dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 17
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 335
  1. #1

    Domyślnie STOLARSTWO - przygoda, hobby, miłość

    Witam wszystkich bardzo serdecznie.

    Nowy temat, nowi ludzie, stare rzemiosło.
    W tym wątku nie tylko zlecenia dla stolarzy
    Ma to byc rodzajem dziennika, galeria fotograficzna o tym co kocham i czemu poswiecilem swoje dotychczasowe zycie. A poniewaz jeszcze jestem za oceanem, wiec akcja niniejszego dziennika bedzie odbywac sie tutaj. Bede staral sie zamieszczac zdjecia ze swoich prac, pokazac wam to co robilem, robie i bede robil po powrocie do polski, a powrot planujemy juz niebawem. Materialy obce beda w innym kolorze. To tyle na poczatek, zapraszam do ogladania i komentowania.

    P.S. Specjalne podziekowania dla tych ktorzy poparli moja decyzje zainicjowania tego dziennika.

  2. #2

    Domyślnie

    Na poczatek zdjecia z oczka wodnego, od niedawna ma nowych lokatorow

  3. #3

    Domyślnie

    od prawie 3 lat mieszkamy w domu, ktory bedzie nasz za jakies 35 lat. W domu bez wygladu, przypominajacym bardziej garaz lub magazyn niz dom jakich naogladalem sie setki na tym forum. Nie mowie, ze i w ameryce nie ma pieknych domow, oczywiscie sa, ale maja jedna wade. Sa ch....nie drogie.

    Po przeprowadzeniu niezbednych napraw i malowaniu teraz wyglada tak:


    i jeszcze widok na ogrod z tarasu


    i widok na oczko wodne z tarasu


  4. #4

    Domyślnie

    musialo minac prawie 3 lata i to dzieki nieustajacemu marudzeniu zony by zabrac sie za remont w srodku. Zaczelismy od kuchni bo byla chyba najbardziej zdezelowana. Tak to juz jest, ze szewc bez butow chodzi. Latwiej zrobic cos dla innych bo robisz ze swiadomoscia ze za prace bedzie zaplata, a jak cos dla siebie, to zawsze jest cos pilniejszego.

    Stara kuchnia wygladala tak:


    ALE TO JUZ PRZESZLOSC.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    no pokazuj nową - ale niech jest zrobiona przez Ciebie.
    Oczko piekne.
    Czekam aż podrosna u mnie i zrobie też.
    Na razie sie boję, dzieci za małe,,,,,,,
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cze Dziobak ! Oj będzie co czytać ,ale najważniejsze co pooglądać Domek fantastyczny typowo hamerykansky ,a to otoczenie wprost cudne oj ,chłopie chyba Ty jednak nieprędko do kraju wrócisz Czekam na przeobrażenie się kuchni.Szybko dawaj foty.

  7. #7

    Domyślnie

    witajcie,
    Juz wysylam jakies fotki, troche bylem zabiegany, roboty nie przerabiam, a jeszcze 2-gi etat przy domowym remoncie, a 3-ci przy dziecku.


  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Teraz, gdy wszystko juz jest na miejscu w kuchni, no prawie wszystko to te szuflady sa najbardziej podreczne

  10. #10

    Domyślnie

    jutro wysle wiecej zdjec z kuchni bo strasznie dlugo sie laduja, ale teraz cos zupelnie swiezego. Ostatnie zlecenie ledwo co wyszlo ze stolarni. Komplet mebli do sypialni

    i lozko

    jeszcze dodatkowo 2 x szawki nocne i toaletka z lustrem, ale dopiero produkuja sie szawki nocne, jutro pstrykne zdjecia z zakladu i puszcze zdjecia ze stanu surowego.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Meble Pierwsza klasa blat ,jak i kolor będziemy mieli podobny Ciekawi mnie ,jaka masz wysokość mebli ,bo u mnie nie będą dochodzić do sufitu

  12. #12

    Domyślnie

    a teraz troche inna kuchnia realizowana jakis czas temu



  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    i jeszcze drzwi wejsciowe

    i troche wnetrza wraz z drzwiami

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ja tez sie zapisuje do czytajacych, ogladajacych, podziwiajacych

  16. #16

    Domyślnie

    tak wyglada nasz przedpokoj po remoncie

    wczesniej nie bylo tu nic, dodalem obrobke drzwi wejsciowych, panele na scianie listwy orzypodlogowe i listwy ozdobne pod sufitem

    scianka i na niej mala kolumienka tez sa nowe, dodane by oddzielic przedpokoj od pokoju dziennego

  17. #17

    Domyślnie

    do remontu pozostala mi tylko jadalnia , ktora teraz wyglada tak:


    i pokoj dzienny
    Moze jutro zdjecia z jadalni po remonciku.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty
    Meble Pierwsza klasa blat ,jak i kolor będziemy mieli podobny Ciekawi mnie ,jaka masz wysokość mebli ,bo u mnie nie będą dochodzić do sufitu
    Mnie się również podobają, baaardzo. Dobrze byloby, gdybyś jeszcze zechciał odpowiadać na pytania.

  19. #19

    Domyślnie

    Przepraszam, chyba ma oczy mi padlo.
    Wysokosc kuchni 2,48 m

  20. #20

    Domyślnie

    odnalazlem umowe z drugiej przedstawionej kuchni, i ta miala 2,55 m

Strona 1 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony