dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 73 z 73
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK
    Zastanawiam się jeszcze nad siatką, pomiędzy tymi dwoma:
    Siatka zgrzewana:
    - Pantanet PROTECT (oczka kwadratowe - 50,8 x 50,8mm)
    - Pantanet FAMILY (oczka prostokątne - 101,6 x 50,8 mm)

    Która ładniejsza, bardziej pasująca np. do nowoczesnego domu...

    I zdecydowałam się na prostokątną - Family kolor: czarny
    Panowie kopią i kopią, bo usuwają stary murek z głębokości 80 cm z ziemi......

  2. #62

    Domyślnie

    Robiłem teraz ogrodzenie na bazie płyt ogrodzeniowych o wys. 50 cm. i długości 2m.Słupki metalowe 48 cm o wys. 2,3m ,siatka powlekana 3,1 cm,wys. 1,5 m,płyty wkopane na 20-30 cm.Koszt 75 m to ok. 5000 pln.

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    a czy jest szansa takie słupki zakotwić jakoś w murze oporowym z lanego zbrojonego betonu? a jeśli tak to jak?

  4. #64
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bekaert
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    gm. Dąbrowa Chełmińska
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    a czy jest szansa takie słupki zakotwić jakoś w murze oporowym z lanego zbrojonego betonu? a jeśli tak to jak?
    jest, wystarczy dospawać stopy z blachy np 4-6mm o wymiarze 12x12cm z 2 lub czterema otworami (w zależności od wysokości ogrodzenia) i wkręcać na stalowe kotwy lub chemiczne.
    Mój domek
    Zajrzyj http://www.archeton.net/RESOURCES/WI...a-390-a0-p.jpg
    Ogrodzenia i bramy - to moja praca, która zaspokaja moje 3 PASJE - rodzinę, dom i motoryzację

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    dziękuję za info

  6. #66

    Domyślnie

    Jaka jest cena ogrodzenia z fundamentem 50 cm,obłożonego cegłą klinkierową,słupki co 4 metry?

  7. #67

    Domyślnie

    Za 350 mb siatki ocynkowanej 3,5 mm grubosci, oczko 5 cm, w tym 140 slupkow zaplacilem 15 tys. W cenie bylo rowniez karczowanie lasu. Beton zamowilem gotowy (brak pradu) 800 zl za 5 m3. Fachowcy uwineli sie w 4 dni - z czystym sumieniem moge polecic (Radom i okolice)

  8. #68

    Domyślnie

    Witam,

    mam do wykonania ok. 210 m ogrodzenia - panele ocynkowane + podmurowka w okolicach Ozarowa Mazowieckiego. Czy moze mi ktos polecic ekipe? Panele dostarczam swoje lub biore od od wykonawcy.

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olek1234

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja mam do zrobienia 200m i chcę ...no właśnie sam nie wiem z jakiego materiału. Może doradzicie?

  10. #70

    Domyślnie

    Witajcie
    Ja moge zaproponowac ogrodzenie z siatki mozna powiedziec ze z calym materialem, tzn slupki, siatka, drut naciagajacy, plyta betonowa jako podmurowka, lacznik do plyt betonowych, cement. poprostu kompleksowo caly material, jedynie nie podejmuje sie zakupu piasku do zaprawy na zabetonowanie slupkow, poniewaz jezdzi sie w rozne rejony i nie zawsze mam namiar na jakiegos przewoznika piasku ktory tanio by mogl go dostarczyc. cena za 1mb to 67-70zl ogrodzenie wysokie na 175cm. zainteresowanych zapraszam do pisania prywatnych wiadomosci to podam adres stronki internetowej na ktorej mozna obejrzec takie ogrodzenia wykonane przeze mnie
    Pozdrawiam

  11. #71

    Domyślnie

    Ewentualnie tez moze byc ogrodzenie z plyt betonowych, tylko ze np w niektorych rejonach polski potrzeba miec na to zezwolenie, nie chcialbym nikogo wprowadzac w blad ale podobno w Warszawie trzeba juz miec odpowiednia zgode, odpowiedniego urzedu by postawic ogrodzenie z plyt betonowych, jesli ktos ma precyzyjniejsze informacje to prosil bym o zweryfikowanie mojej wypowiedzi jesli sie myle
    Pozdrawiam

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzej23

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Łochów
    Kod pocztowy
    07-130
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam wszystkich mam pytanie ile moze kosztowac wikonanie ogrodzenia znaczy obsadzic same słupki i zerdzie wraz z pomalowaniem slupkow z gory bardzo dziekuje

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ataccante

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-022
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał tamtu Zobacz post
    Kurcze, gdzie są takie ceny?

    Mi jeden wykonawca (okolice W-wy) powiedział 180 pln robocizna za 1 mb podmurówki plus słupki i siatka. 100 pln to standardowa cena za 1 mb samej domurówki.
    To jest właśnie ten kryzys o którym wszyscy mówią a którego nikt nie widział.
    Znalazłam kogoś z polecania i nie z okolic W-wy i mama cenę 90 pln za robocinę.

    Tamtu
    Warto poszukać na allegro i pomyśleć w tej cenie o panelach,
    też jestem przed wykonaniem ogrodzenia w mocno zakrzewionym terenie i ciekawym jak ekipy do tego podejdą...
    wycena gratis

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony