dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 18
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 352
  1. #321

    Domyślnie

    Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Album z naszymi realizacjami na www.facebook.com/sainbudownictwo

    Telefon 509-499-922
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  2. #322

    Domyślnie

    Kolejna nasza realizacja.
    Docieplenie i elewacja budynku styropian Knauf 15cm 0,040, system Kreisel, kolor tynku 29985, mozaika TM135A, panele drewnopodobne rodeo.
    Inne nasze realizacje pod adresem: www.facebook.com/sainbudownictwo



















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  3. #323

    Domyślnie

    Docieplenie i elewacja budynku jednorodzinnego wykonane przez firmę SAIN

    Docieplenie i elewacja budynku w systemie marki Kreisel. Tynk silikonowy w kolorze 29985, bonie w kolorze 27345, mozaika na colole DDCE.









    W razie zapytań bądź wyceny zapraszam do kontaktu telefonicznego: 509-499-922
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  4. #324

    Domyślnie

    Nasza realizacja docieplenia i elewacji budynku. Zakres naszych prac to zaprojektowanie, wizualizacja oraz wykonanie elewacji budynku jednorodzinnego z lat 70-tych po jego przebudowie, hydroizolacja balkonów wraz z obróbkami i wylewkami. Przy wykonywaniu prac elewacyjnych wykorzystaliśmy styropian grafitowy lambda 0,031, system marki Kreisel w kolorach 29985 oraz 28012, mozaika na cokole Kreisel DDCE. Podbitka grafitowa marki Bryza z oświetleniem LEDowym.















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  5. #325

    Domyślnie

    Od zeszłego roku zajmujemy się także ociepleniami pianą PUR. Niestety natłok obowiązków sprawił, że nie było kiedy powiadomić o tym fakcie forumowiczów muratora Zapraszamy do bezpłatnych wycen. Z uwagi na charakter pracy wszystkie pytania proszę kierować najlepiej telefonicznie 509-499-922 bądź mailowo [email protected]







    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #326

    Domyślnie

    Kolarz zdjęć przedstawiający etapy izolacji oraz zabudowy poddasza. Izolacja poddasza pianą Foam-Lok 500 o grubości 16cm, krzyżowy stelaż aluminiowy, montaż folii z refleksem aluminiowym, zabudowa płytami karton-gips, gruntowanie oraz malowanie natryskowo agregatem hydrodynamicznym. Realizacja SAIN Budownictwo





    Zapraszam do polubienia naszego fanpage`a i śledzenia naszych realizacji adres: www.facebook.com/sainbudownictwo/
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  7. #327

    Domyślnie

    Wiosna w tym roku jak dotychczas rozpieszcza nas pogodą, więc śmiało możemy prowadzić prace dociepleniowo-elewacyjne. Pierwsza nasza realizacja docieplenia i elewacji budynku za nami. Parterowy dom ociepliliśmy styropianem grafitowym o grubości 20cm. Zastosowaliśmy system marki Kreisel z tynkiem silikonowym o numerach jaśniejszy 27495, ciemniejszy 27491. Na cokole mozaika Kreisel o oznaczeniu CCCD, parapety stalowe grafitowe podbitka grafitowa marki Boryszew. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów na nasze usługi w sezonie 2016





    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  8. #328

    Domyślnie

    Dzisiejszy dzień upłynął nam w kolorze... różowym Natryskiwaliśmy pianę Foam-Lok 500 na nieużytkowym poddaszu, które ma zostać komnatą królewny o imieniu Basia - tak ma na imię córka inwestorów. Aby Basia miała komfort mieszkania w swoim pokoju, ociepliliśmy zarówno jego ściany jak i całą połać dachu. Jesteśmy przekonani, że taka izolacja zapewni ciepło zimą, chłód latem oraz ciszę każdego dnia.









    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #329

    Domyślnie

    Po pracowitym tygodniu w piątek mogliśmy troszkę odpocząć Zlecenie inne niż dotychczas. Naszym zadaniem było idealne zaizolowanie oraz zespolenie przestrzeni między izolacją zewnętrzną budynku ze styropianu, murłatą, a izolacją stropu. Natrysk piany w przestrzeń między murłatą a membraną dachową oraz ocieplenie murłaty od wewnątrz budynku. Jest to pierwszy etap z dwóch jakie będą wykonywane na tej inwestycji. Kolejny etap to natrysk piany na gotowe sufity podwieszane z płyt karton gips. Natrysk ten będziemy prowadzić od wewnątrz, czyli ze strony nieużytkowego poddasza. Doskonała szczelność i spójność izolacji GWARANTOWANA !!!



    Filmik ---> https://www.youtube.com/watch?v=sDiCrLe1lBg

    Link do dziennika budowy inwestora: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7143727
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  10. #330
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Mam pełne deskowanie, na nim papa. Czy pianujecie bezpośrenio swoją pianę na deskowanie?
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  11. #331

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    Mam pełne deskowanie, na nim papa. Czy pianujecie bezpośrenio swoją pianę na deskowanie?
    Tak, używamy do tego pian otwarto komórkowych. Zapraszam do obejrzenia naszych realizacji z opisami pod adresem: fb.com/sainbudownictwo
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  12. #332
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cześć .
    Hubert zajrzyj do skrzynki.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  13. #333

    Domyślnie

    Kolejna realizacja ocieplenia pianą za nami. Tym razem prace prowadziliśmy w remontowanej i odrestaurowywanej kamienicy z 1900 roku. W budynku zostało wcześniej wymienione pokrycie dachu oraz deskowanie. Krokwie oraz murłaty pozostały jednak z przed ponad stu lat. Naszym zadaniem było ocieplenie całej połaci dachu, szczelin między murem a murłatą oraz wykonanie uszczelnień między stropami a ścianami zewnętrznymi. Piankerzy z SAIN Budownictwo wykonali to zlecenie w ciągu jednego dnia.

    Zapraszam do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco przedstawiamy nasze realizacje: fb.com/sainbudownictwo















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  14. #334

    Domyślnie

    OK. Jesteśmy umówieni na ocieplenie Twojego poddasza pianą

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Cześć .
    Hubert zajrzyj do skrzynki.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  15. #335

    Domyślnie

    W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tynki maszynowe cementowo-wapienne ale także tynki cementowo-wapienne tradycyjne, wykonywane z materiałów mieszanych na budowie zacierane piaskiem kwarcowym. Zapraszam do kontaktu. Tel. 509-499-922.

    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  16. #336

    Domyślnie

    BYŁO GRUBO. Te dwa słowa najlepiej określają nasze ostatnie zlecenie ocieplenia poddasza pianą. Docieplaliśmy połać trzech dachów oraz stropu w budynku jednorodzinnym pod Warszawą. Pianę natryskiwaliśmy na grubość aż 30cm. Zlecenie nie należało do najłatwiejszych z uwagi na to, iż na dwóch połaciach dachu natrysk prowadziliśmy na wysokości ponad 5 metrów. Przed natryskiem mieliśmy za zadanie zainstalowanie wieszaków do mocowania stelaża aluminiowego pod płyty karton-gips. Aby ułatwić sobie komunikację użyliśmy rusztowania elewacyjnego, które zostało ustawione wewnątrz budynku. Natrysk ponad 350m2 na grubość 30cm zajął naszym piankerom 3,5 dnia.

















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  17. #337

    Domyślnie

    Druga realizacja izolacji natryskowych na tej samej inwestycji. Tydzień temu ocieplaliśmy dach, dziś przyszła kolej na hydro i termo izolację posadzki pianą twardą, czyli zamknięto komórkową. Oto mała fotorelacja z przeprowadzonych prac















    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  18. #338

    Domyślnie

    PROFESJONALNE OCIEPLENIA PIANĄ - SAIN Budownictwo !!!

    Kolejne zlecenie izolacji połaci dachu za nami. Z uwagi na fakt, iż natrysk był także na krokwie, wcześniej musieliśmy przygotować poddasze do dalszych etapów. Zainstalowaliśmy wieszaki do mocowania stelaża aluminiowego pod płyty karton gipsowe. Okna dachowe zostały wstępnie obrobione, a świeżo wytynkowane ściany na poddaszu osłoniliśmy folią zabezpieczającą.
    Przedstawiamy małą fotorelację z tej realizacji.

    Masz pytania odnośnie izolacji natryskowych pianą? Potrzebujesz bezpłatnej wyceny? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi: Marcin (509-099-066), Hubert (509-499-922).

































    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  19. #339
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubertsain Zobacz post
    PROFESJONALNE OCIEPLENIA PIANĄ - SAIN Budownictwo !!!

    Kolejne zlecenie izolacji połaci dachu za nami. Z uwagi na fakt, iż natrysk był także na krokwie, wcześniej musieliśmy przygotować poddasze do dalszych etapów. Zainstalowaliśmy wieszaki do mocowania stelaża aluminiowego pod płyty karton gipsowe. Okna dachowe zostały wstępnie obrobione, a świeżo wytynkowane ściany na poddaszu osłoniliśmy folią zabezpieczającą.
    Przedstawiamy małą fotorelację z tej realizacji.

    Masz pytania odnośnie izolacji natryskowych pianą? Potrzebujesz bezpłatnej wyceny? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi: Marcin (509-099-066), Hubert (509-499-922).































    Hubert jak będą szły profile skoro uchwyty są w tą stronę po montowane?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  20. #340

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Hubert jak będą szły profile skoro uchwyty są w tą stronę po montowane?
    Będzie stelaż krzyżowy, jak tu:



    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

Strona 17 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony