dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Developerzy w Szczecinie?

    Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje na temat nastepujacych developerow w szczecinie:www.modehpolmo.pl
    www.gryf.pl
    www.fba.pl/
    www.siemaszko.com.pl
    www.eurocapital.szczecin.pl
    www.gryfdeveloper.pl

    www.tbs.szczecin.pl
    www.best-sa.com.pl
    www.status.com.pl
    www.nd.com.pl
    www.vastbouw.pl
    www.modraosiedle.pl
    www.sanix-tur.com.pl
    www.stanbud.pl
    www.steed.pl
    www.smdab.szczecin.pl
    www.management.home.pl
    www.STUDENT.TSTD.pl
    www.makdom.com.pl
    www.graz.inet.pl
    www.calbud-developer.pl

    Czy ktos mial z nimi jakies doswiadczenia poprzednio? Wiekszosc dziala od polowy lat 90-tych wiec raczej dlugo na rynku, kwestia tylko czy sie wywiazuja z tego co obiecuja

    pozdrawiam serdecznie

  2. #2

    Domyślnie

    Z pewnością za godnego zainteresowania uważam BEST SA i VAST BOUW. Budują uczciwie i w dobrych technologiach. Nie unikają poprawek. Nie znam jednak podejścia wszystkich.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania_k78

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 01-06-2013 o 05:24

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eidta

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-323
    Posty
    2

    Domyślnie

    Status Dom stawia budynki po cenach; podwykonawcy splajtują a potem okazuje się że mieszkańcy zostają z niechlujną robotą i tysiącami poprawek. Status na poprawki reaguje, ale jest ich na tyle dużo, że wszystko się przeciąga w czasie, a i to wymaga interwencji i poprawek.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    franek_zwola

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś waha się, czy szukać inwestycji w samym Szczecinie, czy w jego okolicach, muszę polecić okolice. Jest zdecydowanie taniej, a w inwestycje włożone jest więcej pieniędzy i życia, przez co domy znajdują się w lepszych miejscach i ma się pewność, że nie trafi się trefnych sąsiadów. Przykładem takiej inwestycji jest "Osiedle Gruszkowe". Dogodność miejsca polega na tym, że inwestycja znajduje się przy samej drodze gminnej, a obok stoi przystanek komunikacji podmiejskiej z którego (jak spojrzałem) wiele linii prowadzi do Szczecina. Inwestycja jest dobrze położona, wokół jest dużo zieleni. Są to szeregowce z wyodrębnionymi geodezyjnie działkami i dostępem do drogi. Na miejscu o warunki transakcji możemy dopytać się sąsiadów, bądź samego właściciela inwestycji, pana Andrzeja Gruszkę, który tam mieszka i często umawia się na miejscu z klientami.

    Poważnie zastanowiłbym się, czy nie skorzystać z okazji.

  6. #6

    Domyślnie

    wiadomo, tbsy rządzą się trochę innymi prawami - ogólnie chodzi o inwestowanie etc. warto chyba wziąć ich pod uwagę szukając deweloper szczecin. mam kilku znajomych, którzy nowe mieszakania brali od nich i są zadowoleni. tam też jest fajny pakiet nazwijmy to socjalny. z pozostałymi się stykałem ze słyszenia i podczas poszukiwania czegoś dla siebie, ale meszkanie mam od http://www.artbud.szczecin.pl - interesowała mnie lokalizacja, gdzie wszystko będzie blisko (szkoła, przedszkole, sklep, autobus, tramwaj) i dunikowskiego na pomorzanach mnie urzekło. ale to zależy co kto lubi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony