dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1

    Domyślnie Gotowe ogrodzenie betonowe - imitacja klinkieru

    Czy ktoś zna gdzie można kupić w okolicach trójmiasta gotowe ogrodzenie betonowe imitujące klinkier takie jak tu:http://www.allegro.pl/item591737422_...producent.html

    A może ktoś ma takie z tych okolic? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę, na żywo.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    no całkiem ciekawie wygląda - ciekaw też jestem jak to wygląda na LIVE ;p no i jak to jest wytrzymałe na warunki atmosferyczne

  3. #3

    Domyślnie

    Podciągam .....

  4. #4

    Domyślnie

    No to jeszcze raz ..... w górę.

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie ciekawi jaka jest jego trwalosc, bo skoro malowane wiec pewnie za jakis czas znow trzeba bedzie odnowic a wtedy tej samej farby nie dostanie sie, ma ktos jakies doswiadczenia ? bo cenowo jest to atrakcyjne w porownaniu z cegla klinkierowa

  6. #6

    Domyślnie

    Też byłabym zainteresowana spostrzeżeniami użytkowników takiego ogrodzenia ....

  7. #7

    Domyślnie

    Cegła klinkierowa jest po 2 złote wiec za tą cenę da się wymurować to samo z klinkieru.

  8. #8

    Domyślnie

    To wymuruj mi płot, bo ja nie potrafie, a fachowcy wołają minimum 2 zł od położenia cegły

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bladyy78
    Cegła klinkierowa jest po 2 złote wiec za tą cenę da się wymurować to samo z klinkieru.
    Niestety nie.
    Mi fachowcy rzucają ceny od 350 - 600 zł za słup klinkierowy - oczywiście robocizna.

    Widziałem na żywo taki płot. Niestety tylko jeden. Producenta z Bydgoszczy. Jakość wykonania mógłbym zaakceptować , ale .... te cegiełki są jakieś takie mniejsze od normalnych klinkierowych. Odrysowałem cegiełkę i wyszło 21x5 i fuga 1 cm. Ja nie widziałem jeszcze takiej cegły klinkierowej. Myślę, że mnie to odstraszyło od tego producenta. Nie wiem jak tam na południu (tam jest dużo producentów). U mnie niestety nic nie mogę znaleźć, najbliżej ta Bydgoszcz.

    Raczej pójdę chyba w to rozwiązanie http://www.ogrodzenia-betonowe.com.pl/?p=kostka - to od razu jest czymś innym.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PWB

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    JAKO PRODUCENT TEGO TYPU OGRODZENIA ODPOWIADAM NA PYTANIA ;]


    Mnie ciekawi jaka jest jego trwalosc, bo skoro malowane wiec pewnie za jakis czas znow trzeba bedzie odnowic a wtedy tej samej farby nie dostanie sie, ma ktos jakies doswiadczenia ? bo cenowo jest to atrakcyjne w porownaniu z cegla klinkierowa
    no całkiem ciekawie wygląda - ciekaw też jestem jak to wygląda na LIVE ;p no i jak to jest wytrzymałe na warunki atmosferyczne
    Ogrodzenie jest bardzo trwale farba jest zagruntowana w betonie sam mam ten plot od 2002r i jedyne co sie stało do tej pory to trochę ściemniała farba , ale dla osob nie mających doczynienia z ogrodzeniem minimum 8h dziennie to zmiana jest niezauważalna

    farba silikonowo akrylowa z fabryki w Dębicy bardzo trwala

    Czy ktoś zna gdzie można kupić w okolicach trójmiasta gotowe ogrodzenie betonowe imitujące klinkier takie jak tu:http://www.allegro.pl/item591737422_...producent.html

    A może ktoś ma takie z tych okolic? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda naprawdę, na żywo.
    niestety niema w tamtej okolicy posrednikow
    ale jest mozliwy transport na cala polske lub odbior osobisty o ile dyspouje ktos autem dostawczym :]

    tak wyglada slupek chwile przed wyjazdem do klienta
    http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-04/1e7f310a.jpg
    Tu była reklama

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał PWB
    JAKO PRODUCENT TEGO TYPU OGRODZENIA ODPOWIADAM NA PYTANIA ;]
    Jakie u Was są wymiary cegły i fugi?
    Ile może kosztować transport do Gdańska?

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PWB

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    1,20 za 1km`ale sa firmy co nawet za 1zl biara lub prywatnie mozna zawsze przyjechac na slask ;]

    cegielka wa wymiar 50mm x 180mm
    fuga okolo 10 mm

    sa mniejsze od cegły klinkierowej wyprodukowałem kilkaset elemetow i nikt nie zwracali uwagi ze cegiełki sa za male, czasem gdy klienci przyjeżdżają zobaczyć jak to wygląda dziwią sie ze jest to naprawdę ładne
    Tu była reklama

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał PWB
    ...

    cegielka wa wymiar 50mm x 180mm
    fuga okolo 10 mm

    sa mniejsze od cegły klinkierowej wyprodukowałem kilkaset elemetow i nikt nie zwracali uwagi ze cegiełki sa za male ...
    Zapytam w ten sposób:
    A dlaczego ta cegiełka nie ma wymiaru cegły klinkierowej ? Przecież ma ją imitować.
    Jeżeli płot będzie stał sam to powiedzmy, że będzie OK. Ale u mnie sąsiad ma klinkierowy. Jeżeli ja postawię obok (słup w słup) taki z mniejszymi cegiełkami to myślę, że będzie to wyglądało jakoś dziwnie. Takich cegieł chyba nie ma.
    Jeżeli jest to imitacja to czemu nie jest taka sama (wymiar) ?

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PWB

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    nie wiem poprostu produkcja zaczela sie na takich cegielkach wzor byl wziety chyba z plytek elewacyjnych...puzniejsza zmaiana byla nie oplacalna wiec zostalo tak.
    a co do plotu od sasiada on zapacil kolo 700zl za jeden slupek
    Imitacja kosztuje 180zl jest jaka jest... za mala cene a i tak wyglada bardzo ladnie.
    Tu była reklama

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KRYKERS

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    a nie lepiej coś takiego? chodzi mi o ten słupek pośrodku http://www.ogrodzeniabetonowe.yoyo.p...11%20kopia.jpg
    jak dla mnie wyglada ok i chyba tańszy, nie pamiętam dokładnie, ale chyba ok. 30 zł, no i jest zbrojony drutem, więc pewnie nawet trwały

  16. #16

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o estetykę, to chyba nie lepiej.....

    Tak w ogóle to podciągam wątek, bo bardzo mnie interesuje.

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar anikavonboger
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    209
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRYKERS
    a nie lepiej coś takiego? chodzi mi o ten słupek pośrodku http://www.ogrodzeniabetonowe.yoyo.p...11%20kopia.jpg
    jak dla mnie wyglada ok i chyba tańszy, nie pamiętam dokładnie, ale chyba ok. 30 zł, no i jest zbrojony drutem, więc pewnie nawet trwały
    hmmm...zaqwsze się zastanawiałam komu może podobać się takie ogrodzenie - jeżeli wpływ na jego wybór ma tylko cena, to jawybieram siatkę leśną

  18. #18

    Domyślnie

    Ktoś korzystał z usług firmy PWB Ogrodzenia? Jestem zainteresowany ogrodzeniem z imitacji klinkieru + metalowe przęsła. Ciągle jednak się waham czy to dobry wybór. Proszę o opinie osób które posiadają owe ogrodzenie Pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Z tej firmy nie korzystaliśmy.
    Ale jesteśmy posiadaczami właśnie takiego ogrodzenia(a'la klinkier) i powiem ci że był to super wybór,widziałam to właśnie u kogoś w wątku,poszperałam po necie i znalazłam.Kupiliśmy na allegro,podaliśmy wymiary i przywiezli do domku

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomato

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    38-612
    Posty
    8

    Domyślnie

    A w Podkarpackim ktoś robi lub sprzedaje takie słupki ?
    http://www.hanzbud.pl/page001.aspx
    http://bram-point.pl/klinkiery.php

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony