dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Syfon samoczyszczacy do wanny

    Czy jest cos takiego jak syfon samoczyszczacy do wanny?

    Pytalam rozne osoby o opinie i zdania sa podzielone.
    Robotnik mowi, ze taki syfon bylby najlepszy bo wanna jest polokragla, obudowana kaflami i takie rozwiazanie byloby najbezpieczniejsze, bo jak sie zatka to w latwy sposob mozna go bedzie oczyscic.
    Sprzedawca w sklepie mowi, ze takie syfony sa tylko do brodzikow, a nie do wanien i jesli robotnik tak twierdzi to trzeba zmienic robotnika.
    Inny sprzedawca mowi, ze byc moze sa, ale on nigy czegos takiego nie widzial i poradzil mi skonsultowac sie z doswiadczonym hydraulikiem.

    A ja jestem w kropce. Oczywiscie trzecia rada brzmi rozsadnie. A moze Wy wiecie cos na ten temat? Moze nawet macie cos takiego?

  2. #2

    Domyślnie

    Mój syfon samoczyszczący w brodziku pewnie nadawałby sie do wanny. Jedynie problem z korkiem. Ja kupiłem w markecie uniwersalny korek (płaski kawałek gumy ) i problem z głowy. Ciekawe dlaczego taki syfon nie nadaje się do wanny?
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba ze względu na jego średnicę.
    Syfony do brodzików, które można od góry oczyścić mają średnicę chyba 90mm
    Takich otworów w wannach nie spotkałem. Tam stosuje się typowe syfony o mniejszej średnicy, a takich nie spotkałem o konstrukcji podobnej do syfonów brodzikowych.

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba ze względu na jego średnicę.
    Syfony do brodzików, które można od góry oczyścić mają średnicę chyba 90mm
    Takich otworów w wannach nie spotkałem. Tam stosuje się typowe syfony o mniejszej średnicy, a takich nie spotkałem o konstrukcji podobnej do syfonów brodzikowych.

  5. #5

    Domyślnie

    a czy w akrylowej wannie mozna by powiekszyc dziure na syfon, zeby taki duzy brodzikowy syfon zamontowac?

  6. #6

    Domyślnie syfon

    W starym mieszkaniu w wannie miałem najprostszy syfon taki z sitkiem i nie miałem z nim żadnych problemów.

    Teraz w brodziku mam taki z bajerami który czyści sie o góry i co raz muszę go otwierać i czyścić z różnych takich ....BRRRRR.

  7. #7

    Domyślnie

    Syfon brodzikowy nie ma przelewu, a wannowy ma

  8. #8

    Domyślnie

    Widziałem w sklepie taki syfon samoczyszczący (zwany też automatycznym) do wanny: SB600 WIRQUIN.

    Właściwie powinien nazywać się niezatykający (i tak jest nazywany na angielskich stronach), bo wg opisu gładka powierzchnia w środku i wyprofilowanie powoduje dużą prędkość odpływu wody i w związku z tym nie zatykanie się.

    Jeszcze go nie kupiłem, ani nie zainstalowałem, więc nie wiem, czy jest skuteczny.

    Jeśli ktoś miał z takim doczynienia, to chętnie posłucham opinii.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony