dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Podlaczenie kominka z piecem

    Witam
    Chcialem poradzic sie odnosnie zastosowania rur ktore beda laczyc kominek z plaszczem wodnym z piecem gazowym.
    Calosc ma dzialac tak ze jesli bedzie palone w kominku to odciozy CO z pieca.
    Tylko mam jedno pytanie, wykonawca twierdzi i upiera sie ze nie ma powodow zeby to polaczenie wykonywac w miedzi i bez obaw mozna zastosowac rurki plastikowe, ja jednak czytalem ze dobrze jest zeby to polaczenie bylo wykonane z miedzi. Prosze o opinie
    Dziekuje

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie Re: Podlaczenie kominka z piecem

    Cytat Napisał RafalGo
    Witam
    Chcialem poradzic sie odnosnie zastosowania rur ktore beda laczyc kominek z plaszczem wodnym z piecem gazowym.
    Calosc ma dzialac tak ze jesli bedzie palone w kominku to odciozy CO z pieca.
    Tylko mam jedno pytanie, wykonawca twierdzi i upiera sie ze nie ma powodow zeby to polaczenie wykonywac w miedzi i bez obaw mozna zastosowac rurki plastikowe, ja jednak czytalem ze dobrze jest zeby to polaczenie bylo wykonane z miedzi. Prosze o opinie
    Dziekuje

    To niech się upiera, a zrobi tak jak ty chcesz. Masz rację.

  3. #3

    Domyślnie

    jezeli temp wody nie przekroczy 90-100 st nie ma powodow do stosowania miedzi ja jednak sam bym nie ryzykowal i zaleca sie oglnie miedz do tego typu instalacji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony