dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 17
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 321
  1. #201
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Kolorystka płytek troszkę przekłamana, ale łazienka wyszła świetnie. Gratulacje.

    Osobiście nie dawałabym tego ciętego dekoru obok prysznica, ale i tak jest fajniutko.

  2. #202

    Domyślnie Mogano

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Kolorystka płytek troszkę przekłamana, ale łazienka wyszła świetnie. Gratulacje.

    Osobiście nie dawałabym tego ciętego dekoru obok prysznica, ale i tak jest fajniutko.

    Nemi, bardzo dziękuję
    Tak - sama się zastanawiałam czy go tam dawać i pierwotnie nie było go w planach. Gdyby okno było bardziej na środku ściany, to ta "L-ka" z kwiatków miałaby jakieś sensowne, fajne proporcje. A tak wzór ucinał się takim "wypierdkiem". Z kolei sam dekor na jednej ścianie bez "zakręcenia" w stronę okna wydawał się jakiś ucięty. Dlatego rysując różne opcje i oglądając jak to wyjdzie zdecydowaliśmy się pociągnąć go i za okno. To odcięcie od kostki prysznicowej myślę, że złagodnieje, jak dojdą prysznicowe ścianki Ronala. Nie mam fotek tej drugiej strony, z umywalkami - jak zrobię to wrzucę. Ja się trochę bałam tych kwiatków bo są duże ale ta łazienka jest powierzchniowo duża i może zdjęcie tego nie oddaje ale się trochę "zgubiły".
    W każdym razie też jestem w miarę zadowolona choć miałam na tą łazienkę inną wizję (Piumetta Paradyżu) ale mąż ją oprotestował
    Pozdrawiam - Malwes.

    "...Nie mam nic przeciwko aby moi synowie wyrośli na ludzi, którzy uważają, że urządzanie domu polega na ustawianiu regałów na książki..." (by B.J.)

  3. #203
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia-dw

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Malwes piekna łazienka
    koniecznie zrób zdjęcia umywalki i drugiej strony
    ja planuję te płytki mam wizualizacje ale nie umiem wkleic zdjęć
    co sądzicie o tej ciemnej mozaice naokoło lustra bo chciałam dać 2-3 te kwadraciki ale mąż mnie ciągle odwodzi od tego pomysłu
    u mnie mają być dwa te panele kwiatowe w formie obrazów kazdy na innej ścianie

  4. #204
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia-dw

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    malwes jeszcze chciałam spytać co za model tej wanny masz i jakiej firmy? jest super
    pozdrawiam

  5. #205

    Domyślnie Wanna

    Cytat Napisał sylwia-dw Zobacz post
    malwes jeszcze chciałam spytać co za model tej wanny masz i jakiej firmy? jest super
    pozdrawiam
    Sylwia - to jest Ravak Gentiana 150cmx150cm. Marzyło mi się Love Story Ravaka ale wtedy wychodziłaby mała odległość między wanną a prysznicem i dodatkowo średnio ekonomicznie - Love Story jest super jak się tam pakujesz z drugą połową albo dziećmi ale nalać sobie samej do kąpieli tyle litrów to bez sensu
    Ta Gentiana też mi się podobała i wybór padł na nią. Zrezygnowałam z wszelkich hydromasaży itp bo zwykle korzystam z prysznica więc mam wersję tej wanny "saute" - ale identyczną wstawiłam też do łazienki dzieci.
    Pozdrawiam - Malwes.

    "...Nie mam nic przeciwko aby moi synowie wyrośli na ludzi, którzy uważają, że urządzanie domu polega na ustawianiu regałów na książki..." (by B.J.)

  6. #206

    Domyślnie

    Tak jest u nas



    Ostatnio edytowane przez lukass534 ; 24-01-2011 o 22:54

  7. #207

    Domyślnie

    lukass bardzo ladna lazienka. wszystko super dobrane, eleganckie i siweze.

    Uzytkownicy podlogi z mogano, mam do Was pytanie: czy i czym impregnowaliscie fugi? Jesli tak, to czy sie oplaca? malo sie brudza? A jak z fugami na scianach?

    A plytki na podlodze lub na scianie czyms impregnowaliscie/zabezpieczaliscie przed brudzeniem sie?
    Ostatnio edytowane przez em_zetka ; 30-01-2011 o 23:03

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Na podłodze mam inne, a te na ścianach nie są niczym impregnowane. em_zetka myślisz że trzeba? Mam sąsiada, który ma firmę wykańczającą łazienki - jak go spotkam to się dopytam.

    Swoją drogą może warto poprosić Edzię lub joliskę o zmianę tytułu tego wątku? W końcu nie tylko o fugach jest...

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    harif

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-653
    Posty
    1

    Smile

    Piękne te Wasze łazienki. Też marzą mi się te płytki w mojej łazience. Na razie jednak mam problemy decyzyjne. Nemi, czy mogłabyś dać jakiś namiar na swojego projektanta?

  10. #210

    Domyślnie

    Nemi ślicznie i bez różu
    Masz super baterie, czy to Armatura krakowska??

  11. #211

    Domyślnie

    em_zetka - u nas fugi nie były impregnowane. A na podłodze mam ciemne fugi (te co na ścianie do brązów) więc problem brudzenia się fug mam z głowy

  12. #212
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumisia2 Zobacz post
    Nemi ślicznie i bez różu
    Masz super baterie, czy to Armatura krakowska??
    Nie, to jest Bisk - seria Virginia. I jestem z nich baaardzo zadowolona.

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Nie, to jest Bisk - seria Virginia. I jestem z nich baaardzo zadowolona.
    Dzieki Nemi naprawde mi sie podoba, -świetna. Ty masz szczotkowany nikiel bo z tego co pamietam nie chciałas błyszczącej, a gdzie kupowałas ?? Cena dosc przystepna ale jakość?

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Kupowałam na www.akcesorialazienkowe.net.pl - przy zakupach powyżej 250 zl wysyłka free.

    Co do jakości - użytkuję od miesiąca i zadowolona jestem bardzo. Dawno temu założyłam wątek o tych bateriach na forum, więc wiem, że nie tylko ja.

    Baterie mają fajną funkcję spieniania wody (ponoć oszczędzają dzięki temu, ale jak się chce nalać wody do pojemnika, to trwa to troszkę dłużej), łatwo utrzymać je w czystości, z montażem też nie było żadnego kłopotu. Do baterii umywalkowej w zestawie jest korek klik-klak.

  15. #215

    Domyślnie

    Pytalam o impregnacje plytek, bo mnie tak natchnelo przy przegladaniu innych watkow. Mam nadzieje, ze nie trzeba. Ja nie impregnuje, najwyzej bede myc te jasne fugi na podlodze szczoteczka do zebow

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Dziewczęta i chłopcy, w mojej łazience pojawił się problem i teraz nie wiem kogo za to opierniczyć...

    To znaczy przy jasnych płytkach obok fug powstają lekkie zaciemnienia (bardzo wąskie, ale ja je widzę i mnie to wkurza). Nie mogę zrobić fotki tego cuda, bo nie mam dobrego obiektywu, ale wygląda to niezbyt ciekawie... Co gorsze pojawiło się nie tylko przy wannie, ale też na ścianie całkowicie pozbawionej dostępu wody... Zaciemnienia są wąziuteńkie i takie szarawe i pojawiają się przy (na) płytkach, a nie na fudze.

    Co to może być? Czy ktoś się spotkał z czymś takim?

  17. #217
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Udało mi się coś sfotografować... Fuga ma grubość 1mm:





    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez nemi ; 27-02-2011 o 21:50

  18. #218

    Domyślnie

    To są pozostałości kleju . Nalezy fugę usunąć w tym miejscu i położyć jeszcze raz .

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Tyle, że zastanawiam się, czy jakby to były pozostałości po kleju to nie byłyby widoczne od razu? Bo to cudo dopiero teraz zaczęło wyłazić (po 2 miesiącach użytkowania łazienki). A no i jeszcze nie złazi to ani przy jakimś mocniejszym przecieraniu gąbką, ani przy próbie 'zdrapania'...

    Mam jeszcze zbliżenie:




    Jeśli jest tak jak piszesz, to chyba będzie czekało mnie ponownie fugowanie całej łazienki...

  20. #220

    Domyślnie

    To wyglada jak klej . Jestem tego pewien . Klej po wyschnieciu jest na tyle twardy , ze nie da sie go usunac w delikatny sposob . Ja bym sie zatanowil przed ponownym fugowaniem calej lazienki . Klopot polega na tym , ze przy 1mm spoinie , latwo uszkodzić krawedzie plytek . Domyslam sie , ze maja one boki sciete na "ostro" . Fuge usuwa sie mechanicznie . I stad latwo narobic szkod .

Strona 11 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony