dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 17
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 321
  1. #261

    Domyślnie

    Nie wiem, ale przyglądałem się im już wiele razy pod różnymi kątami i różu tam nie zauważyłem. Ale że jestem facet to i pewnie daltonista więc na kolorach się nie znam Moja żona jednak potwierdziła, że różowego one nie mają w sobie. Może to kwestia oświetlenie? Spróbuj zobaczyć je albo w innym świetle albo w innym salonie
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  2. #262

    Domyślnie

    Uff, to już jestem spokojniejsza. Dziś jeszcze wnikliwie obejrzę je w sklepie

    Dziękuję za szybką odpowiedź

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzanka Zobacz post
    Możecie mi powiedzieć, czy wasze płytki travena wpadają trochę w róż i czy "marmurkowatość" jest na nich bardzo widoczna czy są dość gładkie kolorystycznie?
    Ja akurat mam płytki bez "różu" i "marmurkowatości", ale kupowane były 2,5r. temu.
    Kilka osób pisało tu (zobacz na wcześniejszych stronach) o tym, że w niektórych partiach są widoczne odcienie różu. Może się już poprawili na produkcji i różu już brak. Oby, bo wiele osób się przez to zniechęciło do tych płytek.

  4. #264

    Domyślnie

    No ja kupowałem płytki pół roku temu i pierwszą partię zamawiałem przez Internet. 3 miesiące później, kiedy wykańczałem łazienkę okazało się, że zabrakło mi 2 opakowania i te dokupiłem już w Castoramie w Bydgoszczy. Na szczęście nie było między nimi żadnych różnic i żadnego różu nie widać ani na jednych ani na drugich.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  5. #265

    Domyślnie

    Dziś byłam w 2 sklepach, żeby zobaczyć aranżację w Travenie i wyglądały bardzo ładnie. Nie było widać różu.

    Jutro będę zamawiała pewnie już do swojej łazienki i mam nadzieję, że przyjdą ładne w kremie. JEstem ciekawa jak wyjdą, bo nie łączymy ich z brązowymi z tej samej kolekcji tylko w woodentic brown. Nie mogę się doczekać efektu

  6. #266

    Domyślnie

    Chcesz położyć woodentica na podłodze czy na ścianach? Jak masz jakiś projekt to wrzuć wizualizację. Jestem ciekawy aranżacji. Ja planuję połączyć taki kolor płytek jak ten woodentic w łazience na poddaszu ale z szarymi płytkami Nowej Gali z kolekcji Signum.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  7. #267

    Domyślnie

    mam tylko pierwszy projekt, jeszcze przed drobnymi zmianami, bo w rzeczywistości łazienka jest trochę krótsza. Ale ogólny widok można zobaczyć.
    Ostatnio edytowane przez grzanka ; 31-08-2011 o 20:30

  8. #268
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agafaw2

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    moja wizualizacja
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0002.jpg
Wyświetleń:	1411
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	63679   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0003.jpg
Wyświetleń:	1253
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	63680   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0006.jpg
Wyświetleń:	1292
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	63681  

  9. #269
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Fajna wizualka, choć nie rozumiem funkcji wnęki koło kibelka. Moim zdaniem będzie to wyłącznie miejsce zbierania się kurzu, więc proponuję zrezygnować.

  10. #270

    Cool

    Hej,
    Właśnie jestem w trakcie swojego pierwszego remontu w życiu Łazienka właśnie w fazie finalnej ... planowania.
    Zdecydowaliśmy się na tę kolekcję, ale czytam forum i zasiane zostało (różowe) ziarno niepewności.

    Zamierzam zamawiać te płytki w internecie i obawiam się o odcień różowy. Jak obecnie z tym jest? Najtańszą cenę jaką znalazłem tych płytek to 84zł/m2 za podstawowe 325x651.

    Cytat Napisał Agafaw2 Zobacz post
    moja wizualizacja
    Mogę zapytać w jakim programie? Ja zacząłem naukę od PRO100 5.0 i niestety wizualizacja znacznie jakościowo odbiega to od Twoich.
    CAD Decor może?

  11. #271
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Shyha,
    nt. programów do projektowani jest wątek: http://forum.muratordom.pl/showthrea...jektowania-itd.
    a dziewczyny nie wkleiły wizualek, ale rendery od projektantów (najprawdopodobniej)

  12. #272
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kate_d

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    14

    Domyślnie Paradyż TRAVENA moja łazienka :))) prawie skończona :))

    Moja wersja Paradyż travena .. fugi: jasne płytki cersanit jaśmin, ciemne czekolada + czarny cersanit - fuga własnego autorstwa, mieszana pod kolor płytek ))) Zdjęcia niestety póki co z telefonu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21072011332.jpg
Wyświetleń:	1341
Rozmiar:	26,3 KB
ID:	66493   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21072011331.jpg
Wyświetleń:	1317
Rozmiar:	30,2 KB
ID:	66494   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21072011333.jpg
Wyświetleń:	1265
Rozmiar:	28,3 KB
ID:	66495   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21072011334.jpg
Wyświetleń:	1137
Rozmiar:	30,0 KB
ID:	66496   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	21072011335.jpg
Wyświetleń:	1025
Rozmiar:	33,3 KB
ID:	66497  


  13. #273
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kate_d

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    14

    Domyślnie

    Hej, również zamawiałam płytki przez internet. W Warszawie mają straszne ceny ((( Zamawiałam je spod opoczna, od http://allegro.pl/show_item.php?item=1658988005, wszystko ok, można zwracać nadmiar. Jestem bardzo zadowolona )) Pozdrawiam wielbicieli TRAVENY ))

  14. #274
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta7932

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-906
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem tu nowa na tym forum i potrzebuję waszej pomocy.
    Oczywiście mam problem z doborem fugi do panela z kwiatkiem. Wiem,że kwiatek trzeba zafugować jasną fugą ale nadal nie wiem jaką fugę dać między płytki.
    Glazurnik powiedział, żeby dać jasną tak jak będzie w całej łazience. Ale czy to będzie dobrze wyglądać?

  15. #275
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kate_d

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta7932 Zobacz post
    Witam,

    Jestem tu nowa na tym forum i potrzebuję waszej pomocy.
    Oczywiście mam problem z doborem fugi do panela z kwiatkiem. Wiem,że kwiatek trzeba zafugować jasną fugą ale nadal nie wiem jaką fugę dać między płytki.
    Glazurnik powiedział, żeby dać jasną tak jak będzie w całej łazience. Ale czy to będzie dobrze wyglądać?

    Ja również zamierzałam dać wszędzie jasną fugę Mapei jaśmin, ale mój glazurnik doradził Ceresit - ciemną do ciemnych a jasną do jasnych, zgodziłam się i nie żałuję ( jasne ceresit jaśmin, ciemne czekolada zmieszana z czarną, bo nie mogłam znaleźć idealnie pasującego ciemnego brązu, wyszło bardzo ładnie na panelu mam jasną fugę, a pomiędzy płytkami od niego ciemną, glazurnik musiał się nieźle pobawić bo w miejscach gdzie idzie łodyga kwiatu i styka się płytka z płytką dawał plamkę białej fugi, więc wygląda to tak jakby dekor nie był przerwany tylko był jedną całością. Mi się podoba i jestem bardzo zadowolona ))

  16. #276
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta7932

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-906
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.
    Porozmawiam jutro z glazurnikiem może i on podejmie to wyzwanie i spróbuje pobawić się z fugą ciemną i jasną.
    Choć ktoś na forum już pisał, że próbował kombinacji z fugami czyli ta kropka jasna tam gdzie łodyga i nie za bardzo to wyszło ponieważ się fugi zmieszały.

  17. #277
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kate_d

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    05-400
    Posty
    14

    Domyślnie

    Glazurnik mój mówi, że trzeba nałożyć ciemną zostawić przerwę i poczekać aż zaschnie potem zrobić kropkę )) U mnie nic się nie zmieszało i wygląda ok. Pozdrawiam

  18. #278

    Domyślnie

    u mnie płytki właśnie się kładą i wyglądają bardzo ładnie. Przede wszystkim NIE wpadają w róż Są bardzo jasne, beżowe, prawie białe

  19. #279

    Domyślnie

    Jaka jest w końcu najlepsza brązowa fuga do tych płytek?
    Sopro Brąz Bali 59
    Mapei Czekolada
    ?

  20. #280
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Obie podobne. Brąz bali jeśli dobrze pamiętam trochę ciemniejszy.

    shyha jesteś pewna, że nie chcesz czarnej?

Strona 14 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony