dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 17
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 321
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał casse Zobacz post
    Witam tez wybraliśmy te płytki
    Zaraz cos tu wkleje moze komus tez się spodoba

    Kurcze ja słyszałam ze w Casto... nie oddają róznicy porównując e-sklepy Bo tak to my zbankrutowali hahahaha bo wszystko jest wiele tańsze
    Ale niecierpliwie czekam na info od Was

    My zamówiliśmy z jednego sklepu bo ceny naprawie niskie i mamy 24h na ich sprawdzenie, teraz tylko pozostało mi modlic się zeby nie trafic na te najbardziej rózowe bo lekki odcien mi aż tak bardzo nie przeszkadza ale oczywiście te kremowe sa najładniejsze

    Edit


    Mi się bardzo podoba!
    Zwłaszcza opaska góra dół, grzejnik na ciemnym pasie i mozaika na gebericie plus lustro! Wszystko stonowane i bardzo eleganckie! Super!

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    rasia dzięki za miłe słowa. Mnie też podoba się zdecydowanie bardziej. Do małej 'bezpańskiej' półki bardzo przywiązał się mój T. i nie pozwala jej zlikwidować. Były jeszcze rozważania nad jasnymi płytami nad wanną z ciemnym panelem tylko, ale też mniej fajnie wyglądają.

    Co do ciemnej podłogi - w domu (jak u Was - czytałam fotodziennik - super) łatwiej wydzielić strefy, gdzie psiaki nie spacerują. My mamy maleńkie mieszkanie, a czarna 'bestia' niezwykle towarzyska jest, więc musi być tam gdzie aktualnie przebywają ludzie. Kiedyś próbowałam go nie wpuszczać do łazienki to siedział pod drzwiami i płakał, szantażysta jeden. Poza tym jego kłaki wnosi się tez na skarpetkach albo kapciach, więc niestety jasna podłoga w naszym przypadku jest mocno niepraktyczna.

    Taki króciutki off topic: Labek nasz łazienkę kocha najmocniej na świecie - parę dni temu przygotowałam sobie kąpiel - pełna wanna wody, bąbelki, piana, sól do kąpania, świeczki, etc. i wyszłam z łazienki na minutę po ręczniki. Jak wróciłam nasz pies siedział już sobie w wannie i był przeszczęśliwy.
    Jest fantastyczny!!!Ma klasę i styl! A nie myślałaś o drewnie na podłogę dobranym dokładnie do drzwi, szafki, półeczek??? Ja bym się trochę bała dobierania brązu do brązu w płytkach...

  3. #103

    Domyślnie

    O dziękuje po tylu przejściach co przeszliśmy z łazienkami to jest naprawdę miło usłyszeć taki komentarz

  4. #104
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    A nie myślałaś o drewnie na podłogę dobranym dokładnie do drzwi, szafki, półeczek??? Ja bym się trochę bała dobierania brązu do brązu w płytkach...

    Oj myślałam, myślałam. Ja już chyba wszystko w tej łazience przerobiłam. Ale drewna w łazience nie chce moja "większa połówka" i broni tego swojego zdania jak niepodległości. Nie przegłosuję. Nie ma siły.

  5. #105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał nemi Zobacz post
    Oj myślałam, myślałam. Ja już chyba wszystko w tej łazience przerobiłam. Ale drewna w łazience nie chce moja "większa połówka" i broni tego swojego zdania jak niepodległości. Nie przegłosuję. Nie ma siły.
    To beton. Nie "większa połówka" oczywiście, tylko na podłogę.
    Albo konglomerat granitowy czarno-brązowy...
    Albo jakiś czarno-grafitowo-brązowy gres...
    Albo taki:

  6. #106
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Oooooooo to fajne - te ciemne mi się podobają. Jak się to cudo nazywa?

  7. #107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

  8. #108

    Domyślnie

    Nemi – my te płytki mamy położone od ponad 1,5r. i wtedy jeszcze nie było tego motywu z kwiatem, zresztą nie wiem czy bym go kupiła
    Kwota podana przez projektantkę za mozaikę na wannie chyba grubo przesadzona. Jak dużą wannę masz, że tyle kasy trzeba by zapłacić?
    My ciemną mozaikę mamy w 4 wąskich pasach po obu stronach ciemnej płytki, która jest pasem od dołu do góry przy ścianie z geberitem i ścianie z umywalką i lustrem. Nie wiem czy zrozumiesz opis . Ale jakbym teraz robiła to zrezygnowałabym z mozaiki w tym miejscu.


    Casse - mnie też się projekt podoba

  9. #109

    Domyślnie

    Juniorka ja juz Twoja lazienke podziwialam Czy nie zalujesz teraz tych brazowych plytek kolo wanny - nie widac na nich zaciekow od wody? Ja sobie na podstawie Twojej lazienki troche pokombinowalam ( mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz ).

    Tak mysle, zeby zaaranzowac nasza lazienke ( tez wykonane na zdjeciu znalezionym w internecie, nie wiem gdzie ):



    Uploaded with ImageShack.us

    Wg tego planu, na podstawie zdjecia Juniorki:



    Uploaded with ImageShack.us

    Pobawilam sie troche i wyszlo mi jeszcze cos takiego:



    Uploaded with ImageShack.us

    i w sumie najbardziej mi sie to podoba, ale obawiam sie tych ciemnych plytek w siasiedztwie wanny.

    Bardzo podobna do mojego ostatniego projektu, jest ta wizualizacja ( znowu nie znam autora )



    Uploaded with ImageShack.us

  10. #110
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Jeszcze jedna wizualizacja mojej łazienki:






    Lepiej / gorzej?

  11. #111

    Domyślnie

    Nemi mi sie bardziej podoba tak, jak teraz wkleilas tzn biala sciana z dekorem. Sama bym sobie tak zrobila nad wanna, ale moja lazienka za wanna wneke i nie zmiesci sie caly dekor

  12. #112

    Domyślnie

    em_zetka - jasne, że się nie gniewam
    U nas te ciemne płytki w obudowie wanny właściwie nie mają żadnych zacieków, pewnie spora w tym zasługa parawanu . Natomiast zacieki są widoczne na ciemnej płytce nad umywalką. Ale już się przyzwyczaiłam, że raz na 2 dni przecieram wilgotną szmatką i jest ok.
    Na Twoich wizualkach nie podoba mi się ta ściana gdzie są koło siebie 2 pasy ciemnych płytek, jakoś tak niefajnie to wygląda, skraca ścianę i powoduje, że wygląda to ciężko, zwłaszcza w porównaniu do wanny, która wydaje się być taka delikatna przez ten wąski pas brązowej płytki.

    nemi - też mi się teraz podoba gdy jest więcej białej ściany przy dekorze.

  13. #113

    Domyślnie

    Juniorka dziekuje za opinie Raz na dwa dni, to moge przetrzec plytki, byle by to nie bylo dziesiec razy dziennie choc to pewnie zalezy od stopnia pedantycznosci uzytkownika i wrazliwosci na zacieki. Ja pedantyczna nie jestem, to moze mi starczy i przetarcie raz na trzy dni Wszystko wyjdzie po zamontowaniu plytek.

    Juniorka a zgodnie z tematem - jakie Ty masz fugi? A podloga jak jesli chodzi o utrzymanie czystosci? Fuga bardzo sie brudzi?

  14. #114

    Domyślnie


    Em_zetka
    – mnie osobiście razi zachlapana płytka nad umywalką, dlatego przecieram raz na 2 dni, a jak mają być goście to nawet dzień po dniu , ale to na szczęście tylko parę sekund roboty.
    Jasne fugi to Mapei 130 jaśmin, a ciemna to Bali brąz, ciemniejszego brązu wówczas nie znalazłam. Na podłodze mimo jasnych płytek jest ciemna fuga (ta sama co do płytek na ścianie), bo praktyczność wzięła górę . Natomiast ogólnie ta jasna podłoga niestety wymaga raczej codziennego sprzątania, bo widać każdy włos, każdą kropelkę itd.. Ja ją codziennie odkurzam, a raz na 2 dni myję, ale tak na szybko.... ręcznikami papierowymi

  15. #115

    Domyślnie

    Mam przed soba plytke A2 - faktycznie sa lekkie rozowe maziaje, nie ma ich duzo i ten rozowy nie jest taki mocny, ale nie da sie ukryc, ze rozowy odcien jest na plytce.

  16. #116

    Domyślnie

    Tak nemi musisz szukac A2 , nie rezygnujesz jednak:???

    Em -zetka kupiłas te płytki???

    Jak uwazacie jakie dodatki no naszej Traveny w jakich kolorach?

    Jade dzis po fugi

  17. #117

    Domyślnie

    Gumisia
    napisz jakie wybrałas

    Przyszły nasze płyteczki - i nie są brdzo rózowe ale tez nie te kremowe -maja ciut ciut tego rózy choc tylko ja go wiedze (bo wiem) inni widza krem wiec jest dobrze i zostawiamy

    A fugi na podłoge chyba wezme ciemne czy ktos tez tak ma ??
    Wole to niz latac z szczotką czy miec brudne

  18. #118

    Domyślnie

    Casse
    to masz tak jak ja tylko ja widze ten róż -ale i tak w zależności od padania światła płytka wygląda inaczej-

    Jezeli chodzi o fugi to wybrałąm na podłoge i na ściany jasmin z Mapei tylko ze na podłoge specjalna fuge epoksydową która podobno nie wciaga brudu - ale to sie okaze dopiero jezeli chodzi o ciemne płytki to z fugami jest problem z tego co wczoraj widziałam to na moje oko nic nie pasowało wszystko za jasne wpadajace bardziej w mleczna czekoladę, musze poszukac jeszcze z inne firmy mapei i ceresit nie maja nic co by pasowało chyba ze czarna

  19. #119

    Domyślnie

    Gumisia tez chcemy ta fuge epoksydową na nasze całe podłogi

    A nie wiem czy to pisaiłam ale ja nie mam podłogi z tej serii -nie podobała nam się a w szczegółności rozmiar- w sklepie mieli akurat ekspozycje z tych płytek i duzo przystawialiśmy innych (nie łatwo było coś wybrać) no ale wzięliśmy Nowa Gale CN01 poler

    Nawet fajnie to wyglądało -no zobaczymy w praktyce - ale fugi i tak najpiękniej wyglądają jasne -ale niestety strasznie sie brudzą
    A te płytki beda w dolnej łazience -czyli najbardziej uczęszczanej ;-/

  20. #120

    Domyślnie

    casse

    aha inna kolekcja tez sie nad tym zastanawiałam ale masakra cos dobrac, nie bedzie slisko z tym polerem na podłodze w łazience???

Strona 6 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony