dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 69
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1371
  1. #21

    Domyślnie kupował ktoś ostatnio płytki Opoczno?

    Witam,

    skusiłam się na serię Opoczna Arenicsa....

    badziewie jakich mało. Różne wymiary płytek pomiędzy odcieniami tej samej serii płytek, mało tego różne wymiary płytek w tym samym odcieniu a nawet paczece!!!

    Płytki które nijak nie trzymają się lini prostych, rogi jakieś powyciągane, środki powciągane, płytka do płytki nie przylega.

    Kafelkarz robi i klnie..

    Mam zamiar żądać zwrotu części kasy bo takie przygody nijak mi do pierwszego gatunku nie pasują.

    Czy ktoś z was kupował może Opoczno i miał podobne przygody czy tylko mnie takie "szczęścia" spotkało.

    pozdr. Dorota

  2. #22

    Domyślnie Re: kupował ktoś ostatnio płytki Opoczno?

    Cytat Napisał smiejus
    Witam,

    skusiłam się na serię Opoczna Arenicsa....

    badziewie jakich mało. Różne wymiary płytek pomiędzy odcieniami tej samej serii płytek, mało tego różne wymiary płytek w tym samym odcieniu a nawet paczece!!!

    Płytki które nijak nie trzymają się lini prostych, rogi jakieś powyciągane, środki powciągane, płytka do płytki nie przylega.

    Mnie to szczęście nie spotkało, ale znajomych i owszem, przez to remont ich łazienki przeciąga się w nieskończoność. Niestety, tak jak piszą na opakowaniach płytek - przed kładzeniem trzeba sprawdzić kolor, wymiar i jak jest kiepsko to reklamować. Jak już pójdą na ścianę to pozamiatane, nikt forsy a nie odda i do tego przez lata trzeba patrzeć na dziadostwo.
    Jeśli niezbyt duzo ich połozyliście to zwróccie je do sklepu, nie powinno być problemów.

    pozdrawiam
    Basia

  3. #23

    Domyślnie

    Ja kupiłem sporo gresu technicznego z opoczna do kotłowni i garażu. Pierwszy gatunek,trzyma wymiar ale "poziomo" tragedia Trafiają się sztuki, które przyłożone do siebie mają może ze 3cm2 powierzchni stycznej

  4. #24

    Domyślnie

    Brałem z Opoczna Kastor.
    Wszystko OK.
    Tylko drogie trochę.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  5. #25

    Domyślnie

    ja kupowalem opoczno i paradyż.

    opoczno było super ale paradyż mnie rozczarował.
    Tu była reklama...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogacek
    ja kupowalem opoczno i paradyż.

    opoczno było super ale paradyż mnie rozczarował.
    Możesz napisać coś więcej? Dlaczego super i co rozczarowało? Ocena subiektywna czy jakieś wady?
    U mnie w domu na razie "leci" paradyż i wszyscy są zadowoleni - i glazurnik któy kładzie, bo dobrze mu się pracuje z tymi płytkami i my jako inwestorzy, bo płytki nam się podobają.

    pozdrawiam
    Basia

  7. #27

    Domyślnie

    my mamy Aresnicę narazie w paczkach i jeszcze damaco.
    Jednak te, które wyjęlismy i rozłozyliśmy na podłodze na sucho były ok...

    zmartwiłam się, nie powiem...

  8. #28

    Domyślnie

    Ja mam właśnie układane te płytki w łazience. Kolor ok , są proste tylko w jednej paczce były trochę dłuższe, mam rozmiar ok. 30 x 60 i mozaikę. Poza tym glazurnik nie narzeka. Ogólnie wyjdzie chyba bardzo ładnie - tak się na razie zapowiada.
    Z opoczna kupiłam też damasco, rozpakowywałam część , oglądałam i układałam na podłodze i wydaje mi się że są ok zresztą wyjdie w praniu.
    pozdrawiam

  9. #29

    Domyślnie

    AgaZiel. Będziemy miały identyczne płytki!
    Ciekawe czy w taki samym kolorze... ;o)

  10. #30

    Domyślnie

    Ja miałam opoczno gres naturale. Płytkarz sklinał (ale biedny układał) nie trzymały wymiarów, krzywe, eh.

  11. #31

    Domyślnie

    kupiłem kafle docinane ( nie znam fachowej nazwy) które miały być kładzione na styk bez fugi. niestety nie bardzo pasował wymiar i musialem dać fugi. po za tym były proste i kolor trzymały.
    Tu była reklama...

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    ja też mam Opoczno w łazience, seria Magica czerwień i krem.
    Wszystko wporządku, żadnych problemów z nimi nie było.

  13. #33

    Domyślnie

    Właśnie dzisiaj zamówiłam Arenisca Crem na podłoge do salonu i kuchni - zaniepokoił mnie ten wątek. Układac będę za miesiąc ale z tego wniosek że muszę sprawdzic kafelki zaraz po dostarczeniu.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  14. #34

    Domyślnie

    [b]markdotir
    Faktycznie - te same, areniscę układam w łazience kolory krem, i na fragmentach ścian i podłogi mocca ,i ozdobne paski z mozaiki mix
    Z damasco mam wanilię i ten najciemniejszy brąz te bądą do kuchni, wiatrołapu i holu
    pozdr[/b]

  15. #35

    Domyślnie

    widze więc że jak sie komu trafiło z tym Opocznem..

    gdyby mnie tak czas nie cisnoł (bo wiecie terminy u fachowca zaklepane i czekać nie będzie) to bym ten chłam oddała. A tak cóż klnie i kładzie, niestety nie wszystko będzie idealnie (przez różne wymiary niektóre spoiny przesunięte i 1mm)
    Ale jak ktoś ma więcej czasu przed przyjściem fachowca naprawdę warto rozpakowac paczki, i posprawdzać czy mają te same wymiary i czy płytka do płytki przylega na całej długości boku a nie tylko w rogach.

    A tak w ogóle to ładne wzory "wizualnie" łazienka mi się super podoba. A o szczegółach może kiedyś zapomnę i przestane je widzieć

  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Michałka

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-168
    Dzielnica
    Wzgórze Wolności
    Posty
    147

    Domyślnie

    Wiadomo ze w nowym to by sie chcialo idealnie, ale takie drobne szczegoly to malo kto zauwazy a z czasem sie przyzwyczaimy. Ja wkrotce bede odbieral kafelki - nie pamietam jakiej to firmy. Napiszcie czy sprawdzajac kafekli wystarczy brac po jednej z kartonu czy w samym kartonie moga sie one roznic dlugoscia i kolorem ?

  17. #37

    Domyślnie

    ja mam w łazience kolekcję ORGANIC, nie było żadnych problemów

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Kanton
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Dzielnica
    Radońska
    Posty
    526

    Domyślnie

    nie przecze że trafiają się knoty, ale proszę Państwa, płytka jest z gliny i musi być krzywa (od tego sa kalibry i odcienie), z zastrzeżeniem że moze czasami fabryka zapakować krzywulce jako 1 gatunek
    twierdzę ponadto że klient czasami:
    primo po pierwsze mierzy płytkę suwmiarką i ma pretensję, że krzywo,
    primo po drugie jednakowoż glazurnik jest od tego żeby ułożyć a jak wycenił za tanio to później ma pretensję do producenta,
    primo po trzecie jeżeli się kupuje płytkę z fabryki o średniej jakości to sie nie powinno wymagać zbyt wiele. ręczę ze płytka w granicach 200 pln/m byłaby prosta i w idealnie takim samym odcieniu,
    primo po któreś producenci mają duże problemy z produkcją i na prawdę trzeba uważać co się układa zanim sie przyklei.
    Forum to nie miejsce dla mięczaków!!!

  19. #39

    Domyślnie

    tiaaa

    i to wszystko moja wina że płytki kupiłam..., teraz to mam mieć chyba pretensje do siebie samej..
    nawet jak przed zakupem pytałam sprzedawcy czy te płytki jakościowo są ok. i nawet jak sprzedawca mnie zapewniał że żadnych problemów z nimi nie ma (sorki ale nie mam obowiązku wiedzieć czy ten czy inny producent jest dobry czy średni).
    Nie wiem czy płytki za 60 zł/m2 uważasz za taniochę. pewnie do górnej półki nie należą ale też nie widzę powodu dla którego miałabym być zadowolona że za tę cenę kupiłam płytki o przedziwnych wymiarach, różniące się np. o 2 mm na długości

    A może kolega podzielić się doświadczeniem i powiedzieć jakie parametry powinny spełniać płytki w I gat. a jakie odstępstwa dopuszczalne są w innych gatunkach.

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał markdottir
    AgaZiel. Będziemy miały identyczne płytki!
    Ciekawe czy w taki samym kolorze... ;o)
    No to prosimy was dziewczyny o fotki ja planowałam gres arenisca do holu i kuchni -ale teraz to już nie wiem?

Strona 2 z 69

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony