dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
  1. #81
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Też próbowałem różnych sztuczek żeby zwalczyć kreta. Wsypywałem do kopców kocie odchody z kuwety, wlewałem jakieś preparaty, używałem świec dymnych dedykowanych przeciw kretom, zamontowałem takie urządzenie wkopywane w ziemię, które odstrasza dźwiękiem, zakładałem wiele razy pułapkę.... a kret swoje...
    Mam kota, sam się do nas przyplątał i poluje niemiłosiernie - najczęściej myszy, nornice. Mówię do niego weź się za kreta... parę lat nic... a w tym roku złapał DWA ! I co więcej raz przytargał [bo on składa te zdobycze na tarasie] coś innego. Okazało się, że to karczownik - skubany podgryzał mi rośliny, szczególnie drzewka - on nie robi kopców tylko zostawia takie dziury w ziemi. Za każdym razem kotu dawałem w nagrodę słoninę
    Kretów i innych potworów na razie brak !
    WARTO? WARTO!

  2. #82
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ArtDop

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Łąck
    Kod pocztowy
    09-520
    Posty
    7

    Domyślnie

    Tylko pozazdrościć kota. Moja żona tak rozpieściła naszego, że tylko leży i czeka na smakołyki. Mam w planach w tym roku założyć kostkę wokół domu,więc dotychczasowy trawnik nie będzie wyglądał reprezentacyjnie. Więc pomyślałem, żeby od razu zamontować również siatkę na krety. Jaką polecacie siatkę ? Mam jeszcze chwilę, żeby się zastanowić. Szukam czegoś wytrzymałego i w dobrej cenie.

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Aby Kot łapał krety trzeba go chwalić za wszystko co złapie. W sezonie nie trzeba go przekarmiać, a kaktus coś złapie mszę, chomika, szczura to go nagradzać smakołykiem. Bardzo szybko będzie kojarzył i sam będzie łapał coraz to nowe ofiary za kreta coś szczególnego. Można również odchody kota wrzucić do nory, będzie płoszył zapach na 100%.

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony