dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 262

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Uwag dwie - dom jeżeli jest prawidłowo zbudowany pracować [w sensie podnosić się - nie powinien], ale dobudowany taras - może. Założenie przy tarasie na zewnątrz, niezadaszonym powinno być jedne - jak najmniej fug - czyli miejsc gdzie woda może pracować, gdzie nie ma właściwej warstwy zewnętrznej [płytka, beton etc]. Ja u siebie na działce w górach mam właściwie zrobione lastriko ze szkłem wodnym w ramach dodatków i pomalowane jakąś gumą w płynie. Jest z 10 lat i jak na razie nic się nie dzieje...

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar zet_zet
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    blisko Częstochowy
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    Uwag dwie - dom jeżeli jest prawidłowo zbudowany pracować [w sensie podnosić się - nie powinien], ale dobudowany taras - może. Założenie przy tarasie na zewnątrz, niezadaszonym powinno być jedne - jak najmniej fug - czyli miejsc gdzie woda może pracować, gdzie nie ma właściwej warstwy zewnętrznej [płytka, beton etc]. Ja u siebie na działce w górach mam właściwie zrobione lastriko ze szkłem wodnym w ramach dodatków i pomalowane jakąś gumą w płynie. Jest z 10 lat i jak na razie nic się nie dzieje...
    Cały czas uważałem, że "pracowanie" domu, to jego naturalne - powiedzmy kilkucentymetrowe - obniżenie się. Wynik nacisku budowli na niewielką w końcu powierzchnię. O pracy jako podnoszeniu nigdy nie słyszałem. Tak z ciekawości: czy "pracują" tylko domy nieprawidłowo zbudowane, jak pisze Balto? Nie ma tu jakiejś stałej reguły?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony