dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 18
Pokaż wyniki od 341 do 352 z 352
  1. #341
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar CZARNY.
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-129
    Posty
    131

    Domyślnie

    A elewacją w dolnośląskim Jesteście zainteresowani?

  2. #342

    Domyślnie

    Cytat Napisał CZARNY. Zobacz post
    A elewacją w dolnośląskim Jesteście zainteresowani?
    Elewacje wykonujemy tylko na terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  3. #343

    Domyślnie

    Witam, czy mógłbym poprosić o ofertę na tynki cementowo-wapienne, około 800m2, oraz ocieplenie budynku z zewnątrz, wiosna 2017, okolice Siedlec.

  4. #344
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar robi222
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Teresin
    Posty
    8
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Wykonawca konkretny, rzeczowy i terminowy. Przed pracami spisana umowa, po wykonaniu faktura. Ekipa zaczęła prace 2 tygodnie przed planowanym terminem. W ciągu 15 dni ręcznie wykonała ponad 500 m2 tynków cementowo- wapiennych. Pracownicy byli dokładni, rzetelni, cierpliwi. Zawsze służyli radą, objaśniali. Prace wykonali profesjonalnie, zostawili po sobie porządek. Jakość tynków porównywalna z gładzią. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu i jakości prac. Jeszcze raz dziękuję i z czystym sumieniem polecam p. Huberta.
    Robert Teresin

  5. #345

    Domyślnie

    Panie Robercie, dziękuję za referencje.
    Pozdrawiam
    Hubert

    Cytat Napisał robi222 Zobacz post
    Wykonawca konkretny, rzeczowy i terminowy. Przed pracami spisana umowa, po wykonaniu faktura. Ekipa zaczęła prace 2 tygodnie przed planowanym terminem. W ciągu 15 dni ręcznie wykonała ponad 500 m2 tynków cementowo- wapiennych. Pracownicy byli dokładni, rzetelni, cierpliwi. Zawsze służyli radą, objaśniali. Prace wykonali profesjonalnie, zostawili po sobie porządek. Jakość tynków porównywalna z gładzią. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu i jakości prac. Jeszcze raz dziękuję i z czystym sumieniem polecam p. Huberta.
    Robert Teresin
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #346

    Domyślnie

    Docieplenie i elewacja budynku to jedna z najważniejszych prac podczas budowy wymarzonego domu. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu oraz profesjonalnemu wykonaniu nasz dom nie tylko zyska izolację termiczną, ale także nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Oto jedna z naszych ostatnich realizacji. Budynek docieplony styropianem Knauf 20cm, system elewacyjny marki Kreisel. Całości dopełniają boniowania oraz wstawki z paneli drewnopodobnych.
    Planujesz docieplenie i elewację budynku w sezonie 2017? Potrzebujesz profesjonalnego wykonawcy, który nie tylko wykona zlecenie ale także zaprojektuje elewację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami? Skontaktuj się z nami. Hubert: 509-499-922.













    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  7. #347

    Domyślnie

    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  8. #348

    Domyślnie

    Nasza kompleksowa realizacja docieplenia i elewacji budynku jednorodzinnego. Do wykonania zlecenia użyliśmy styropianu grafitowego Knauf o współczynniku lambda 0,031, systemu elewacyjnego marki Kreisel z Biotynkiem. Pod dachem podbitka z paneli PCV w kolorze orzech, na tarasie podbitka tynkowana. Dodatkowo smaku nadają dodatki w postaci boniowania wcinanego oraz paneli drewnopodobnych. Cokół został wykończony naturalnym kamieniem łupanym w kolorze grafitowym.













    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #349

    Domyślnie

    Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu przedstawiającego ocieplenie poddasza za pomocą natrysku piany PUR

    https://www.youtube.com/watch?v=YaYvarVKH-o

    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  10. #350

    Domyślnie


    Zapraszam na nasz facebookowy profil pod adres fb.com/sainbudownictwo
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  11. #351
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bt9

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    264
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubertsain Zobacz post
    Nasza kompleksowa realizacja docieplenia i elewacji budynku jednorodzinnego. Do wykonania zlecenia użyliśmy styropianu grafitowego Knauf o współczynniku lambda 0,031, systemu elewacyjnego marki Kreisel z Biotynkiem. Pod dachem podbitka z paneli PCV w kolorze orzech, na tarasie podbitka tynkowana. Dodatkowo smaku nadają dodatki w postaci boniowania wcinanego oraz paneli drewnopodobnych. Cokół został wykończony naturalnym kamieniem łupanym w kolorze grafitowym.
    Jakiego koloru jest ten tynk? Jakaś złamana biel?
    Do białych okien by pasował?

  12. #352

    Domyślnie

    Cytat Napisał bt9 Zobacz post
    Jakiego koloru jest ten tynk? Jakaś złamana biel?
    Do białych okien by pasował?
    Kreisel 29997
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

Strona 18 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony