dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ceramika do malutkiej łazienki

    Wymyśliliśmy sobie maleńką łazieneczke przy sypialni - prysznic (bez brodzika), mały kompakcik i umywalka (+szafka zabudowana pod skosem).
    Dziś pojechalismy kupić ceramikę i okazało sie, że wszystkie zestawy są za duże!!! Po prostu po postawieniu naprzeciw siebie sedesu i umywalki zostaje 20 cm przestrzeni
    Znalazłam serię Roca Hall - fajna umywalka 45x25 cm i kompakt 59 cm głębokości, ale cenowo troche drogo - prawie 2000 zł (a na tą łazienke mamy najmniej funduszy)
    Może podpowiecie jaka firma robi jeszcze takie"małe" serie?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Koło seria Nova Top Pico jest dedykowana do małych łazienek. Myślę, ze łatwiej Wam będzie znaleźć poszczególne elementy u różnych producentów

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki - faktycznie - kompakt byłby dobry z tej serii, umywalki lepszej niz tej Roca nie znalazłam (jeśli chodzi o wymiary), bo cenowo i tak trochę za droga...

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Ja mam u siebie w małej łazience (wąskiej) umywalkę Koło Quatro 40*25 (miała być ROca Hall 450*25 ale ona jest głęboka na 38 cm na środku - była już zamontowana i ją oddałam). Ta z Koła jest super - wystarczy by umyć ręce. Do tego jednak zostawiłam miskę roca Hall bo była ona najkrótsza ze wszystkich, które brałam pod uwagę 50cm. Też jest zupełnie wystarczająca a stylistyką (kanciaste) pasują do siebie.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    w mikro-łazieneczce w przyziemiu mamy Koło Nova Top Pico. Korzystnie cenowo
    http://porady.kolo.com.pl/nova-top-p...c-wygodna.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony