dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43
  1. #21

    Domyślnie

    Wielkopolska, przecietna ekipa bierze 45zl/mb mozna znalezc tez za 30zl ale trzeba poszukac grzebka bez faktury itd., dopowiem ze mb montazu rynien ( bez rur spustowych ) to 10-15zl.
    lukas3339

  2. #22

    Domyślnie

    witam .ile by kosztowało malowanie podbitki drewnianej.
    pozdrawiam

  3. #23

    Domyślnie

    Mnie już dwie ekipy proponują podbitkę z PCV (montaż) za 40zł za mb - coś można tu utargować przy dużej ilości metrów, ale nie dużo (jakieś 38zł).

  4. #24

    Domyślnie

    Gombrowicz - jak za PCV to wydaje mi sie ze duzo wolaja. U mnie zawsze rozrozniali - jak drewno to drozej jak panel to taniej. I to nie kwestia ze materiał drozszy to trzeba klienta wykasowac tylko ze za drewno to juz byle pyprok sie nie wezmie bo trzeba troche umiec no i roboty wiecej - samo malowanie to juz ze 2-3 dni bo wyschnac musi. A tak nawiasem mowiac to radze jednak drewno. Jak Cie nie stac to zaloz rynny i deske czolowa a reszte ostaw na pozniej. Naprawde drewno trwalsze i ladniejsze. Zreszta pierwszego lepszego speca spytaj. Ja tak wlasnie zrobilem - rok bez podbitki ale we wrzesniu idzie drewno - moge dac namiar na niedrogie drewno kolo Kalisza.
    lukas3339

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Za montaż PCV 30 zł. Taniej nie znalazłam w moich okolicach.

  6. #26

    Domyślnie

    35 zl za metr2, z malowaniem
    APS 105 + 2G

  7. #27

    Domyślnie

    Mamy oferty na 35-40zł z malowaniem
    JOAZ

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukas3339
    Gombrowicz - jak za PCV to wydaje mi sie ze duzo wolaja. U mnie zawsze rozrozniali - jak drewno to drozej jak panel to taniej. I to nie kwestia ze materiał drozszy to trzeba klienta wykasowac tylko ze za drewno to juz byle pyprok sie nie wezmie bo trzeba troche umiec no i roboty wiecej - samo malowanie to juz ze 2-3 dni bo wyschnac musi. A tak nawiasem mowiac to radze jednak drewno. Jak Cie nie stac to zaloz rynny i deske czolowa a reszte ostaw na pozniej. Naprawde drewno trwalsze i ladniejsze. Zreszta pierwszego lepszego speca spytaj. Ja tak wlasnie zrobilem - rok bez podbitki ale we wrzesniu idzie drewno - moge dac namiar na niedrogie drewno kolo Kalisza.
    lukas3339 - zgadzam się, że drewno jednak ładniejsze. Ale u mnie jedna część okapu jest nad drugim niższym dachem od garażu i po montażu dachówki będzie tam utrudniony dostęp, bo trzeba by łazić po dachówkach. A drewno może jest zasadniczo trwalsze, ale wymaga przemalowania co jakiś czas i boję się tych problemów z malowaniem w niedostępnym miejscu. PCV trzeba będzie wymienić, mam nadzieję, jednak dużo później niż malować drewno.
    Ta cena za montaż PCV też mi się wydaje dość wysoka, a może możesz kogoś polecić, kto zrobi taniej PCV?

  9. #29

    Domyślnie

    A wiecie może jakie są ceny wykonania podbitki drewnianej w woj. podkarpackim? Może macie kogoś godnego polecenia?
    Pozdr

  10. #30

  11. #31

    Domyślnie podbitka

    Ja wykonuję i polecam podbitkę Gamrata lub jeżeli nie interesuje was podbitka o fakturze drewna to Boryszew jest tańszy a jakość ta sama. Wykonuję za 25 zł za m.b.Trójkąty (porczapy) oraz obróbkę belek(płatewek) wykonuję z blachy.

  12. #32

    Domyślnie

    Kochani temat ten sam, lecz juz inny rok, wiec krotko i na temat:
    Jaka obecnie jest cena średnia za podbitkę PVC.

  13. #33

    Domyślnie

    Podbijam.
    Może ktoś nam zdradzi tą tajemnicę ile płacił

  14. #34

    Domyślnie

    Jak tam aktualne ceny?
    Pozdrawiam.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cisza?
    To ja na swoim starym, rodzinnym "słupku" robiłem podbitkę. Niecałe 40mb (dom 9x9) na wysokości ok 9m nad ziemią Majster po sąsiedzku powiedział:drewno 30, PCV taniej. Inny "fachman" obejrzał, określił 12zł... oczywiście wygrał "mój przetarg"
    Dodam, że to ceny fachowców bez zaresjestrowanych firm.
    Musiałem wszystko sam kupić (włącznie z wkrętami), materiał kazali dokupować w trakcie - w rezultacie zostało.. Ich była praca i rusztowania.
    Po wszystkim usłyszałem "dasz z tysiąc pięćset i będzie dobrze". Czyli ponad 40zł/mb!
    Tak to jest umawiać się bez umowy.. ech, tak mnie podrażnił ten temat, że napisałem o tym wpis na swojego bloga..

  16. #36

    Domyślnie

    U mnie 43zł/mb lub 43zł/m2 w zależności od miejsca. Dodatkowo płatne szlifowanie i malowanie widocznych krokwi i przybicie deseczek maskujących.

  17. #37

    Domyślnie

    Witam!
    Widzę, że tak naprawdę to trzeba zapłacić za wbicie każdego gwoździa. Mam i krokwie widoczne, i deseczki maskujące, i jakieś belki widoczne, no i chyba ponad 70mb podbitki. Jedyny plus to wysokość - dom parterowy.
    Uważam, że podbitka drewniana jest ładniejsza. Nie wiem tylko czy trwalsza. Jakiej grubości deseczki dajecie na podbitkę?
    Pozdrawiam.

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mammamija Zobacz post
    Witam!
    Widzę, że tak naprawdę to trzeba zapłacić za wbicie każdego gwoździa. Mam i krokwie widoczne, i deseczki maskujące, i jakieś belki widoczne, no i chyba ponad 70mb podbitki. Jedyny plus to wysokość - dom parterowy.
    Uważam, że podbitka drewniana jest ładniejsza. Nie wiem tylko czy trwalsza. Jakiej grubości deseczki dajecie na podbitkę?
    Pozdrawiam.
    Najlepiej to uzgodnić cenę mb czy m2 i z góry ustalić jakie prace nie są w niej ujęte. Metoda listowania prac zawartych w cenie skutkuje właśnie tym co mnie spotkało czyli doliczeniem kosztów prac o których nie pomyślałem lub które dla mnie były zbyt oczywiste i których nie wymieniłem w ustaleniach z wykowawcą przy uzgadnianiu ceny.

    Ja zastosowałem grubość deski 14mm, jak na razie żadnych problemów.

  19. #39

    Domyślnie

    Dwie wyceny miałam 38-45 zł/mb, na razie nie zrobiłam, bo ciągle wydaje mi się to za dużo. PCV.

  20. #40

    Domyślnie

    Dzięki za (p)odpowiedzi.
    Pozdrawiam.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony