dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie mały problem - i co tu dalej robic???

    witam,
    połozyłam na ścianach tynki cementowo-wapienne wygładzane piaskiem kwarcowym, niestety w domu były robione małe przeróbki (doprowadzane oświetlenie na jednej ze ścian) i po powtórnym zatynkowaniu są widoczne slady kucia. Teraz mam nową ekipe od wykończeniówki i twierdzą iż po nałożeniu farby i tak będzie widać wszystkie ślady po powtórnym tynkowaniu.
    Radzą by robić na scianach gładz gipsową. Niestety mi to rozwiązanie nie bardzo się podoba, bo jakbym chciała gładz to bym od razy połozyła tynk gipsowy i problem z głowy.

    Może ktoś będzi mi w stanie doradzić co połozyć na tynk by nie były widoczne ślady. Co robić gdy podczas prac wykończeniowych dojdzie np. do uszkodzenia tynku i robotnicy zaszpachlują to gipsem, by nie były widoczne róznice w tynku po wykończeniu?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    pomalować gruntem z piaskiem kwarcowym np : http://www.kosbud.com.pl/produkt-3-1...tkwkolorze.htm

    Każdy producent chemii budowalnej ma cos takiego w ofercie. W zasadzie jest to stosowane jako warstwa szczepna ale przy odrobinie szczęścia powinno ładnie imitować gładź kwarcową.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #3

    Domyślnie

    super
    nie wiedziałam, że coś takiego istnieje

    dzieki!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony