dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie biało-czarna kuchnia, jakie ściany i podłoga?

    itam, mam zaplanowaną kuchnie biała w lakierze+czarny blat i kafle na scianie pod szafkami wiszącymi. Nie wiem w jakim kolorze zrobic ściany i podłogi??? W salonie z meblami kuchennymi gdzie upatrzylismy sobie kuchnie ściana była w kolorze erglastym pomarańczu, fajnie to wygladało przy tych meblach ale nie wiem jak sprawdzi sie w kuchni 18m2...to samo tyczy sie gresu na podłoge. Zrobic biały jak szafki czy moze wejść w popiel??? Dodam tylko, że uchwyty sprzety i boki szafek te widoczne beda w popielu i srebnym.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    u mnie zaplanowana jest kuchnia delikaaatny krem i granit star galaxy. planuje do tego dac:
    - na podłogę płytki w kolorze mebli, czyli delikatny krem, z 1 paskiem star galaxy.
    - na ściany albo płytki ten sam koor oc na podłosze, albo cokół z granitu, a za kuchenką szkło.

    sprzęt będzie cały w zabudowie

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Elzbietko wszystko ok ale jakie bedziesz miała sciany w kuchni nie miedzy szafkami tylko za szafkami te co bedzie widac. Chyba ze całe sciany bedziesz miec zasłoniete meblami? Ja tez bede miec blat star galaxy i pomiedzy szafkami wiszacymi a blatem tez to samo co na blacie badz czarne kafle, ale u mnie polowa kuchni jest bez mebli i tam mam gole sciany i zastanawiam sie nad kolorem tych scian. Braz odpada tak jak u Anulki bo ja nie mam nic w brązie oprócz okien. Kuchnia nie ejst otwarta na salon.

  5. #5

    Domyślnie

    Może po prostu biała z jakąś delikatną czarną grafiką? (albo w kolorze nawiązujacym do dodatków o ile takowe będą?)

  6. #6

    Domyślnie

    ja jestem za popielem na podłodze reszta nie wiem

  7. #7

    Domyślnie

    przestrzegam przed kremowymi płytkami albo maziste, albo codzienne mycie, jak jest u mnie

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też przestrzegam przed białymi płytkami Może jakiś jasny szary w mazie?

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Własnie szukam czegos w szarości ale kurcze nic mi nie podchodzi....

  10. #10

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulkaa
    Ja będę miała (a w zasadzie już mam - czeka w magazynie) kuchnie czysto białą. Blat będzie granitowy czarny. Płytki mam w kolorze szaro czarnym - Imola travertino basalto. Sprzęt będzie inox lodówka i kuchenka(wolnostojąca). Uchwyty mam srebrne Ja mam dylemet - jaki kolor dać na ścianę -okna mam w kolorze teaku (drewniane). W pierwszej chwili myśłalam o szarości, ale chyba zrobię głęboki brąz, żeby nawiązać do okien, jasno kremowej podłogi w salonie (kuchnia jest otwarta) i do obić hokerów - w moim modelu kuchni obicia są czekoladowe.

    Pozdrawiam
    Ania
    A ja w Twoim przypadku ściany nawiązałabym do podłogi czyli dała w kolorze kremowym,brąz chyba nie ładnie by wyglądała do tego zestawu ale to tylko moje zdanie a jaki wybrałaś granit bo stoję przed wyborem,również czarnego

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    Kurcze, ja uzytkuje (jeszcze na wynajmowanym) biala kuchnie z czarnym granitowym blatem i tego wielkiego bledu nie popelnilam juz urzadzajac obecnie swoje mieszkanie. Kuchnia nadal biala, ale blat szary-popiel. Czarnemu blatowi mowie zdecydowanie nie!, ladnie wyglada ale po swiezym wypolerowaniu. W rzeczywistosci widac kazdy odcisk, okruszek, wyschnieta wode, zeby taki blat pieknie sie prezentowal, to trzeba go (doslownie) polerowac inaczej widac kazdy najmniejszy slad...niestety.
    Na podlodze mam deski, cokol srebrny, sciany biale, plytki tez biale (duze i wkute w sciane tak zeby ich nie bylo widac, ze w ogole sa )

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulkaa
    Damro - kuchnię będę mialła taką jak na zdjęciu poniżej - tylko z innym ustawieniem mebli. Na podłodze leży już gres imoli ciemno szary, w salonie jasno kremowy(trawertyn). Kuchnia jest otawarta - salon bedzie miał białe ściany, i wstępnie myślałam o szarych ścianach w kuchni - tak jak na zdjeciu - mam jednak wątpliowści czy nie będzie za ciemno, bo jak pisałam wcześniej blat będzie również czarny - nero asoluto - czy jakoś podobnie nazywa się kamień, i dlatego pomyślałam o tej czekoladzie, na poniższym zdjęciu blat jest kremowy - ale takie roziwązanie nie wchodzi w gre bo mi się nie podoba

    zdjecie:

    I co proponujesz?
    Ja dałabym ściany w kolorze szarym lecz jasnym a najlepiej weź kartki z kolorowego bloku w wybranych kolorach i poprzykładaj je do podłogi,razem z kolorami mebli oraz blatu,nie wiem czy zostałam zrozumiana

  15. #15

  16. #16

  17. #17

    Domyślnie

    Dagne
    Śliczna ta 2 kuchnia,moje klimaty

  18. #18

    Domyślnie

    ja też będę miała białe meble, czarny grantowy blat i stalowe sprzęty
    podłogę mam łączoną - teak i gres koloru czarno-brązowego - ładnie się zgrał z drewnem choć jest znacznie ciemniejszy
    fugi czarne a ges jest w macie
    na ścianie nad blatem będzie coś jak beton pokryty werniksem (tak to ię chyba nazywa)

  19. #19

    Domyślnie

    Moja kuchnia ma coś k. 15 mkw i pomalowałam ją na żywy kolor zielony. Biel frontów meblowych sprawia, że kolor nie jest przytłaczający, a wydaje mi się, że jeśli pomalujesz swoją kuchnie na jakiś jaśniutki kolor to może wyjść mdło i nieciekawie. Jeśli masz korpusy mebli w szarym kolorze to i na podłodze warto z tą szarością ( tym samym odcieniem) zaszaleć, będzie to ze sobą grało. Ja mam korpusy w kolorze takim jak drzwi do schowanka - tzw. dąb bielony. Myślę, że ten pomarańcz, o którym piszesz będzie bardzo fajnie pasował do wszystkiego.

    Życzę powodzenia!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony