dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie posadzka żywiczna na podłogówce?

    Witam,
    szukaczka nie znalazła odpowiedzi na to pytanie - czy są jakieś przeciwwskazania dla wykonania posadzki żywicznej w pomieszczeniu, w którym zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe?
    Dzięki, pozdrawiam

  2. #2

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Małgoś wie co mówi... ... nie ma

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Rozwiązanie powszechnie stosowane

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    wielkie dzięki, dobrzy ludzie

  6. #6

    Domyślnie

    A jaka jest roznica miedzy tą żywiczną a zwykła ????

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    żywiczna jest z żywicy, wylewana na gładko ale bezpoślizgowa. Mówiąc o zwykłej, masz pewnie na myśli płytki albo betonową. Plusy i minusy każdej z nich można znaleźć na forum

  8. #8

    Domyślnie

    A macie już takie posadzki u siebie?? Możecie podzielić się uwagami? Ja szukam wykonawcy w Szczecinie, ale raczej przemysłowo traktują temat w moim regionie . Widziałam u wykonawcy robiącego dla prywatnych odbiorców, ale zaskoczył mnie widok pojedynczych punktów, zarysowań... sama nie wiem, czy warto?

    Ania

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    O jaka "taka" posadzke pytasz? Ja mam betonowa, Editta ma zywiczna epoksydowa, robert skitek ma poliuretanowa. Jest jeszcze kilka innych osob na Forum, ktore maja zywiczne. Kazda z nich jest inna - na przyklad zywiczne owszem, rysuja sie i matowieja. Betonowa jest chyba lepsza pod tym wzgledem, bo ewentualne zarysowania mniej sa widoczne.

  10. #10

    Domyślnie

    Chodzi mi o epoksydową i poliuretanową...

  11. #11

    Domyślnie

    A szukaliście w Goleniowie? Wyslę namiary na priv na firmę, w której dowiadywaliśmy się o posadzki żywiczne. My potrzebujemy na niedużą powierzchnię i nie ma problemu.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał coffee
    A szukaliście w Goleniowie? Wyslę namiary na priv na firmę, w której dowiadywaliśmy się o posadzki żywiczne. My potrzebujemy na niedużą powierzchnię i nie ma problemu.
    dziękuję, dostałam
    pozdrawiam
    Ania

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ktowi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Własnie szukam wykonawcy tego rodzaju podłogi i zbieram opinie od użytkowników W Szczecinie znalazłem firme KALA, ale na razie jestem tylko po rozmowach telefonicznych.
    Byłbym wdzięczny za namiary do tej ekipy z Goleniowa

    Pzdr

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał coffee Zobacz post
    A szukaliście w Goleniowie? Wyslę namiary na priv na firmę, w której dowiadywaliśmy się o posadzki żywiczne. My potrzebujemy na niedużą powierzchnię i nie ma problemu.
    witaj
    czy ja również mogłabym dostać namiary? z góry dziękuję.

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nefale

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    3

    Domyślnie

    Też poszukuję wykonawcy z macowieckiego, dlatego czekam na dalsze posty!

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    wykonawcy na posadzki zywiczne - zapraszam serdecznie do kontaku, podam kilka namiarow na PW, tylko potrzebuje wiedziec jaki metraz i gdzie(pomieszczenie) i gdzie (geolokalizacja), bo trzeba dobrac odpowiedniego wykonawce do odpowiedniego zakresu... inaczej podchodzi sie do parkingow i zywic na posadzkach w garazu a zupelnie inaczej do np. kuchni
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #18

    Domyślnie

    Witam,

    byłabym wdzięczna za namiary na firmy wykonujące posadzki żywiczne w Szczecinie i Goleniowie-najmilej takie, które polecacie

  19. #19

    Domyślnie

    Witam,
    czy można liczyć na kontakt do sprawdzonego wykonawcy posadzek żywicznych? chodzi o posadzkę w kuchni i przedpokoju na ogrzewaniu podłogowym okolice Katowic. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, choćby jaką posadzkę w tym wypadku wybrać - epoksyd czy poliuretan?

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    masterkiller

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa/Wojcieszyn
    Posty
    11

    Domyślnie

    Witam,

    odgrzeję kotleta. Jak się sprawuje taka podłoga na podłogówce? Macie porównanie, która lepsza? Jak wygląda bezwładność? Zimna latem? Proszę o duuuużo szczegółów.
    Koszty porównywalne/większe/mniejsze od drewna lub gresu lub innej ceramiki?

    Pozdrawiam,
    Wojtek

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony