dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1

    Domyślnie pochwalcie się swoją armaturą sanitarną i bateriami

    Skoro chwalimy się już prawie wszystkim, to może jeszcze pochwalimy się naszą armaturą i bateriami
    Właśnie jesteśmy na etapie ich wybierania i chętnie poznamy Wasze opinie

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystie baterie w domu mamy Grohe, zestawy natryskowe Hansgrohe. Wanna Repabad, ceramika Roca, a kabiny Novellini. Wszystko sprawuje się super. Do tego mamy stację uzdatniania wody Viessman, co powoduje że w wodzie praktycznie nie ma kamienia, naprawdę wszystkim polecam. Cały komplet kupiliśmy w jednym sklepie, dostaliśmy dobre ceny. Czego chcieć więcej...

  3. #3

    Domyślnie

    Mała łazienka: zestaw prysznicowy i bateria umywalkowa hansgrohe Talis S2. Wc Roca Hall, ponieważ jest bardzo mała i lekko wyglada. Brodzik RiHO ten płaski 140x90. Drzwi brodzikowe jeszcze nie wiem jakie.
    Łazienka przy sypialni: chyba też wc + bidet roca hall (nie spotkałam nic innego w takich rozmiarach i w takiej cenie oraz z deska do bidetu). Wanna pewnie Riho Lusso (chyba ,bo jeszcze nie kupiona) baterie seria Hansa Stela (dla mnie śliczne)

    Umywalek jeszcze nie wybrałam

  4. #4

    Domyślnie

    łazienka :

    - Duravit Vero wc wiszący biały z deską wolnoopadającą
    - Duravit Vero umywalka stawiana na blacie (bez otworu na baterię)
    - Hoesch FOSTER 170x75 - wanna
    - Hansgrohe Axor STARCK bateria wannowa jednouchwytowa
    - Hansgrohe Axor STARCK Classic bateria umywalkowa trzyotworowa ścienna podtynkowa
    - Hansgrohe bateria natryskowa z deszczownicą : I-BOX EL. PODTYNKOWY
    ELEMENT NATYNKOWY METRIS S
    PRZYŁĄCZE KĄTOWE FIXFIT
    DESZCZOWNICA RAINDANCE AIR 240
    SŁUCHAWKA RAINDANCE S100 3JET
    WĄŻ ISIFLEX 1,6MB
    UCHWYT PORTER'S

    kuchnia :

    - ZLEW, KOMORA PODWIESZANA BLANCO SUPRA 450-UB
    - BLANCO BATERIA LINUS-S CHROM

  5. #5

    Domyślnie

    ja z czym innym
    Czy ktoś może użytkuje taką baterię Bardzo mi się podoba,ale obawiam się ze to jakaś lipa
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    ooo, ja tez taka widzialam na allegro za 100zl,
    i mysle czy nie kupic, tylko koniecznie z korkkiem klik-klack, - super sprawa!
    a sama bateria...-no nie wiem..., moze ktos ma i powie jak wrażenie?
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  7. #7

    Domyślnie Re: a

    Cytat Napisał ANNNJA
    ooo, ja tez taka widzialam na allegro za 100zl,
    i mysle czy nie kupic, tylko koniecznie z korkkiem klik-klack, - super sprawa!
    to jesteśmy dwie
    Obawiam się trochę kamienia na części szklanej
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  8. #8

    Domyślnie

    Też wpadła mi ta bateria w oko. Cena ok tylko czy to nie będzie 100 wywalone w błoto? Kto użytkuje takową??? PROSIMY O OPINIE!!!
    iWCIA43

  9. #9

    Domyślnie

    Chyba Tola ma taką baterię. Zobaczcie w łazience na dole. Jestem fanką jej domu i chyba taką widziałam u niej.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Chyba Tola ma taką baterię. Zobaczcie w łazience na dole. Jestem fanką jej domu i chyba taką widziałam u niej.
    może coś przeoczyłam,bo nie widzę jak jest to na której stronie
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  11. #11

    Domyślnie

    Raczej nie kupiłabym baterii wpuszczanej w bok wanny nieznanej firmy
    Ciężko potem wymienić jak zacznie kapać itp.
    Eksperymentalnie można kupić tańszą baterie, do której jest łatwy dostęp i którą ewentualnie zawsze można zmienić na inną bez rozbebeszania połowy łazienki.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Raczej nie kupiłabym baterii wpuszczanej w bok wanny nieznanej firmy
    Ciężko potem wymienić jak zacznie kapać itp.
    Eksperymentalnie można kupić tańszą baterie, do której jest łatwy dostęp i którą ewentualnie zawsze można zmienić na inną bez rozbebeszania połowy łazienki.
    Zostawiasz takie ukryte wejście rewizyjne, żeby w razie czegoś wsadzić tam ręce.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    ja z czym innym
    Czy ktoś może użytkuje taką baterię Bardzo mi się podoba,ale obawiam się ze to jakaś lipa
    Ja mam coś takiego, ale w kształcie kwadratu (z korkiem w komplecie), niestety jeszcze nie jest zamontowane. Kupowałam na Allegro, płaciłam chyba ok. 60 zł.
    Mam nadzieję, że będzie działało.
    Oryginały kosztują bardzo słono

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał malgosia0023
    ja z czym innym
    Czy ktoś może użytkuje taką baterię Bardzo mi się podoba,ale obawiam się ze to jakaś lipa
    Ja mam coś takiego, ale w kształcie kwadratu (z korkiem w komplecie), niestety jeszcze nie jest zamontowane. Kupowałam na Allegro, płaciłam chyba ok. 60 zł.
    Mam nadzieję, że będzie działało.
    Oryginały kosztują bardzo słono
    jak będzie połączona to napisz jak działa,czy warto i jak z czyszczeniem
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał iva_marti
    Raczej nie kupiłabym baterii wpuszczanej w bok wanny nieznanej firmy
    Ciężko potem wymienić jak zacznie kapać itp.
    Eksperymentalnie można kupić tańszą baterie, do której jest łatwy dostęp i którą ewentualnie zawsze można zmienić na inną bez rozbebeszania połowy łazienki.
    Zostawiasz takie ukryte wejście rewizyjne, żeby w razie czegoś wsadzić tam ręce.
    Tylko jak masz baterię w środku wanny, a okienko z boku to nijak nie sięgniesz.
    Ja zafundowałam sobie w mieszkaniu tani hydromasaż i przestał działać po roku sporadycznego używania, jest okienka a nawet dwa, tylko ,że to zbyt mało. Trzeba wyciągać całą wanne, czego oczywiście nie chcemy robić. Stoi wiec sobie popsuta i nie chce wiedzieć co się w tych rureczkach dzieje.

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał iva_marti
    Raczej nie kupiłabym baterii wpuszczanej w bok wanny nieznanej firmy
    Ciężko potem wymienić jak zacznie kapać itp.
    Eksperymentalnie można kupić tańszą baterie, do której jest łatwy dostęp i którą ewentualnie zawsze można zmienić na inną bez rozbebeszania połowy łazienki.
    Zostawiasz takie ukryte wejście rewizyjne, żeby w razie czegoś wsadzić tam ręce.
    Tylko jak masz baterię w środku wanny, a okienko z boku to nijak nie sięgniesz.
    Ja zafundowałam sobie w mieszkaniu tani hydromasaż i przestał działać po roku sporadycznego używania, jest okienka a nawet dwa, tylko ,że to zbyt mało. Trzeba wyciągać całą wanne, czego oczywiście nie chcemy robić. Stoi wiec sobie popsuta i nie chce wiedzieć co się w tych rureczkach dzieje.
    Dlatego najlepiej (najpewniej) zamontować taką baterię na jednym z krótszych boków wanny, żeby mieć możliwość dostępu
    Pod węża na posadzkę można dać jakieś plastikowe korytko (daliśmy taką prostokątną miskę), żeby wąż był w nim, a nie na betonie. W razie awarii woda nie wsiąka w posadzkę, tylko zbiera się w naczyniu

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Na razie mogę się pochwalić tylko tym :

    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgosia0023
    ja z czym innym
    Czy ktoś może użytkuje taką baterię Bardzo mi się podoba,ale obawiam się ze to jakaś lipa
    Ja taką miałam,po 2 miesiącach wywaliłam do kubła,ten "dzyndzel" niby metalowy a od odkęcania wody popękał a i przede wszystkim bardzo głośno pracuje,generalnie szkoda kasy a prezentuje się bardzo ładnie.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damro
    Cytat Napisał malgosia0023
    ja z czym innym
    Czy ktoś może użytkuje taką baterię Bardzo mi się podoba,ale obawiam się ze to jakaś lipa
    Ja taką miałam,po 2 miesiącach wywaliłam do kubła,ten "dzyndzel" niby metalowy a od odkęcania wody popękał a i przede wszystkim bardzo głośno pracuje,generalnie szkoda kasy a prezentuje się bardzo ładnie.
    Ja mam taką, jeszcze nie użytkuję, najwyżej też po dwóch miesiącach wywalę
    (łazienka jeszcze nie wykończona do końca, więc przepraszam za brud oraz prosze nie przyglądac się płytkom i tym listewkom wokół mozaiki, ale niestety musieliśmy sie jakoś ratować, bo trafiliśmy na "fachowców" )

  20. #20

    Domyślnie

    baterie wyglądają super ale chyba sobie opuszczę
    mycha jakn zacznisz jej używać to napisz jak się sprawują
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony