dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
  1. #21

    Domyślnie

    yummyyummy, ładnie wygląda
    Mam prawie identyczną baterię, tyle, że chromowaną. Widzę, że taki chromowany dozownik będzie się ładnie z nią komponował.

    A moze sz zmierzyć jaka jest średnica tego krążka na blacie? U mnie jest wybity otwór 35mm i zastanawiam się, czy ten kołnierz go przykryje. Ale chyba powinien, co? Bo to raczej standardowy otwór, był fabrycznie podfrezowany i tylko go wybijaliśmy.
    Tylko tu i teraz.

  2. #22

    Domyślnie

    Dzięki dziewczynki za odpowiedzi, czasem Wam człowiek zawraca głowę takimi pierdołami, a Wy i tak odpowiecie cierpliwie
    yummyyummy mi też się u Ciebie podoba!
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    yummyyummy, ładnie wygląda
    Mam prawie identyczną baterię, tyle, że chromowaną. Widzę, że taki chromowany dozownik będzie się ładnie z nią komponował.

    A moze sz zmierzyć jaka jest średnica tego krążka na blacie? U mnie jest wybity otwór 35mm i zastanawiam się, czy ten kołnierz go przykryje. Ale chyba powinien, co? Bo to raczej standardowy otwór, był fabrycznie podfrezowany i tylko go wybijaliśmy.
    Przykryje - gwarantuje. Oprócz chyba 2 dozowników firmy Franke wszystkie mają "kołnierzyki" tak duże, że zakrywają ten standardowy otwór 35 mm.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    A moze sz zmierzyć jaka jest średnica tego krążka na blacie? U mnie jest wybity otwór 35mm i zastanawiam się, czy ten kołnierz go przykryje. Ale chyba powinien, co? Bo to raczej standardowy otwór, był fabrycznie podfrezowany i tylko go wybijaliśmy.
    na pewno, w blacie jest właśnie otwór 35 mm.

  5. #25

    Domyślnie

    Agami, yummy - dzięki
    Tylko tu i teraz.

  6. #26

    Domyślnie

    To jak to w koncu jest z tymi dozownikami bo ile ludzi tyle opinii Warto kupowac najpierw zlew do ktorego da sie to ustrojstwo zamontowac a potem wybrac sam dozownik czy dac sobie spokoj i kupic po prostu zlew jaki sie chcę i nie zastanawiac sie czy sie da ?

  7. #27

    Domyślnie

    Dzięki za rady. Kupiłam alveusa, tego co yummyyummy pokazywała, tyle że w chromie. Na razie jestem zadowolona - ładnie wygląda, dobrze się czyści (dobra powłoka chromowana), działa bez zarzutu - używa się dużo lepiej niż tego Blanco Craton, który miałam. Jakoś tak wszystko lepiej spasowane i tak łatwo się naciska Tamten dozownik, który miałam, jednak był jakiś lewy od początku.
    Tylko tu i teraz.

  8. #28

    Domyślnie

    Kochane, mam kolejne pytanie z serii zawracaniegitarypierdołami - w kuchni muszę mieć mydło do rąk, nie wyobrażam sobie życia bez niego i zastanawiam się, czy truć panu kamieniarzowi, bo skoro i tak mydło ma stać, to może bez sensu rozważać dozownik. Chyba, że dwa dozowniki, ale to już chyba dziwnie wyglądałoby, zresztą chyba nie wiedziałabym, który jest który
    Jak to rozwiązałyście u siebie? Rozważam, czy nie lepiej w tym przypadku kupić dwa proste dozowniki do mydła, stawiane na blacie, eh już sama nie wiem, help...
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał eveee Zobacz post
    Kochane, mam kolejne pytanie z serii zawracaniegitarypierdołami - w kuchni muszę mieć mydło do rąk, nie wyobrażam sobie życia bez niego i zastanawiam się, czy truć panu kamieniarzowi, bo skoro i tak mydło ma stać, to może bez sensu rozważać dozownik. Chyba, że dwa dozowniki, ale to już chyba dziwnie wyglądałoby, zresztą chyba nie wiedziałabym, który jest który
    Jak to rozwiązałyście u siebie? Rozważam, czy nie lepiej w tym przypadku kupić dwa proste dozowniki do mydła, stawiane na blacie, eh już sama nie wiem, help...
    Najpiękniej dwa dozowniki (montowane w blacie) wyglądają z przy zlewach podwieszanych. Możesz kupić dwa takie same, tylko na początku będzie ci się mylić, później już będziesz wiedzieć, gdzie płyn, a gdzie mydlo. Możesz zakupić dwa dozowniki od Pyramisa w chromie - jeden prosty, drugi z rowkiem i tutaj na pewno nie będzie pomyłek.
    Zaraz postaram się znależć zdjęcia z 2 dozownikami na zlewie i na blacie przy "normalnych" zlewach.
    W ostateczności można i kupić wolnostojące.

    http://img46.imageshack.us/img46/123/dsc0648vz.jpg - użytkownika madzioochna (mam nadzieję, że się nie obrazi )
    Ostatnio edytowane przez Agami ; 08-11-2012 o 10:44

  10. #30

    Domyślnie

    Całkiem przyjemnie u Madziochny to wygląda - dzięki Agami. Madziochna, nie obrażaj się plis!

    Właśnie u nas PRAWDOPODOBNIE będzie blat kamienny (jeszcze się waham, wiadomo z jakich względów...), i planuję wtedy podwieszany zlew - i boję się, czy mi kamieniarz nie zaśpiewa za te wszystkie otwory nie wiadomo ile :/
    W każdym razie Pyramis pięknie by pasował, bo prosty i taki "ślachetny" ma look
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  11. #31

    Domyślnie

    Ja mam dozownik na płyn montowany w zlewie, a na mydło taki wolnostojący. Zlew mam czarny.
    Tylko tu i teraz.

  12. #32

    Domyślnie

    no waśnie asizo, ja chyba przesadzam. twój dozownik piękny, prosty - taki jak lubię. jak mi zaśpiewa za dużo za dziurki w blacie, to kupię podobny - jeden lub dwa i już.
    dziękuję dziewczynki
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  13. #33

    Domyślnie

    eeetam, eveee, 2 dozowniki w blacie to fajne rozwiązanie. Jak masz miejsce to tak zrób. Ten mój dozownik tez bardzo tani nie był, więc nie wiem, czy podobnie Ci nie wyjdzie cenowo. U mnie po prostu nie było mozliwości zamontowania dwóch dozowników z zlewie, więc musiałam kupić zwykły stojący.
    Tylko tu i teraz.

  14. #34

    Domyślnie

    Rzeczywiście masz rację, kosztują podobnie, tylko jeszcze dochodzi koszt tej nieszczęsnej dziury w blacie. Dzięki asizo, podejmę decyzję jak mi kamieniarz konkretnie powie cenę (btw taką dziureczkę przy koszcie blatu to powinien gratis wywiercić bez gadania ) Ale ten Twój pikny. Już mu w głowie znalazłam miejsce w dolnej łazience......... bosz to już zboczenie!
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  15. #35

    Domyślnie

    Ja mam takie:



    Bardzo praktyczne, od razu ma miejsce na myjkę. Są rózne modele różnych firm:






  16. #36

    Domyślnie

    kurcze no właśnie, każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety - świetne te twoje kaszak - dzięki.
    A z dwoma dozownikami nie mogli wymyślić?? i jeszcze najlepiej podpisane "mydło" albo chociaż "soap" są takie ale chyba tylko wiszące na ścianie, a ja za zlewem wielkie okno mam.
    kolejny dylemat do kolekcji. mężczyźni tego nie mają eh...
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał eveee Zobacz post
    kolejny dylemat do kolekcji. mężczyźni tego nie mają eh...
    Brzmi dziwnie znajomo...
    Tylko tu i teraz.

  18. #38

    Domyślnie

    eh, gdyby nie forum, to prawdopodobnie nikt ze znajomych nie odbierałby już moich telefonów - ileż można słuchać o płyteczkach, bateriach, nie wspominając o dozowniczkach itp............. a co ja poradzę, że tylko o tym teraz myślę
    dobrze, że takie miejsce jest i ludzie tacy.
    powiedziałam ja wazelinka

    ps. i tym miłym akcentem zostałam forumowiczem, nawet nie zauważyłam, że to już! idę się upić ;] a potem na odwyk. od FM ofkors.
    Ostatnio edytowane przez eveee ; 09-11-2012 o 13:57
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał eveee Zobacz post
    kurcze no właśnie, każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety - świetne te twoje kaszak - dzięki.
    A z dwoma dozownikami nie mogli wymyślić?? i jeszcze najlepiej podpisane "mydło" albo chociaż "soap" są takie ale chyba tylko wiszące na ścianie, a ja za zlewem wielkie okno mam.
    kolejny dylemat do kolekcji. mężczyźni tego nie mają eh...
    Mówisz - mosz






  20. #40

    Domyślnie

    Jeszcze "kangury"









    Ostatnio edytowane przez kaszak ; 09-11-2012 o 20:18

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony