dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 18
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 352
  1. #141

  2. #142

    Domyślnie

    Już opróżniona

    Cytat Napisał BetaGreta Zobacz post
    Pełna skrzynka
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  3. #143

    Domyślnie

    I ja polecam!
    Bardzo dobry kontakt z Panem Hubertem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania Wszystkiego dogląda.
    Miałam mocno krzywe ściany i panowie psioczyli ale nie poddali się i dali radę.
    Jeden minus za bałagan wkoło domu. Oczywiście mogliśmy tego dopilnować. Na szczęście nie wpływa to na jakość tynków
    Plus za walkę z wodą. Po zimie nie chciała lecieć ale chłopaki się zawzięli i udało się.
    I jeśli ktoś chętny to radzę dużo wcześniej się umawiać, bo ekipy są rozchwytywane.

  4. #144

    Domyślnie

    Witam,

    interesują mnie tynki cementowo-wapienne z filcowaniem wykonane z Dolina Nidy.
    Ściany wykonane z silki więc proste - ekipa się przykładała.

    Do otynkowania parter + piętro ( bez skosów ) , razem ok 600m2


    Proszę o ofertę bez materiału oraz z materiałem.

    Budowa w Pruszkowie.


    Termin wykonania: sierpień-wrzesień.

    pozdr.
    Ostatnio edytowane przez leszal ; 29-05-2011 o 05:31

  5. #145
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar masud
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-666
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Potwierdzam jakość usług firmy SAIN, a dodatkowo także elastyczność dotyczącą terminów i dobry kontakt z p. Hubertem.
    Mogę szczególnie polecić ekipę "pod dowództwem" p. Jacka, która robiła u mnie tynki gipsowe. Wykonali pracę sprawnie, dokładnie, czysto i bez konieczności poważniejszych poprawek. Byli przy tym sympatyczni i zaangażowani w swoje zajęcie, a to obecnie niezbyt częsta cecha w branży budowlanej.
    Zaliczają się na pewno do wykonawców nie powodujących dodatkowego stresu u inwestora

  6. #146

    Domyślnie

    Witam, miałam przyjemność gościć u siebie ekipę tynkarzy z firmy Sain (pod dowództwem p. Adriana) i z przyjemnością polecam ich usługi. Panowie pracowici, dokładni, zaangażowani w swoją pracę, cierpliwi Pan Hubert zawsze odpowiada na telefony, maile, reaguje na potrzeby klienta i zapewnia komfortową współpracę od początku do końca.
    Polecam, żałuję, że nie przyszło mi pracować z Sain przy ociepleniu elewacji i tynkach zewnętrznych. Może w następnym domu A tymczasem czekam z niecierpliwością na ocieplenie dachu i sufity w wykonaniu Sain

  7. #147
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Qter
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    396

    Domyślnie

    Witam,

    W końcu, po prawie miesiącu ciężkiej pracy całej ekipy Pana Huberta udało się zakończyć pełnym SUKCESEM tynki wewnetrzne, ocieplenie i elewacje w moim małym domku .

    Cz. 1 - tynki wewnetrzne cementowo-wapienne

    Biorąc pod uwagę krzywe ściany i ich powierznie tynkowanie przez tą ekipę (p. Mirek, Bartek itd - reszty nie pamietam - za dużo ich było, chyba w szczycie 10-ciu) ,to po prostuy bajka. Materiały były wtedy kiedy powinny być, chłopaki sami pokazywali co jest nie tak, co da radę zrobić i uwijali się jak w ukropie. Tynkarze posprzetali po sobie więc jak dla mnie rewelacja.

    Cz. 2 - ocieplenie + elewacja

    Ocieplenie podobnie jak tynki poszłoi zgodnie z planem. Cały materiał (podobnie jak przy tynkach) zapewniał p. Hubert. Chłopaki dwoili się i troili aby styropian się odpowiednio trzymał, obrabiali słupy bez szemrania i marudzenia a potem przy nakładaniu elewacji nawet słowem nie pisneli jak inwestor im kawałek ściany posuł ;( . Nie było z mojej strony żadnych zastrzeżeń.

    Jednym słowem polecam! Jedna z lepszych firm którą miałem do tej pory na budowie. Myślałem, że ten etap będzie drogą przez mękę a on po prostu był .

    Zdjęcia tynków i elewacji znajdziecie u mnie w stopce w podpisie.

    PZDR

    Qter

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Napisał leszal Zobacz post
    Witam,

    interesują mnie tynki cementowo-wapienne z filcowaniem wykonane z Dolina Nidy.
    Ściany wykonane z silki więc proste - ekipa się przykładała.

    Do otynkowania parter + piętro ( bez skosów ) , razem ok 600m2


    Proszę o ofertę bez materiału oraz z materiałem.

    Budowa w Pruszkowie.


    Termin wykonania: sierpień-wrzesień.

    pozdr.
    Odpowiedz wysłałem Panu na PW.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta Zobacz post
    I ja polecam!
    Bardzo dobry kontakt z Panem Hubertem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania Wszystkiego dogląda.
    Miałam mocno krzywe ściany i panowie psioczyli ale nie poddali się i dali radę.
    Jeden minus za bałagan wkoło domu. Oczywiście mogliśmy tego dopilnować. Na szczęście nie wpływa to na jakość tynków
    Plus za walkę z wodą. Po zimie nie chciała lecieć ale chłopaki się zawzięli i udało się.
    I jeśli ktoś chętny to radzę dużo wcześniej się umawiać, bo ekipy są rozchwytywane.
    Cytat Napisał masud Zobacz post
    Potwierdzam jakość usług firmy SAIN, a dodatkowo także elastyczność dotyczącą terminów i dobry kontakt z p. Hubertem.
    Mogę szczególnie polecić ekipę "pod dowództwem" p. Jacka, która robiła u mnie tynki gipsowe. Wykonali pracę sprawnie, dokładnie, czysto i bez konieczności poważniejszych poprawek. Byli przy tym sympatyczni i zaangażowani w swoje zajęcie, a to obecnie niezbyt częsta cecha w branży budowlanej.
    Zaliczają się na pewno do wykonawców nie powodujących dodatkowego stresu u inwestora
    Cytat Napisał anula05 Zobacz post
    Witam, miałam przyjemność gościć u siebie ekipę tynkarzy z firmy Sain (pod dowództwem p. Adriana) i z przyjemnością polecam ich usługi. Panowie pracowici, dokładni, zaangażowani w swoją pracę, cierpliwi Pan Hubert zawsze odpowiada na telefony, maile, reaguje na potrzeby klienta i zapewnia komfortową współpracę od początku do końca.
    Polecam, żałuję, że nie przyszło mi pracować z Sain przy ociepleniu elewacji i tynkach zewnętrznych. Może w następnym domu A tymczasem czekam z niecierpliwością na ocieplenie dachu i sufity w wykonaniu Sain
    Cytat Napisał Qter Zobacz post
    Witam,

    W końcu, po prawie miesiącu ciężkiej pracy całej ekipy Pana Huberta udało się zakończyć pełnym SUKCESEM tynki wewnetrzne, ocieplenie i elewacje w moim małym domku .

    Cz. 1 - tynki wewnetrzne cementowo-wapienne

    Biorąc pod uwagę krzywe ściany i ich powierznie tynkowanie przez tą ekipę (p. Mirek, Bartek itd - reszty nie pamietam - za dużo ich było, chyba w szczycie 10-ciu) ,to po prostuy bajka. Materiały były wtedy kiedy powinny być, chłopaki sami pokazywali co jest nie tak, co da radę zrobić i uwijali się jak w ukropie. Tynkarze posprzetali po sobie więc jak dla mnie rewelacja.

    Cz. 2 - ocieplenie + elewacja

    Ocieplenie podobnie jak tynki poszłoi zgodnie z planem. Cały materiał (podobnie jak przy tynkach) zapewniał p. Hubert. Chłopaki dwoili się i troili aby styropian się odpowiednio trzymał, obrabiali słupy bez szemrania i marudzenia a potem przy nakładaniu elewacji nawet słowem nie pisneli jak inwestor im kawałek ściany posuł ;( . Nie było z mojej strony żadnych zastrzeżeń.

    Jednym słowem polecam! Jedna z lepszych firm którą miałem do tej pory na budowie. Myślałem, że ten etap będzie drogą przez mękę a on po prostu był .

    Zdjęcia tynków i elewacji znajdziecie u mnie w stopce w podpisie.

    PZDR

    Qter
    Dziękuję wszystkim Państwu za referencje. Cieszę się, że udało nam się zaspokoić Państwa wymagania. Fakt czasem nie jest łatwo, ale staramy się, aby klienci byli zadowoleni z naszych usług. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych etapach budowy. Hubert & ekipy firmy SAIN
    P.S.
    Poniżej zdjęcia docieplenia i elewacji wykonanej przez nas u Pana Bartka:



    Ostatnio edytowane przez hubertsain ; 07-11-2012 o 12:11
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  10. #150
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mikel_1
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Błonia
    Posty
    459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Panie Hubercie,
    Czy przy tynkach wew. kładzionych maszynowo jest różnica w cenie robocizny przy tynkach cem-wap oraz gipsowych? Jeśli tak - jaka? (może pan podać procentowo, jeśli nie chce pan deklarować ceny publicznie tutaj). Pytam orientacyjnie na razie, sprawdzam która wersja mi bardziej pasuje.
    Pozdrawiam,
    mikel
    Dziennik (nieaktualizowany)

  11. #151

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikel_1 Zobacz post
    Panie Hubercie,
    Czy przy tynkach wew. kładzionych maszynowo jest różnica w cenie robocizny przy tynkach cem-wap oraz gipsowych? Jeśli tak - jaka? (może pan podać procentowo, jeśli nie chce pan deklarować ceny publicznie tutaj). Pytam orientacyjnie na razie, sprawdzam która wersja mi bardziej pasuje.
    Odpowiedz wysłałem Panu na PW.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  12. #152

    Domyślnie

    mikel_1, ja mam tynki cem-wap wykonane przez SAIN (polecałam i tutaj i na "Solidnych"). Zapraszam do oglądania póki jeszcze nie pomalowane.

    A weszłam tutaj, bo miałam się pytać o przygotowanie do malowania takich tynków.
    Jeśli uważa Pan, że to nie miejsce na takie pytania, to proszę napisać to usunę tę część wiadomości.
    Czy tynki powinny być przetarte? Chodzi mi o to czy przetrzeć je papierem ściernym czy specjalną siatką?
    Jaki grunt Pan poleca?
    Planujemy malować większość pomieszczeń na biało. Może mi Pan polecić farbę?
    Z góry dziękuję

  13. #153

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta Zobacz post
    mikel_1, ja mam tynki cem-wap wykonane przez SAIN (polecałam i tutaj i na "Solidnych"). Zapraszam do oglądania póki jeszcze nie pomalowane.

    A weszłam tutaj, bo miałam się pytać o przygotowanie do malowania takich tynków.
    Jeśli uważa Pan, że to nie miejsce na takie pytania, to proszę napisać to usunę tę część wiadomości.
    Czy tynki powinny być przetarte? Chodzi mi o to czy przetrzeć je papierem ściernym czy specjalną siatką?
    Jaki grunt Pan poleca?
    Planujemy malować większość pomieszczeń na biało. Może mi Pan polecić farbę?
    Z góry dziękuję
    Pani Beato, z tynku należy po jego wyschnięciu i przed gruntowaniem zmieść piasek, który się z niego wytrącił (zwykłą szczotką z miękkim włosiem). Nie ma potrzeby używania papieru ściernego, ponieważ można przetrzeć tynk. Wystarczy go obmieść, a w narożnikach można delikatnie "przejechać" pacą styropianową.
    Jeżeli chodzi o grunt to najlepiej jeżeli jest to farba z gruntem. Ładnie gruntuje się Śnieżką, ja radziłbym jej nie rozcieńczać, ani nie wymieszać za mocno, najlepiej jak ma gęstą konsystencję. Co do farb to trzeba wybierać dobre farby zmywalne, ostatnio widziałem nasze tynki pomalowane Duluxem (raz grunt śnieżka i 3 razy Dulux), wyglądały na dobrze pomalowane, myślę, że 2 razy Duluxem i też byłoby OK.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  14. #154

    Domyślnie

    Cytat Napisał hubertsain Zobacz post
    Pani Beato, z tynku należy po jego wyschnięciu i przed gruntowaniem zmieść piasek, który się z niego wytrącił (zwykłą szczotką z miękkim włosiem). Nie ma potrzeby używania papieru ściernego, ponieważ można przetrzeć tynk. Wystarczy go obmieść, a w narożnikach można delikatnie "przejechać" pacą styropianową.
    Jeżeli chodzi o grunt to najlepiej jeżeli jest to farba z gruntem. Ładnie gruntuje się Śnieżką, ja radziłbym jej nie rozcieńczać, ani nie wymieszać za mocno, najlepiej jak ma gęstą konsystencję. Co do farb to trzeba wybierać dobre farby zmywalne, ostatnio widziałem nasze tynki pomalowane Duluxem (raz grunt śnieżka i 3 razy Dulux), wyglądały na dobrze pomalowane, myślę, że 2 razy Duluxem i też byłoby OK.
    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

  15. #155

    Domyślnie

    Witam Panie Hubercie

    Dziękuje za szybki kontakt.

    Marcin
    Ostatnio edytowane przez EMW ; 02-08-2011 o 09:13

  16. #156

    Angry A ja nie podzielam waszego entuzjazmu

    Dwa razy próbowałem umówić się na wizytę i dwa razy zostałem olany.
    Zmarnowałem sobotę w oczekiwaniu na przyjazd kogoś z firmy SAIN a przecież mogłem spędzić ten czas przyjemniej.
    Jak tak wygląda początek współpracy to co będzie później. Co z tego, że będzie umowa, ja nie mam ochoty biegać po sądach i udowadniać swoich racji.
    Pozdrawiam
    Rozczarowany klient

  17. #157

    Domyślnie

    Dla sprawiedliwości ja dopiszę się do osób bardzo zadowolonych zarówno z formy kontaktu z Panem Hubertem jak i terminowości oraz jakości świadczonych przez Niego robót. U mnie były tynki cementowo-wapienne. Prawie 800 m2. Wszystko dokładnie tak jak się umawialiśmy i dokładnie wtedy kiedy się umawialiśmy. Współpraca z Panem Hubertem w moim przypadku była przyjmenością pozdrawiam serdecznie!

  18. #158

  19. #159

    Domyślnie

    Cytat Napisał pacja Zobacz post
    Skrzynka pelna
    Już opróżniona, zapraszam do korespondencji
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  20. #160

    Domyślnie

    Po lekturze tak pochlebnych opinii na temat Pana firmy bardzo żałuję, że Pańska firma nie wykonuje tynków zewnętrznych cementowo-wapiennych bezpośrednio na cegłach, a tylko na styropiane.
    A już się tak ucieszyłam, że udało mi się znaleźć dobrych fachowców....
    pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Strona 8 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony