dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Płytki w odcieniach szarości-POMOCY!!!!!!

    Witam, na juz potzrebuje płytek do łazienki w odcieniach szarym, grafit...odpadły mi dwie kolekcje (cenowo nie wydole, niestety) Szukam czegos do 100zł/m2. proszę poleccie mi jakiąs firme...widziałam Paradyża Amande ale neistety cena kosmos Nie wiem juz gdzie szukac...za duzo tego...Czytałam watek o wnetrzach w szarościach ale tam raczej polecają płytki z wyższej półki. Planuje łazienke w dwóch odcieniach szarości: jasny, ciemny..licze na Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    a cersanit, opoczno , cer-rol ? może tam coś ciekawego jest

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cersanit, Opoczno widziałąm...cer-rol nie znam ale zaraz popatrze. Dzieki

  4. #4

    Domyślnie

    popatrz też na orientale nowej gali - brdzo ładne proste płytki

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Baldocer

  6. #6

    Domyślnie

    Paradyż Mistral. Kupowałam w sklepie internetowym cena trochę ponad 100zł.
    Zobacz łazienkę inwestorka71 w tych płytkach w polerze lub beeboyz (chyba taki nick) te same płytki w satynie.

  7. #7

    Domyślnie

    Tubądzin, kolekcja Minimal jest bardzo fajna. Ma 3 odcienie szarości, do tego szklane dekory w jaskrawych kolorach. Cenowo normalna.
    Mam jedną łazienke w tych płytkach zrobioną. Mogę przesłać zdjęcia.
    Powodzenia!
    Pozdrawiam!

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Dzieki za wszelkie propozycje Dzisiaj koncepcja sie zmienila...zdecydowalam, ze płytki poloze tylko na fragmentach scian (umywalka, geberit) wtedy bede mogla wybrac cos efektownego. Reszte scian pomaluje. W sobote jade do salonu z płytkami gdzie upatrzylam sobie dzisiaj jedne ciekawe seria DREAM Zirconio ma byc tam projektantka wnetrz, ktora mam nadzieje podpowie jak je polozyc i gdzie zeby bylo ok

  9. #9

    Domyślnie

    Ja właśnie tak robię w łazience na dole. Zachorowałam na dość drogie płytki Imola travertino. Kupiłam je,ale nie na wszystkie ściany tylko tam gdzie są konieczne. Na wolnych ścianach będzie tynk strukturalny.

  10. #10

    Domyślnie

    Wlasnie mam problem z plytkami szarymi.

    Znalazlam Plytki Affron Paradyza (jasno szare), a tu czytram ze Paradyz tak jak i Opoczno, nie maja najlepszej opini.

    Podrzuccie prosze jakas fajna szara plytke z dobrej formy (tak do 80zl za m2)

    Dzieki

  11. #11

    Domyślnie

    W zeszłym roku, a więc całkiem niedawno, układano u mnie płytki kilku polskich producentów - Cersanitu, Opoczna, Paradyża, Tubądzina i Cerrolu i szczerze powiedziawszy Paradyż wyróżniał się spośród nich wszystkich jakością. Płytki trzymały wymiar, nie było z nimi żadnych problemów, a teraz są ozdobą naszego domu. Być może ja miałam szczęście i trafiłam na dobrą partie produkcyjną, ale jestem pewna, że nie tylko ja to szczęście miałam i Ty tez je możesz mieć.

    Po co zakładać, że coś może być źle, jak równie dobrze moze być dobrze??
    Myślę, że każdej firmie może się zdarzyć wyprodukowanie kiepskiego towaru i pojawią się później o niej złe opinie, ale to wcale nie świadczy o całokształcie danej firmy!

  12. #12

    Domyślnie prośba

    Witam wszystkich,
    mam pytanie czy ktoś korzystał może z zakupów płytek ceramicznych poprzez stronę www.modnalazienka.pl - mają dość atrakcyjne ceny

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał alladyn71
    Wlasnie mam problem z plytkami szarymi.

    Znalazlam Plytki Affron Paradyza (jasno szare), a tu czytram ze Paradyz tak jak i Opoczno, nie maja najlepszej opini.

    Podrzuccie prosze jakas fajna szara plytke z dobrej formy (tak do 80zl za m2)

    Dzieki
    Ja bede miała Paradyza w salonie kolekcja Arkesia jasno szare kolor Grys, bardzo mi sie podobają widzialam je na zywo i były równe dla porównania mialam plytke bodajże hiszpańskiego producenta ale nie pamietam nazwy i chowały sie kompletnie do Paradyza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony