dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Pikuś
    Guest
    Pikuś

    Domyślnie Kibelek-obiekt strategiczny

    Jednym z wymogów prawa budowlnanego jest wybudowanie na placu budowy "świątyni dumania". Widziałem wiele konstrukcji tego typu, nawet z napisem na drzwiach BIBLIOTEKA ale zaiste wolałbym zmieniać spodnie niż skorzystać z większości tych przybytków. Ruszcie ten temat, może jakiś schemacik i parę porad praktycznych a śp. Sławoj-Składkowski patrząc zza chmur na swoją budującą się Ojczyznę odczuje miłe ciepełko koło serca. Temat wstydliwy? Ja uważam, że bardzo potrzebny. Pozdrowienia Pikuś

  2. #2
    Guest

    Domyślnie


  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    [im]http://www.tip-top.vanet.pl/foto/inside.jpg[/img]

  4. #4
    Guest

    Domyślnie


  5. #5
    Guest

    Domyślnie


  6. #6
    Guest

    Domyślnie


  7. #7
    Guest

    Domyślnie


  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    o sorki,troche za wiele

  9. #9
    Guest

    Domyślnie


  10. #10
    Guest

    Domyślnie


    na chwałę Sławojowi

  11. #11
    Pikuś
    Guest
    Pikuś

    Domyślnie

    Ale masz repertuar !!! Imponujące Pikuś

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    bo ja jestem dziadek klozetowy. szukam babci.

  13. #13

    Domyślnie Zaiste...problem jest.

    Jakiś czas temu planowałem na własnej budowie postawić "kibelek" z kożyścią dla wszystkich,a to z racji tego że jeszcze nie mam łazienki.Plany były lecz zostały szybko rozmyte informacjami otrzymanymi z firm mających w swoim posiadaniu owe kibelki z PVC.Koszt ich wynajmu łącznie z wywozem i czyszczeniem był dla mnie zbyt wysoki.Dlatego też na swój użytek zakupiłem w jednym z supermarketów niedużą toaletę przenośną z której jestem obecnie zadowolony.Stoi sobie to coś tam gdzie ma być łazienka,jest praktyczne a w przyszłości przyda się dla dzieciaka lub na jakieś wyjazdy.Kosztował trzysta parę złotych.Pojemność na fekalia to chyba 20L a na wodę do spłukiwania 15L.Dolewam na początku specjalny preparat i 1,5 litra wody.Jak na razie spełnia swoją funkcję,szczególnie w mroźne wieczory .Aha,jeśli chodzi o jego wygląd to jest on taki sam jak ten na zdjęciu "gościa" z podanymi wymiarami wysokosci,szerokosci i głębokości.(419:414:379) czyli ten z godziny 6:07.Pozdrawiam.Oczywiscie ten poniżej jest niezły...lecz ile kosztuje?No i jak go wynieść na dwór by wypróżnić jego zawartość?Chyba trudno by było,prawda?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony