dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Armatura REA ??? warto ?

    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?

  2. #2

    Domyślnie

    nie ma nikogo kto korzysta z produktow tej firmy ?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja korzystam mam 2 umywalki i kabine tej firmy jestem zadowolony kupilem na ich stronie lazienak.rea.com ale sprzedaja tez na allegro

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kazek01

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-688
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał wesolutki Zobacz post
    Ja korzystam mam 2 umywalki i kabine tej firmy jestem zadowolony kupilem na ich stronie lazienak.rea.com ale sprzedaja tez na allegro
    Czy po tych kilku latach możesz napisać jak sprawuje Ci się ta kabina Rea? Jaką masz?

  5. #5

    Domyślnie

    Mam umywalkę Rea, nic złego się z nią nie dzieje :)

  6. #6

    Domyślnie

    bardzo ciesza mnie te opinie bo prawdopodobnie zaopatrze cala lazienke w armature tej firmy

  7. #7

    Domyślnie

    Mam szafke z umywalka i kabine od nich, jestem zadowolona, ale na razie nie korzystamy - jeszcze nie mieszkamy. Fotki w moim dzienniku, zapraszam

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    Ja jestem szczesliwym posiadaczem produktow tej firmy od ponad roku i jestem bardzo zadowolony
    Mam ich kabine 120x80 w ktorej zamontowalem panel natryskowy tez rea a w blacie mam ich 2 umywalki
    Uwazam ze towar jest ok a najwazniejsze ze za dobra kasiorke

  9. #9

    Domyślnie

    Czy produkty firmy Rea mozna kupic tylko i wylacznie w postaci wysylkowej? Czy mozna zobaczyc ich produkty w jakims sklepie na zywo (najlepiej gdzies na slasku)?

  10. #10

    Domyślnie

    Mozna je zobaczyc w bialymstoku jest na Przedzalnianej duzy sklep i sa tam ich wszystkie produkty (chyba wszystkie)

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kormoran24

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    6

    Domyślnie Re: Armatura REA ??? warto ?

    Cytat Napisał marecki6
    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?
    Umywalki mają dobre korzystam od roku ze szklanej i polecam wszystkim

  12. #12

    Domyślnie

    kolejna pozytywna opinia ...widze ze nie musze sie martwic i spokojnie moge dokonac u nich zakupu

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    kolejna pozytywna opinia ...widze ze nie musze sie martwic i spokojnie moge dokonac u nich zakupu
    Zauważ, że wszystkie pozytywne opinie sa od osób z bardzo małą ilością wpisów. Oprócz jednej popcarol, ale sama pisała, że jeszcze ich nie używa to chyba trudno mówić o spisywaniu się?
    Nic nie sugeruję tylko zwracam uwagę na fakty.

  14. #14

    Domyślnie

    bawi mnie to co napisales.... chyba pamietasz ze kiedys tez miales mala ilosc postow ? czy to oznacza ze nie wiedziales o czym piszesz ? chyba ze to kolejna opcja zwana na tym forum "konkurencja " lub sprzedawca

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    bawi mnie to co napisales.... chyba pamietasz ze kiedys tez miales mala ilosc postow ? czy to oznacza ze nie wiedziales o czym piszesz ?
    Nie wiem w jakiej firmie pracujesz, ale prezentujesz zachowanie typowe dla firm PRowskich reklamujących jakiś produkt.
    Dla niwtajemniczonych: jedna osoba rzuca temat na forum, a inne z tej samej firmy wystawiają pozytywne komentarze. Cecha charakterystyczna - mała ilość komentarzy osób komentujących.
    Sorry, ale ten wątek dokładnie tak wygląda.

  16. #16

    Domyślnie

    hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał marecki6
    hahaha no to jeszcze bardziej mnie ubawiles panie Inspektor Gadzet .... wiec dla twojej informacji nie pracuje w zadnej firmie z branzy budowalnej itp. jakbys dokladnie sprawdzil zobaczylbys ze w kilku watkach szukalem informacji o tej firmie poniewaz za 2 miesiace odbieram klucze do nowego mieszkania i musze wybrac nie droga ale dobra armature a ze ta firma produkuje wszystko co mnie interesuje wolalem wczesniej sprawdzic opinie na jej temat .... zanim kogos oskarzysz najpierw trzy razy to przemysl i nie zasmiecaj mi watku ...
    A kto pisał, że pracujesz w firmie budowlanej?
    Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy komentarz bo chyba nie zrozumiałeś.
    A internet (tak jak ten wątek) i tak jest na dyskietce u pewnego karateki.
    Nikogo nie oskarżam tylko stwierdzam fakty. Troszeczkę wyluzuj bo stajesz się jeszcze bardziej podejrzany.

  18. #18

    Domyślnie

    jak widac tylko tobie przyszly takie skojarzenia ... jezeli nie miales doczynienia z wyrobami tej marki to nie zaieraj juz glosu w tym watku bo wystarczajaco go zasmieciles

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    baska11

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    7

    Domyślnie Re: Armatura REA ??? warto ?

    Cytat Napisał marecki6
    witajcie, zastanawiam sie nad zakupem wyposazenia do moich lazienek i wpadlo mi w oko wyposazenie firmy Rea .... czy ktos z was korzysta z armatury tego producenta ? jezeli tak to jak sie spisuje ?
    Jasne ze warto mam kabinę , umywalke i kompakt od nich za tą cenę rewelacja. to jest lepsze niz koło czy cersanit.Mysle ze Rea to jakaś czesc miedzynarodowej firmy bo jakosc wyśmienita i cena normalna

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Znaleźliście moze jakieś sklepy gdzie możnaby obejrzeć te kabiny. Interesuje mnie kabina 120*80 cm. Oprócz ceny, są po prostu ładne, ale mój mąz musi pomacać zanim kupimy.
    Białystok to nie nasze okolice, ale jakby gdzieś w północno-zachodniej Polsce, to może by się udało zobaczyć (Szczecin, Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Wrocław, Jelenia Góra, Gorzów no i Poznań oczywiście)

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony