dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 36
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 714
  1. #1

    Domyślnie

    25 km na wschód od Warszawy: 1000 pln za adaptację + wrysowanie kilku zmian + projekty szamba i budynku gospodarczego (architektka miała własne gotowce) + projekt zagospodarowania działki

  2. #2

    Domyślnie

    Warszawa - za adaptację i projekt zagospodarowania działki łącznie - 800 brutto

  3. #3

    Domyślnie

    Z projekt zagospodarowanie działki 400 zł, za adaptację projektu do warunkóe lokalnych, w tym przeliczenie obciążen dachu ze względu na obciążenie śniegowe i wiatrowe - 285 zł. Na fakturę. Bielsko-Biała

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    Wrocław - Zmiany w projekcie gotowym, zalatwienie wszystkich formalnosci celem uzyskania pozwolenia na budowe w krotkim okresie czasu (jeszcze stara ulga budowlana) 3000 zł brutto faktura VAT.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysiekS
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1.115

    Domyślnie

    Oczywiscie wszystko działo sie ekspresem w grudniu 2001 roku i pozwolenie na budowe uzyskalem tez w grudniu. Warunki zabudowy uzyskalem jednak w listopadzie 2001 r.

  6. #6

    Domyślnie

    Adaptacja projektu do warunków miejscowych + projekt zagospodarowania 1000. Nastepnie adaptacja tegoż wg własnych pomysłów łacznie z niewielkimi zmianami konstrukcyjnymi budynku1500 zł.Bydgoszcz.

  7. #7

    Domyślnie

    Kraków - za adaptację, wrysowanie zmian, plan zagospodarowania, szybkie załatwianie uzgodnień branżowych i zudp (grudzień 2001-ulga)- 1500 do ręki.
    Mirek

  8. #8

    Domyślnie

    To chyba dałem się fest oszukać. ((
    3000zł do ręki za: adapracja gotowego projektu( poszerzenie garażu, wstawienie okna, przesunięcia ścian działowych,zmiana kierunku schodów, czesciowe podpiwniczenie- mała piwniczka),
    projekty przyłączy mediów( prad, woda, gaz , szambo), projekt wjazdu z drogi powiatowej.
    Wszystko do uzyskania pozwolenia na budowe.
    +300zł dla geodety za mapki+ 130 za ZUT+ 300zł. za operat wyłączeniowy

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Wychodzi na to ze projekt gotowy jest dozszy niz indywidualny,
    z grymaszeniem i zmianami?...
    Igor

  10. #10

    Domyślnie

    Niewielkie zmiany w projekcie + projekt zagospodarowania + projekt szamba + opinia geotechniczna + wszystkie formalności = 600 zł. bez rachunku (okolice Warszawy).

  11. #11

    Domyślnie

    Aha, do tego jeszcze mapki (5 egz.) - 400 zł.

  12. #12

    Domyślnie

    Aha, do tego jeszcze mapki (5 egz.) - 400 zł.

  13. #13

    Domyślnie

    1000zł za adaptacje + wszystkie papiery do pozwolenia na budowe (Piaseczno)

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    Rozpoczynam budowę domku jednorodzinnego w szczecinie nie chce być nabity w butelkę kto może mi powiedzieć jakie koszty mnie czekają za adaptacje gotowego projektu wraz z przyłączami medi,będę niezmiernie wdzięczny.

  15. #15

    Domyślnie

    Hej Forumowicze!

    Witam po przerwie w "forumowaniu" i od razu mam pytanie do bardziej doświadczonych - ile płaciliście za adaptację projektu? W przerwie w leniuchowaniu spotkaliśmy się z poleconym architektem i powiedzieliśmy o zmianach, które musiłby nanieść do projektu - a mianowicie przedłużenie garażu o 0,5m i usunięcie wykusza. I ta uwaga cała "filozofia" ma zdaniem tego architekta kosztować 800 PLN plus VAT !!!
    Z tego co się na szybko dowiedzieliśmy to u innych takie proste zmiany kosztowały 200-300 PLN! Powiedzcie czy facet nie robi nas w balona (ja uważam, że na 100% tak) ???
    Aha - spytałam się tego "fachowca" czy uda się na działkę (jak uważałam - celem zobaczenia tam czegoś czego my przy swojej wiedzy nie widzimy a co mogłoby wpłynąc na projekt); a na to facet, że on pracuje tylko na mapach. Czy to jest standard tego typu pracy (za 800 PLN plus VAT) ????????????
    poradźcie please
    pozdrawiam
    pyzia

  16. #16

    Domyślnie

    W Gdansku - adaptacja projektu Manuela + projekt zagospodarowania dzialki = 1200 zl.

  17. #17

    Domyślnie

    Dodam ze adaptacja drobna - dodanie balkonu i "zamurowanie" jednych drzwi.

  18. #18

    Domyślnie

    Hej!
    Dzięki za info! Te ceny to po prostu rozbój w biały dzień!!!
    Proszę innych o utwierdzenie mnie w tym temacie lub (mam nadzieję) wyprowadzenie z błędu !

    A co z wizytą "adaptatora" na działce? Czy jest obowiązkowa?
    z góry bardzo dziękuję za wypowiedzi
    pyzia

  19. #19

    Domyślnie

    Witam,
    Pod Warszawą - 2 lata temu adaptacja projektu od doprojektowania garażu do uzyskania pozwolenia na budowę - 1200 zł.
    Pozdrawiam,
    Bela

  20. #20

    Domyślnie

    Do Pyzi
    Kupując gotowy projekt w Pracowni zapytałem o koszt projektu podpiwniczenia. Odpowiedziano mi że 700zł+VAT.
    Projektant który mi robił adaptację wycenił na 300 bruto za podpiwniczenie.
    Za cały projekt adaptacyjny:
    wjazd z drogi powiatowej;
    doprowadzenie mediów-woda,gaz, prad, szambo
    zmiany w projekcie gotowym( poszerzenie garażu, dodatkowe okna, zmiany w stolarce okiennej, zmiana kierunku biegu schodów, przesunięcie ścian działowych,częściowe podpiwniczenie)
    Za papierkowa robote do uzyskania pozwolenia na budowę- zapłaciłem 3000zł. brutto. Po przeczytaniu ile inni płacili, też uważam ze drogo zapłaciłem . Mogłem poszukać tańszych.
    Poszukaj i popytaj innych .
    Pozdrawiam
    agamon

Strona 1 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony