ekip ceny kształtują się od 19 tyś - 35 tyś. Wg mnie cena jest w sam raz - nie za tanio, nie za drogo. Jeżeli rzeczywiście jest sprawdzona, to nie powinnaś się zastanawiać, szczególnie, że zyskasz na mniejszej ilości błędów, jakie niesprawdzona ekipa mogłaby poczynić.
    Pozdrówka
    Rafal
    GG: 386832

  10. #70

    Domyślnie

    moje ceny za d23 z muratora
    fundamenty 7tys
    sciany 4tys
    wience 4tys
    dach 12,5tys.
    podlogi 9tys
    według was to duzo za dom o pow.160m2 dach 300m2 duzo załamań

  11. #71

    Domyślnie

    Również zabieram sie za stan surowy i byłbym wdzieczny za namiary na jakies solidne firmy ( budowa w okolicach W-wy)

  12. #72

    Domyślnie

    152 m2 surowy otwary ale bez zadaszenia (no nie wiem jak to nazwać) czyli wykopy,fundamenty, ściany , wieniec, zbrojenia i strop, kominy(2szt) kolumny przed domem + ścianki działowe 14 tys, dach będzie robiła inna ekipa. Firma ma własną szopke , narzędzia itp my załatwiamy zdjecie humusu i geodetę. Wielkopolska, normalna firma ze stażem , do obejrzenia liczni zadowleni klienci- obyśmy jak naszybciej do nich dołaczyli

  13. #73

    Domyślnie

    170 użytkowa + garaż wolnostojący + ogrodzenie podmurówka i siatka z tyłu (100 m)z przodu 75m podmurówka z rolką cegły klink. + sztachety. Stan surowy z dachem pod papą ściany działowe 3 kominy, chudziak, schody 32 tyś Warszawa.

  14. #74

    Domyślnie

    Stan surowy otwarty z pełnym dachem 485m2 powierzchni całkowitej koszt robocizny 70 tys. Ściana 3-warstwowa, dach z dachówki ceramicznej z lukarnami i wolim okiem.

  15. #75

    Domyślnie moj koszt

    moj dom ma 150m2 caly koszt robocizny to:

    fundament 6000zl
    sciany 5000zl
    dach (wieźba, deskowanie, papa) 5000zl

    bozena

  16. #76

    Domyślnie

    Ok. 130 m kw. pow. użytkowej, podpiwniczony, deskowanie, papa - za 13.500. Dach prosty, dwuspadowy, jeden balkon oraz murowany, zadaszony taras. Budowa z BK.
    StaS

  17. #77

    Domyślnie Pod Wrocławiem

    Ja mam na razie dane z pierwszej firmy (rozpoczynam poszukiwania) i trochę szok bo chcą 30 patyków. A projekt możliwie prosty - 140 m2, poddasze użytkowe, no piwnice, dach gładki, dwuspadowy. Ale wrażenia z rozmowy b. pozytywne. W cenie kierol budowy, dachówka położona a nawet instalacja odgromowa. Będę negocjował, widzę tutaj, że za 25 tyś już można się realnie zastanawiać.

  18. #78

    Domyślnie

    Sam sobie odpowiem

    Namierzyłem ekipę z referencjami, budzącą zaufanie, za 16000 (stan surowy z dachówką włącznie). Widziałem ich pracę i jestem pod wrażeniem. Czyli jednak może się da za <20000...

  19. #79

    Domyślnie

    troche malo 16 tys, sprawdz dokladnie co to za firma, my mamy firme za 23 tys i z tego co wiem to jest na granicy oplacalnosci dla nich. (chca sie wbic w teren, poniewaz jest 140 dzialek a narazie stoi 15 domkow)

  20. #80

    Domyślnie

    cena 16 tysięcy rzeczywiście nie jest wygórowana, ale może to specyfika regionu.
    Jeśli ekipa polecana i dobrze wykonali poprzednie pracę (koniecznie obejrzyj z przyszłym kierownikiem budowy - sam go wynajmij, by pilnował ekipy, jeśli w cenie jest kierownik budowy, to wynajmij inspektora nadzoru), to jesteś szczęściarzem.
    Pod Warszawką 25 tysięcy to już byłaby niezła oferta.

Strona 4 z 166

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony