dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 155
  1. #21

    Domyślnie

    w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.
    poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".
    z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.
    aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

  2. #22

    Domyślnie

    w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.
    poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".
    z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.
    aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

  3. #23

    Domyślnie

    w mojej kuchni też sa tylko dolne szafki - raczej z konieczności bo ściany sa skośne. bałam sie że nie pomieszczę się ze wszystkim, ale udało się.
    poza tym szafki sa otwarte, wszystko "na widoku". dzieki temu musze utrzymywa w nich jako taki ład, ale daje to również wrażenie że kuchnia "żyje".
    z tego dostępu to najbardziej cieszy się moje dziecko. zaprowadza tam swój ład.
    aha! ostatnio doszła wisząca szafka. zdobyłam nadstawkę z wiekowego kredensu, przeszkloną, świetnie się komponuje z nowoczesną kuchnią

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał henryk_baszkowka
    a co najmniej jedna na moj kubek od kawy
    To nie wystarczy ci haczyk ?

  5. #25

    Domyślnie

    nieźle coś pochrzaniłam :oops: , a to wszystko przez to że zamiast odwalać robotę to se postuje... "oj niedobrze z tobą agusia", chyba lepiej zabiorę się za wydawanie nakazów rozbiórki niż opowieści o kuchniach.

  6. #26

    Domyślnie

    Minilapin
    Właściwie to nie jestem przeciwniczką mody. Tylko czasami pogoń za moda kojarzy mi się z tzw. owczym pędem. Na bardzo modne rozwiązania mogą sobie pozwolić ludzie b. bogaci, dla których zmiana wystroju za 4-5 lat będzie czysta przyjemnością. Z tego co czytam na Forum takich osób nie ma zbyt wiele. Dlatego moja krytyka pewnych mód ma na celu wywołanie refleksji, zastanowienia się - czy rzeczywiście chcę mieć u siebie w domu takie czy inne rozwiązanie i dlaczego. Sama w przeszłości łapałam się na haczyk mody i potem żałowałam. Wyłapuję wszelkie krytyczne uwagi nt. różnych produktów,stylów aranżacji wnętrz i.in. Wiemy jak rozbudowany jest rynek reklam, musimy z tej powodzi ofert wybierać rzeczy dla nas najlepsze. Jestem wielką zwolenniczką indywidualnego stylu. nie lubię bliźniaczo podobnych wnętrz lansowanych przez fachowe czasopisma. To co pokazują jest ładne, modne, ale po prostu nudne. Cieszę się, że tyle osób zabrało głos w dyskusji nt.kuchni. Pozdrawiam Ela

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    Cytat Napisał henryk_baszkowka
    a co najmniej jedna na moj kubek od kawy
    To nie wystarczy ci haczyk ?
    Moj kubek nalezy otaczac szacunkiem i powaga - zadne haczyki nie wchodza w gre!
    Tylko i wylacznie polka a najlepiej podswietlana witrynka
    Henryk

  8. #28

    Domyślnie

    A mi się wydaje, że najlepszą wysokością i najbardziej "podręczną" jest ta na której są blaty i ciut powyżej i poniżej. W związku z tym dobrym rozwiązaniem jest spiżarka wygodna w dostępie, a w razie jej braku szafka. U mnie np. nie było na nią miejsca i zdecydowałam się na 2 szafki od sufitu do podłogi, w części dolnej będą po przypływie gotówki wewnętrzne szuflady) i tam (na wys. 70- 100 cm od podłogi trzymam najpotrzebniejsze rzeczy) Marzę jeszcze o starym kredensie, bo w nim naczynia typu szklanki byłyby najdostępniejsze. No i fajnie wygląa.
    A górę mam zagospodarowaną otwartymi półkami, bo lubię popatrzeć na porcelanę, pojemniczki itp. Jak jest zmywarka, to nawet czyszczenie tego ne straszne .

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał henryk_baszkowka
    A ja z moimi 184cm wzrostu chetnie bym zrezygnowal z dolnych
    a jak sie ma 2m jak mój mąż ?
    podzieliliśmy sie i on obsługuje górę, a ja dół

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    To masz szczęście że tam bywa i obsługuje
    Hmm. Górę on powiadasz, a ty dół. Ciekawe

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Ciekawe
    no, no, tylko bez podtekstów

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Sorki, czasem kudłate myśli człowieka nachodzą

  13. #33

    Domyślnie

    a u mnie szafek wiszących jest sporo, bo aż 3 i to podwójne, a na dodatek wymyśliłem sobie jeszcze taką duża szafkę z roletą (tez oczywiście) wisząca...I w środę zobaczę efekt bo będa to od jutra wszystko montować...
    Ps. mieszkanie mam w bloku, więc chyba każdy zrozumie dlaczego tyle...

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał verunia
    Sorki, czasem kudłate myśli człowieka nachodzą
    I dobrze
    tak trzymać

  15. #35

    Domyślnie kuchnia bez górnych szafek

    Macie jakieś ciekawe zdjęcia? Z katalogów albo Waszych kuchni? Bardzo poproszę Uparłam się, że nie chcę górnych szafek, ale muszę jakoś urozmaicić ciąg - jakieś podwyższenia, półeczki... ale nie mam pomysłu, żeby było ładnie i nie podwyższyło za bardzo kosztów.

  16. #36

    Domyślnie

    Mam projekt naszej kuchni, właśnie bez górnych szafek. Fizycznie jeszcze nie istnieje, ale rysunki mogę podesłać.

    Michał

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    Mam projekt naszej kuchni, właśnie bez górnych szafek. Fizycznie jeszcze nie istnieje, ale rysunki mogę podesłać.

    Michał
    Jeśli to nie problem, to proszę.
    [email protected]

  18. #38

    Domyślnie

    Wysyłam. Finalnie będą jeszcze zmiany, ale ogólnie koncepcja pozostaje.

    Michał

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_m
    Wysyłam. Finalnie będą jeszcze zmiany, ale ogólnie koncepcja pozostaje.

    Michał
    Dzięki Michał za obrazki

    Może ktoś jeszcze mi coś podrzuci?

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja tak mam, ale się wstydzę Co dokładnie oznacza, że nie mam zdjęć.
    Równo z górna krawędzia plytek jest półka w identycznym kolorze jak meble kuchenne. Ma ona 18cm głębokości i "trzyma się" na uchwytach uzywanych często do półek szklanych. Na półce stoja różne durnostojki ze srebra i plateru

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony