dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jak wyliczali u was powierzchnie do otynkowania-chodzi mi o okna,drzwi?Wliczają to czy nie?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał darsalam
    Powiedzcie mi jak wyliczali u was powierzchnie do otynkowania-chodzi mi o okna,drzwi?Wliczają to czy nie?
    Drzwi były wliczane - w sumie nie wiem dlaczego, okna tak - jeśli były robione glify, jeśli nie - powierzchnię okien odliczali.

    Tamtu

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witam, czy mozecie napisac ile czego idzie na tynki cementowo wapienne, chodzi mi o ile piasku na zarzutke, ile kwarcowego i cementu. Interesuje mnie szczegonie kwestia piasku kwarcowego ze wzgledu na koszty. z gory dziekuje i pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Dajcie namiary na sprawdzoną ekipę do tynków cem-wap, bez materiału (okolice Warszawy)- bo ci umówieni nie pojawili się. Ciekawe ile teraz chcą za takie tynki.Z góry dziękuję.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie Re: cem-wap

    Cytat Napisał blaniek
    Cytat Napisał Marcin0028
    Po ile idzie metr tynku cementowo wapiennego?

    Mam brygade, ktora wykonuje tynki cementowo wapienne po 12zł za metr kwadratowy
    Według mnie to rewelacyjna cena, ale pod warunkiem, że rzeczywiście znają się na robocie. Rozumiem, że mówimy o tynkach cem-wap zacieranych piaskiem kwarcowym? Ja przy ilości 1000m2 utargowałam cenę 20zł/m2 (robocizna), którą uważałam za bardzo konkurencyjną. Pamiętajmy o tym, że tynki te przed malowaniem należy jeszcze przeszlifować (np. pacą z drobniutkim papierem ściernym).

    Tynki prezentują się znakomicie! Do ich robienia panowie wykorzystują cement ożarowski kl. 1 i wapno Bielik z Trzuskawicy.

    Co do tego które zdrowsze nie mam pojęcia - wydaje mi się, że jedne i drugie są oddychające i zdrowe, zdolne do odbierania nadmiaru wilgoci z powietrza. Róznica polega na wytrzymałości - wytrzymalsze są cem-wap.

    Pozdrawiam,
    Blanka
    Witam mam pytanie w sprawie piasku kwarcowego. Otóż wszystkie ekipy których się pytałam o zastosowanie piasku kwarcowego odpowiadały,że nie slyszały o nim
    Czy możesz wyjaśnić w którym dokładnie momencie był u Ciebie zastosowany i o jakim granulacie?
    Z góry dziękuję za odpowiedż

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bordoś
    Dajcie namiary na sprawdzoną ekipę do tynków cem-wap, bez materiału (okolice Warszawy)- bo ci umówieni nie pojawili się. Ciekawe ile teraz chcą za takie tynki.Z góry dziękuję.
    17zł/m2 - tynki maszynowe z gotowych mieszanek,np. "Baumit","Maxit"
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kay2012

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    1

    Domyślnie Tynk cementowo-wapienny mieszany na budowie

    Przymierzam się do tynkowania mechanicznego.Jaką mieszankę zastosować.Agregat nie jest przystosowany do gotowych mieszanek.Jaką proporcję mam przyjąć ?? Z góry dzięki wielkie za odp.Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony