dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pęknięty zlew w kuchni

    Po dwóch latach użytkowania pękł zlew (niby kamienny) DOMINOX. Pęknięcie jest spore (tak z 7cm długości) i woda przekapuje. Miał ktoś taki problem? Warto reklamować? A może czymś skleić? No bo dać do reklamacji to ze dwa tygodnie pozostanie dziura w blacie. I co, gary myć w misce?
    Spełniłem marzenie - wybudowałem dom.

  2. #2

    Domyślnie

    Ups, to nie brzmi ciekawie - pęknięcie zlewu po dwóch latach użytkowania. Moim zdaniem zdecydowanie warto rozważyć reklamację, zwłaszcza jeśli pęknięcie jest duże i powoduje wyciek wody. Nie jest to normalne zużycie i powinno być objęte gwarancją. Przed zgłoszeniem roszczenia należy jednak sprawdzić, czy producent przewidział jakieś specjalne warunki dla takich sytuacji. Czasami takie sytuacje kwalifikują się do gwarancji, a czasami niestety nie. Jeśli jednak reklamacja nie zostanie uznana, zawsze można rozważyć naprawę. Oczywiście masz rację, że pozostawienie dziury na dwa tygodnie może być niewygodne, ale być może będziesz w stanie znaleźć tymczasowe rozwiązanie lub kupić nowy, taki jak ten zlew do kuchni. Tak czy inaczej, życzę powodzenia i mam nadzieję, że problem ze zlewem zostanie szybko rozwiązany!
    Ostatnio edytowane przez DunncanDucatti ; 15-02-2024 o 13:43

  3. #3

    Domyślnie

    Wymiana na gwarancji jest oczywiście możliwa i może być wykonana na miejscu przez przedstawiciela firmy.
    Ja miałem taką samą sytuację.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony