dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 69
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1371
  1. #1

    Domyślnie ISTRIA Opoczno

    Dziś wybraliśmy się na Bartycką w poszukiwaniu płytek do mniejszej łazienki.
    Wpadł nam w oczko model Istria z Opoczna.
    Jeśli ktoś z forumowiczów ma u siebie te płyteczki będę wdzieczna za wklejenie zdjęc

    Dodam, że do większej łazienki zakupiliśmy juz zasławioną Tristana i Izolde z brązowymi dekorami.

    Najpierw bardzo spodobały nam się płytki z Opoczna Istria, maja fajną jakby tekturową fakture i ładne dekorki, ale... nie wiem czy jest sens robić drugą łazieneczke w prawie takich samych kolorach. Dlatego zaczęliśmy szukać dalej i trafiliśmy na Eurydykę z Paradyża i też nam się bardzo spodobała.

    No i mamy dylemat...

  2. #2

    Domyślnie

    aikinom
    zajrzyj pod mój watek,bo sa właśnie polskie łazienki na ostatnich stronkach.
    moim zdaniem dobrze jest zrobic każdą w innej tonacji,by isę zbyt szybko nie znudziły.Wybór ładnych i niedrogich kolekcji jest przecież ogromny
    mów mi mimi

  3. #3

    Domyślnie

    Mimi Twój wątek przewertowałam już cały
    Prawdopodobnie zdecydujemy sie na Eurydykę, właśnie dlatego, aby każda łazienka była inna.

  4. #4

    Domyślnie

    Tez spodobala nam sie Istria Opoczna. Szczegolnie dekory. Zdecydowalismy sie na Istria krem i odpowiednie dekory do niej. Niestety okazalo sie, ze plytka "kremowa" jest duzo jasniejsza od dekorow, do ktorych jest sprzedawana w komplecie. W zaleznosci od partii bardziej przypomina odcien "koral" albo "ivory" (po fakcie dowiedzielismy sie, ze to podobno standard dla tego odcienia). Jestesmy rozczarowani ta seria. Co gorsza na podloge kupilismy plytki Jukka orange i braz. Brazowe okazaly sie mniejsze o 3-4mm, poza tym krzywa jest powierzchnia (pierwszy gatunek!). Kafelkarz, ktory to kladl meczyl sie dwa dni z podloga 9m (twierdzi, ze tak krzywych plytek jeszcze nie kladl).

  5. #5

    Domyślnie Opoczno opinie proszę

    Wybrałam sobie gres do salonu, kuchni i korytarza z frimy Opoczno. Dokładnie gres naturale. Czy ktoś może zna się, czy to jest dobra firma i czy te płytki się sprawdzają w codziennym życiu.

    Pan w sklepie z płytkami powiedział "Tylko Nowa Gala!!!" Czy ma rację?????
    Jestem załamana bo tak długo się zastanawiałam, a teraz już nie wiem co o tym myśleć

  6. #6

    Domyślnie gres

    Witam
    Gres Opoczna jest bardzo przyzwoity i raczej będziesz z niego zadowolona.
    Jeśli chodzi Nową Galę to słyszałem tak wiele sprzecznych opinii że trudno ni się wypowiedzieć obiektywnie.
    Regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    No to super! Dzięki za opinię

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Magdusia
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...rganic#1611003

    a co myslicie o tych płytkach? jakoś nie mogłam znależć nigdzie opinii o tych grafitowych! planuje zrobienie w nich/w połączeniu z kremowymi i dodatkami zywej zieleni lub czerwieni łazienki, i chciałabym wiedzieć - uzywał ich ktos ? bo ani opinii ze o zdjęciach juz nie wspomnę...

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam gres naturale - beż i krem. Bardzo nierówne (co niestety widać na fugach) oraz jakby tego było mało jeszcze miejscami łukowato powiginane.
    Jak byłam na magazynie to widziałam dużo paczek z napisem "do reklamacji"

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Magdusia
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    może masz jakieś zdjęcia? marzy mi się włąsnie taka grafitowo biała łazienka, zimna w kolorystyce, z dodatkami srebra(niklu) i jakiegoś zywego koloru... wiec moze jakas inna firma robi takie grafitowe kafle z fajną fakturą?
    bardzo widać te krzywizny?

  11. #11

    Domyślnie

    Nie wiem, czy do mnie było pytanie?
    Zdjęć ciągle nie moge wkleić, bo nie mogę się zmobilizować do założenia jakiejś galerii.

    Krzywizn nie widać, płytkarze tylko mieli więcej pracy z dopasowywaniem. widoczne są tylko nierówności - mam ogólnie wąskie fugi i jak płytki były mniejsze/większe to te fugi miejscami bardzo się rozszerzają.

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    No to ładnie. Ja właśnie planuję ten gres Krem i beż prawdopodobnie (mąż chciał same kremowe, ale boję się, że na podłodze będą się bardzo brudzić).

    Mikita, zmobilizuj sie proszę i wrzuć kilka fot, pliiizzz

  13. #13

    Domyślnie

    dominikams
    Pojadę dzisiaj specjalnie zrobić Ci zdjęcia, mogę być jeden dzień miła, a co mi tam
    Sama zobaczysz jak to wygląda, szczerze mówiąc to jak ktoś to ogląda to nie zauważa, ale ja z tych bardzo bardzo spostrzegawczych i upierdliwych.
    Tylko, że jeszcze fug nie ma, bo nam gipsówki poprawiali i nie chcieliśmy aby się nam fugi pobrudziły, czyli później może być to widoczne bardziej.

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    Chyba troszkę nawaliłam, bo byłam w domu wczoraj tylko chwilę, szybko zdjęcia i teraz widzę, że nie tak to powinnam ująć.
    W skrócie, na zdjęciach nie jest to tak widoczne jak w rzeczywistości (widzę, że mój aparat robi taką "beczkę"), poza tym przypominam, że płytki są niezafugowane, a te szarości to obecne prace nad poprawkami gładzi.
    P.S. Przepraszam za wątpliwe ozodobniki typu drabina, ale miałam dosłownie pół minuty na zdjęcia



  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Bardzo ci dziękuję - na zdjęciach nie ma jakiegoś dramatu (może w rzeczywistości jest to bardziej widoczne).

    Rozumiem, że te płytki masz na podłodze, tak? Bo my planowaliśmy dać albo ten krem na całości (ściany i podłogi - tak chce mój mąż), albo na podłodze beż.

    Jak ty masz zrobione? Jakbyś mogła być miła jeszcze jeden dzień (niekoniecznie teraz, może być powiedzmy w ciągu najbliższych 2 - 3 tyg) i cyknęła kilka fotek łazienki w całości - byłabym dozgonnie (no, może przesadziłam ) wdzięczna.

  17. #17

    Domyślnie

    Ja mam je położone na podłodze w kuchni (krem) i w przedpokoju kawałek przy drzwiach wejściowych (beż). Zdjęcia postaram się zrobić przez weekend (jak odłożę na jeszcze później to napewno nie zrobię )

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Magdusia
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikita
    Ja mam je położone na podłodze w kuchni (krem) i w przedpokoju kawałek przy drzwiach wejściowych (beż). Zdjęcia postaram się zrobić przez weekend (jak odłożę na jeszcze później to napewno nie zrobię )
    a jak u Ciebie było z nierównościami?
    naprawdę krem i grafit są moim łazienkowym marzeniem, dlatego pytam...

  19. #19

    Domyślnie

    Ale jakimi nierównościami?
    Co do płytek to już wyżej opisywałam, chyba, że masz jeszcze jakieś dodatkowe pytanie.

  20. #20

    Domyślnie Gres Damasco firmy Opoczno na podłogę.

    Witam.
    Ma ktoś u siebie położony ten gres z kolekcji Opoczna w jadalni i kuchni. Jak to się sprawuje. Proszę o zdjęcia i opinie.

Strona 1 z 69

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony