dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 155
  1. #41

    Domyślnie

    Majka właśnie o takiej półeczce myślałam, tyle, że u mnie nie będzie raczej stało srebro tylko jakaś ceramika
    Ale ogólnie szukam inspiracji i pomysłów na jakieś urozmaicenia, a praktycznie prawie wszystkie kuchnie w katalogach itp. są z górnymi szafkami
    Niby koncepcję całości już mam, ale może mi jeszcze coś ciekawego wpadnie w oko?

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    Noooo, to jest właściwie kuchnia prawie bez żadnych szafek
    Ciekawa, u nas jednak będzie bardziej tradycyjnie

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kingaa
    Noooo, to jest właściwie kuchnia prawie bez żadnych szafek ..................
    no tak chcielimy pomoc

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał a&b
    Cytat Napisał Kingaa
    Noooo, to jest właściwie kuchnia prawie bez żadnych szafek ..................
    no tak chcielimy pomoc
    ale za to chcę dokładnie taki sam okap
    a zdjęcia i tak lubię sobie pooglądać

  6. #46

    Domyślnie

    Ja też planuję kuchnię bez górnych szafek. Zastanawiam się tylko czy te dolne to powinny być głównie szuflady, czy jednak normalne szafki z półkami. Jak Wy robicie?

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał janna
    Ja też planuję kuchnię bez górnych szafek. Zastanawiam się tylko czy te dolne to powinny być głównie szuflady, czy jednak normalne szafki z półkami. Jak Wy robicie?
    jesli to mozliwe to nie stosuj w dolnych szafkach w ogole polek. Lepsza gleboka szuflada /np na gary/ czy cargo niz stala polka.Polki w szafkach dolnych stosuje sie raczej z wielkiej oszczednosci i w miejsca ,do ktorych zagladamy niezwykle rzadko.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    w dolnych szafkach mam albo wysuwane szuflady / łącznie z takimi na talerze i kubki/ lub kosze. Gary i szkło mam w starej szafie

  9. #49

    Domyślnie

    A jak wygląda taka szuflada na kubki? Możecie podrzucić jakiś link albo zdjęcie?

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    moja normalnie wygląda, nie ma zadnych przegródek, zawsze jest pełna kubków. Ta na talerze ma ograniczniki, aby sie one nie przesuwały

  11. #51

    Domyślnie

    [quote="2112wojtek"]
    Cytat Napisał janna
    Lepsza gleboka szuflada /np na gary/ czy cargo niz stala polka.
    ja mam inne zdanie - jedną z głębokich szuflad przeznaczyłam na gary właśnie, ale szybko znalazłam im inne lokum (obrotowa szafla z koszami) - w szufladach za bardzo "przemieszczały się " przy otwieraniu

  12. #52

    Domyślnie Re: kuchnie bez górnych szafek

    Cytat Napisał Kingaa
    Macie jakieś ciekawe zdjęcia? Z katalogów albo Waszych kuchni? Bardzo poproszę :) Uparłam się, że nie chcę górnych szafek, ale muszę jakoś urozmaicić ciąg - jakieś podwyższenia, półeczki... ale nie mam pomysłu, żeby było ładnie i nie podwyższyło za bardzo kosztów.
    i ja nie mam górnych szafek tylko stalowe (ażurowe) półki. Zdjęcia podeślę mailem

  13. #53

    Domyślnie

    Widzę, że wątek jest dosyć stary, ale moim zdaniem wciąż aktualny więc dorzucę swoje trzy grosze. Jeszcze nie mam urządzonej kuchni. Ze względu na koszty ( budujemy bez kredytu) przenieśliśmy ją na przyszły rok. W bloku z uwagi na brak miejsca miałam szafki wiszące 90- siątki, żeby z nich korzystac musiałam często wchodzić na taboret. Totalnie mi to obrzydło. Myślę, że wiszące szafki, pralka w łazience a narty pod łóżkim to przyzwyczjenie a raczej konieczność małych mieszkań. Mój mąż też w pierwszej chwili nie chciał słyszeć, że nie będzie wiszących szafek.
    Poza tym uważam, bez nich jest dużo ładniej i przestronniej.
    Zulka

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zulka
    Poza tym uważam, bez nich jest dużo ładniej i przestronniej.
    też tak sądzę!

  15. #55

    Domyślnie

    Ja też nie mam wiszących szafek ale mam mini spiżarkę i jedna z szafek wygląda tak
    Radość tworzenia

  16. #56

    Domyślnie

    Asiulek piękny kolor.
    Jak dobrze się domyślam meble robiłaś na zamówienie?
    Czy drogo? I co się kryje za tą żaluzją?
    Zulka

  17. #57

    Domyślnie

    Dziękuję za miłe słowa. Meble robił mi stolarz (łącznie z frontami) całość kosztowała mnie 5300zł łącznie z wyposażeniem szafek w karga. Za żaluzją w przyszłości będzie mikrofalówka.
    Radość tworzenia

  18. #58

    Domyślnie

    ja nie będe miala szafek wiszących (projekt juz jest, czekam teraz na wykonanie) z tego tylko względu, że nie ma na nie miejsca. W kuchni mam 2 dośc duże okna. Jedyne co będe mialato taki słupek z zabudowanym piekarnikiem i mikrowelą a obok jest miejsce na wysokie cargo. Reszta wszystko niskie pod blatem. O brak miejsca sie nie martwie bo przy kuchni mam spiżarkę.
    Powiem szczerze, że nie miałam pojęcia, że jest moda na kuchnie bez gornych szafek - wszyscy znajomi i rodzina górne szafki maja

  19. #59

    Domyślnie

    Widzę, że po roku wątek znów sie pojawił. Od czterech miesięcy użytkuję nowa kuchnię. Rok temu byłam zielona i o szafki wiszące pytałam bo nie wiedziałam, ze istnieją takie WYGODNE WYSUWANE SZUFLADY. Mam ich 6 sztuk, do tego m.in.wysokie cargo i trzy wiszące szafki. Wszystko w nich idealnie się mieści. Trochę warzyw i zgrzewki napojów itp. trzymam w pomieszczeniu gospodarczym przy kuchni. Nie odczuwam braku spiżarki - cieszę się, że w tym względzie nie majstrowałam przy projekcie.

  20. #60

    Domyślnie

    Ja też dopiszę swoje uwagi bo już pomieszkałam w swoim domu, dlatego mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. Rezygnuję z części wiszących szafek z dwóch powodów
    Pierwszy to wzrost, do obecnych szafek tj. druga górna półka nie dostaję więc po co mi one
    Drugi to alergia i chodzi o minimalizację miejsc gdzie zbiera się kurz na tych zawieszonych wysoko jest trudniej sprzątać i jest to dość męczące jeśli co tydzień trzeba przelecieć ich szmatką .
    Górne szafki będę miała na jednej ścianie takie 40 cm. podnoszone do gór. Myślę, że nie zaszkodzą. A co do kosztów nie łudźcie się, że będzie dużo taniej ja już się przekonałam. Projektanci mebli już doskonale wiedzą, że jest taka tendencja i już sobie to zrekompensują.

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony